Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Katamari Damacy Tribute


tekken90

Recommended Posts

Platformy: Playstation 3

Datum vydání: konec roku 2009

Odkazy:

Oznámeno Katamari Damacy Tribute na PS3

Asi není třeba představovat bláznivou sérii Katamari Damacy, kde ovládáte malého panáčka, který postupně sbírá vše, co mu přijde do cesty. Co se týče next-gen zpracování této populární hry, dočkal se zatím jen Xbox 360. Majitelé PS3 tak museli zatlačit slzu, ale nyní společnost Namco oznámila, že připravuje exkluzivně pro Playstation 3 hru Katamari Damacy Tribute, která poběží v rozlišení 1080p a vyjde, přinejmenším v Japonsku, ještě tento rok. Jestli se této šílenosti dočkáme letos i u nás je otázka, každopádně nová hra s logem Katamari Damacy míří na Playstation 3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem hrozně zvědavej jestli půjde novou Katamari hru a nebo jen remake ve větším rozlišení.

Popravdě mám zkušenost jen z PSP a Xbox verzí.

A po zkušenosti a zklamání z PSP verze a po nadšení xboxovou prostě jen doufám, že tam bude plynulej přechod z 5cm až miliony km bez loadingu (to PSP verzi totálně zabilo), že půjde umotat opravdu velký koule (těch 300 000m z PSP verze taky nic moc - 100 mega km v xboxovce mělo maličko jinej wow efekt :-) a že ta mbudou různý herní cíle - nejen motat na čas, ale i to sbírání horkejch věcí a vyhejbání se studenejm apod....

Nevím jak na tom byly první dva díly na PS2 - ale pokud vím, tka zase tak moc extrémně velký koule dělat nešlo, ne?

No pokud uděljaí minimáln to co měl aXboxovka - jen v jinejch prostředích a levelech - pak jasná koupě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Katamari Damacy Tribute Trailer (UPDATE)

Před několika dny jsme vás informovali, že Namco Bandai oznámilo hru Katamari Damacy Tribute pro Playstation 3. Ta přinese novou grafiku ve FULL HD rozlišení, nové písničky, lokace, předměty, nové mise a úkoly. Bohužel scany z magazínu Famitsu nebyly moc kvalitní, tak jsme se s vámi ani nemohli podělit o první obrázky. Dneska vám to ale vynahradíme. Na webu magazínu Famitsu se totiž objevil první trailer http://www.famitsu.com/game/news/1222996_1124.html , který vám hru dokonale představí. Takže s chutí na něj.

Doplňující informace: Katamari Damacy Tribute bude podporovat PSN a online hraní s kamarády. Chybět nebude ani podpora pozdějších DLC balíčků.

http://www.famitsu.com/game/news/1222996_1124.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z videa jsem zklamán. Podle většiny záběrů jde s prostou konverzi Beautifulkatamari z Xboxu - nejen postředí, ale i včetně rozmístnění předmětů. Z videa jsem zahlédnul jen dvě jiné úrovně - takže tam bude asi pár bonusů navíc. Teď je otázkou kolik takových bonusových úrovní tam bude a kolik to bude celé stát?

Dávat plnou cenu za téměř stejnou hru se mi chtít nebude :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu