Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nike+ Ipod a vše kolem něj.


AlexXx

Recommended Posts

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

dám klidně s váma..... můj nick v nikerunning je rybak.d

dal bych ale spíš nějakej console run, nebo tak něco... CZ vs zbytek světa atd je tam hodněkrát snad

to se nedá. Už jsem to zkoušel hodněkrát. Ten novej nike+ se mi vůbec nelíbí mám v tom strašný bordel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Tak když to jde na 2G tak to pujde i na 3G :D A určitě tu běhají všichni.. já teď začínám a nevím jestli mam běhat spíš po silnici kde mě může srazit auto nebo si zvrknout nohu někde na rozježděnejch polních cestách od traktorů .. kde běháte vy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když to jde na 2G tak to pujde i na 3G :D A určitě tu běhají všichni.. já teď začínám a nevím jestli mam běhat spíš po silnici kde mě může srazit auto nebo si zvrknout nohu někde na rozježděnejch polních cestách od traktorů .. kde běháte vy ?

Já běham ...... po chodníku :D U nás je tady " rovná " cesta přiblžně 4 km takže je to v cajku jinak taky chodim do lesa :) Ale tam mě zas můžou sežrat srnky :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srnky nikoho nesežerou :D ty se tě bojí víc než ty jich. Ale bacha na prasata to by se ten nike+ potom mohl zbláznit, že běžíš nějak rychle :D Jináš rozeznává ten senzor i to, že třeba běžim do kopce a pak zase z kopce ? Protože do kopce běžím výrazně pomalejš než z kopce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když to jde na 2G tak to pujde i na 3G :D A určitě tu běhají všichni.. já teď začínám a nevím jestli mam běhat spíš po silnici kde mě může srazit auto nebo si zvrknout nohu někde na rozježděnejch polních cestách od traktorů .. kde běháte vy ?

Zase začnu...teď to zas osrávám. Rozhodně běhej po cyklostezkách nebo po silnicích kde nejezdí auta. Zvrtnout nohu si můžeš všude, ale rozhodně doporučuji koupit boty s max air nebo s podobným odpružením, protože pokud běháš ve špatných botech po silnici, tak za 3 roky se nepostavíš na nohy.

Já běham ...... po chodníku :D U nás je tady " rovná " cesta přiblžně 4 km takže je to v cajku jinak taky chodim do lesa :) Ale tam mě zas můžou sežrat srnky :D :D

Chodník se mi nezdá být dobrou volbou. Krátkodobě když není možnost jinou cestou. Většinou jsou rozviklané či na nových jsou celkem velké mezery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic nesynchronizuj... Normálně dáš chip do boty (popřípadně na tkaničky) přímač dáš do ipodu a deš běhat samozřejmně že musíš nastavit jaký chceš cvičení v menu NIKE+ v ipodu. Během běhu ti započítává kilometry tempo čas a spálené calorie. Až přiběhneš ukončíš cvičení dáš ipod synchronizovat s počítačem pokud ještě nemáš účet na www.nikerunning.com tak si ho udělej a tam můžeš ukládat své workouty. Doporučuji před vyběhnutím celé ústrojí kalibrovat jinak to bude odychylovat od skutečné vzdálenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znam jednoho typone co to uziva je to nejakej cas co sem ho nevidel ale bral si to na behani a tez do posilovny dokonce bezel i na men vs. women

http://www.youtube.com/watch?v=wLyFlDAikac

taky sem to chtel skusit ale po chvili jsem ztratil zajem ale neni to takove jako fotbal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu