Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Legend of Zelda: Spirit Tracks


simontpf

Recommended Posts

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Takova drobna technicka...

co ma spolecneho ZELDA a TWILIGHT?

Jsou to dve rozdilne hry, tudiz pokud budes chtit resit kompatibilitu s dalsimi kartami, tak si prosim vytvor nove tema v teto sekci a prosim, necpi to do jinych pokecu o jinych hrach - je to OFFTOPIC a ten se tresta. Ted te jen "pisemne" upozornenuji - priste to bude za body (dle pravidel fora)

A abys uz nemusela tema vytvaret - X karet ma problemy s touto hrou. R4 je jednou z nich, takze bud pockej na fix, nebo na dalsi novy FW ve kterem by se to mohlo osetrit. (hra vysla vcera, zas tak rychle ten novy kernel nebude)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se zase sekla:cry:..podle videa mají být ta světla zhasnutá...já je mám ve všech vstupech rozsvícena, takže je nemůžu zhasnout a dostat se dál...už jsem kvůli tomu hrála hru znovu od začátku( jetli jsem někde neudělala chybu- ale je to pořás stejné - světla svítí:(((((.....nemá s tím někdo stejnou zkušenost?? dííííky!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=waxu_mQsEIU&feature=PlayList&p=D84AEDD69474CA57&index=77

Tak pohoda...už jedu dál:))

EDIT:

Takova drobna technicka...

co ma spolecneho ZELDA a TWILIGHT?

Jsou to dve rozdilne hry, tudiz pokud budes chtit resit kompatibilitu s dalsimi kartami, tak si prosim vytvor nove tema v teto sekci a prosim, necpi to do jinych pokecu o jinych hrach - je to OFFTOPIC a ten se tresta. Ted te jen "pisemne" upozornenuji - priste to bude za body (dle pravidel fora)

A abys uz nemusela tema vytvaret - X karet ma problemy s touto hrou. R4 je jednou z nich, takze bud pockej na fix, nebo na dalsi novy FW ve kterem by se to mohlo osetrit. (hra vysla vcera, zas tak rychle ten novy kernel nebude)

VELKÁ OMLUVA !!!! díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takova drobna technicka...

co ma spolecneho ZELDA a TWILIGHT?

Jsou to dve rozdilne hry, tudiz pokud budes chtit resit kompatibilitu s dalsimi kartami, tak si prosim vytvor nove tema v teto sekci a prosim, necpi to do jinych pokecu o jinych hrach - je to OFFTOPIC a ten se tresta. Ted te jen "pisemne" upozornenuji - priste to bude za body (dle pravidel fora)

A abys uz nemusela tema vytvaret - X karet ma problemy s touto hrou. R4 je jednou z nich, takze bud pockej na fix, nebo na dalsi novy FW ve kterem by se to mohlo osetrit. (hra vysla vcera, zas tak rychle ten novy kernel nebude)

VELKÁ OMLUVA !!!! díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu