Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NHL 07, Fifa apod. Infrastructure sports


Larry

Recommended Posts

Prudím s novým tématem, ale celkem mě štve, že mě po začátku hry NHL 07 v infrastructure vždy vyhodí do menu hry - a tím jsem se ještě nedostal do normálního utkání. Prostě začne hra a vzdech diváků a nic... :cry: Miluju hokej, a celkem rád bych zapařil s někým TAK DOBRÝM, jako je Larry :lol:

Je to verzí hry, špatným serverem, slabým agregátem, co pohání EA server...?? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prudím s novým tématem, ale celkem mě štve, že mě po začátku hry NHL 07 v infrastructure vždy vyhodí do menu hry - a tím jsem se ještě nedostal do normálního utkání. Prostě začne hra a vzdech diváků a nic... :cry: Miluju hokej, a celkem rád bych zapařil s někým TAK DOBRÝM, jako je Larry :lol:

Je to verzí hry, špatným serverem, slabým agregátem, co pohání EA server...?? :D

hej mam upe stejnby problem :( myslim ze to je bud tim ze mam rip verzi nebo tim ze mam fake kartu tudiz pomalou a treba to potom nestiha pri tom hrani prews net....ja amm sice CSo a vubec se to neseka ale je mozne ze to je tim zkusim to jeste zahrat na 333 MhZ...pri tomhle taktu mi totiz slo hrat po netu NBA akorat ze se mi to o prestavce cele zaseklo a tudiz i ztratilo pripojeni:( tak uvidim no kdyzu tak jeste nekdo napiste cim by to mohlo byt :)

EDIT: jo jenom tak pro zajimavost jak ste dobri vy co ste tady psali ze byste parili po netu? .) tak na jakou obtiznost treba hrajete poopripade jak jste v ni dobri? ( ja treba hraju na nejtezsi obtiznost za vitkovice a posledni zapas co sem hral sem vyhral 10:1 nad Trincem :) )

EDIT2: kurna tak m to nejde ani s tim 333 MhZ :( sakra co budu delat? jde to nekomu hrat po internetu kdyz nema original ale ma NHL na karte? jestli si mam stahnout plnou verzi hry nebo co

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám plnou verzi, ale na 333mhz si po netu nezahraješ nic, páč se to prostě nepřipojí...

Jinak, dělat machra u EA hokeje je trošku alibistické.... :) Jsem sice odkojen také EA a to už od ročníku NHL 97, ale v roce 2003 jsem přešel k 2ksports a to je teprva hokej. nhl07 bohužel není simulace a pevně věřím, že 2k něco přichystá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele lidi az vykoumam jak se pripojit tak si s vama dam match velice rad...v NHL teda...ja na to pridu jenom mi to trva vzdycky dyl...ale pridu na to :D :D :D :wink:

uz si na to prisel? :D me jeste napdalo ze treba muzu dat match jenom s tim kdo ma taky NHL na karte...ptz nekde sem cet tady ze na karte se to nacvita rychleji nez UMD takze se mi to treba nacte driv a ten s tim UMD se ani nestihne pripojit a me uz to vyhodi......nechtel by to nekdo zkusit kdo ma taky NHl stahnute ze bysme to vyzkouseli?:) treba ty Folty? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
Cau lidi:No jak tak koukam tak nas z Foro moc lidi nehraje FIFU07,NHL07 online ja tam sem denne ale vas tam nikde nevidim :D:D:D

Hele mohli by sme se domluvit a zaparit.. ale podarilo se mi to rozbehnout jen rip proti ripu a to ve 193mb verzi. Takze e mi ozvy a urco dáme..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu