Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Legend of Zelda: Spirit Tracks


simontpf

Recommended Posts

Citováno z novinek na Hrej.cz:

Před několika hodinami proběhla na GDC přednáška šéfa společnosti Nintendo, Satoru Iwaty, který si na úplný závěr nechal odhalení nové hry z dlouholeté série Zelda. Celým názvem se novinka, určená výhradně pro DS (všechny verze), jmenuje The Legend of Zelda: Spirit Tracks a vyjít by měla ještě koncem letošního roku. Ve videu, kterým Iwata novou hru představil, se objevil Link, bojující z vlaku s různými potvorami, včetně velkého škorpiona. K vidění byla i princezna Zelda, jak Linkovi cosi čte a na samém konci se objevila mapa vedoucí ke zmiňovanému vlaku. Ve hře budete vedle hlavního hrdiny ovládat také Phantoma a společně budete řešit hádanky, bojovat v dungeonech a řídit mašinku po kolejích celého světa. Co se ovládání týče, vše by mělo připomínat předchozí Phantom Hourglass, pojetím se pak Spirit Tracks nevzdálí od všech předchozích Zelda titulů.

Video zde:

http://ds.hrej.cz/hry/rpg/the-legend-of-zelda-spirit-tracks/download/trailery/TheLegendofZeldaSpiritTracks-video1.zip/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 8 months later...

Tak je to tady... Hra ma ale ochrany, tudiz link je jen pro test, zda to treba nekomu pojede, pisnete --- ja testovat stopro budu

DL

http://hotfile.com/dl/19404798/ae3fc84/ad1b7097065653a519dac1a729cf4bc7.rar.html

HESLO

afterpre.com

EDIT: Zne nezne... budou i dalsi... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sestava co mam v podpise je OK... Kdo ma neco na ten zpusob (alespon AKAIO 1.5 s poslednimi loaders (18.11.2009) tak si hru zahraje... OTESTOVANO!!!

EDIT: Skoda... Zjistil jsem, ze hra sice jede, ale jakmile naskocim do vlaku, tak ho nemuzu ovladat. JE tam zrychleni, zpomaleni, zmena smeru... a houkacka... a nic... takze budem muset cekat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hra je to sice fajn, ale konecne se zduvodnilo to nad čím jsem dlouho uvažoval. Proč hra vyšla tak narychlo, když Phantom Hourglass se na svět soukl...no dlouho (několikrát byl odložen). Hra totiž využivá většinu modelů postav, věcí, atd. z phantom hourglass. Naneštěstí mi to sem vůbec nesedí, a kolikrát je to strašně moc nápadný a vypadá to blbě. Tedy i Link (jak ho znají fanoušci Zeldy, ikdyž už se tak pár dílu nejmenuje) je totožný jako v předchozím díle.. Hra je jinak celkem fajn, ale nevim proč,přijde mi že nemá takové kouzlo jako Phantom Hourglass, uvidime jak se to vyvrbí. Co ale oceňuju, že už se objevily záseky, ikdyž drobné, které jsem vyěšil během minuty :). V Pantom Hourglass jsem se, co si pamatuju, nesekl ani jednou.

P.S.: Nintendo, kdy ti konečně dojde, že nejvíc peněz trhneš na tom, až uděláš DS předělávku Ocarine of Time. DS na to stavěné je (viz. Super Mario 64 DS) a všichni by byli šťastní (minimálně já ano)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu