Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Napsalo mi to hlášku, mám ban?


xUltimate

Otázka

Zdravím,

dneska sem hrál COD4 po netu. Najednou spadnul server a hodilo mi to hlášku ( něco jako když vám to napíše Server connection closed ).

No tak to vyskočilo a stálo tam červeně UNDETECTET ( bo tak nějak ) a pod tim nějaký kecy s Microsoftem. Xko mam flashlý a tak mi zajímá, jestli to s tim má něco společného nebo ne. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

25 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
musis zjistit kod chyby (tusim stiknuti Y nebo tak neco...)

pak ho sem napis... nebo prohledej topici ... pak tady mas kod na ten ban ... (pokusim se ho najit)

Už sem z toho vyskočil...nějakej kod to tam psalo, ale tak sem se lek, že sem vyškup ethernetovej kabel...dá se ještě nějak zjistit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

uff nemam ban :D na live se připojim a dokonce stahuju demo :D uff

a nemohlo xko jen microsoftu odeslat ze je flashly a microsoft mi třeba za tejden zabanuje?

btw:

pravda je, že teď mi jel internet opravdu pomaloučku asi tak 500kb/s :D takže možná tim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak to neni jenom za Mw tady jeden typek psal

Re: UK & EU bans now hitting (18:15) - Reply thread Banned: Yes

DVD drive version: Samsung

Firmware Version:1.6

Country:England

Used Activate.iso: No

Played Wave4: No

Wave of the last game played: 3

Installed any games to HDD: Yes

Homemade HDD: No

Ever Played an early release: No

Received Achievement on Early Release(online/offline): No

Abgx360 Verify: No

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dalsi ani neinstaloval hry na xko

Banned: yes

DVD drive version: benq

Firmware Version:1.51

Country:uk

Used Activate.iso: no

Played Wave4: no

Wave of the last game played: 3

Installed any games to HDD: no

Homemade HDD: no

Ever Played an early release: no

Received Achievement on Early Release(online/offline): no

Abgx360 Verify:yes

takze je to uplne jedno mas flash a padas podle me

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
trošku mimo ne? máš flash a padáš...x lidí tu flash má a ban nedostalo :D to je to co pořád říkám..plašíte a přitom nevíte za co bany jsou

ja nikdy neplašil jen říkám že MS sou krysiny a mohli by to udělat :D

a navíc x lidí nehraje prerelease :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pffffff :dozey:

A co jsi myslíte? že když se připojite na Live že MS neobdrží veškeré udaje a přístup do vaší konzole ? Podle mě kdyby MS chtěl tak najde lehce všechny konzole co maj naznak flashe a dostali by jste ban,nehlede na to jestli jste hrali nebo ne,vstupem do XBL podepisuješ to že vstupuješ s nemodnutým xkem...Takto porušíš práva a letíš....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja už na livu nebyl tak pul roku tak snad kdyz dam kabel znovu do xka po pul roce tak na me nic nevyskoci ale prezil jsem vlnu banu minuly rok po GoW i kdyz jsem hrál GoW o tyden dopredu tak snad přežiju i tuhle tehdy jsem před připojením na live v době kdy byla Vlna banu raději vymazal cely HDD:) sraly me ulozene pozice ale Ban jsem nedostal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Borci, tohle jsem řešil v březnu, teď máme listopad. Ale podle toho, co teď čtu a podle toho, co jsem se doslech se chystá, nebo už dokonce odstartovala další BAN vlna.

Poslyšte, hrál sem na offline profilu MW2 a se svym druhym sem normal lezl na live. Kámoš mi řikal, že za to dostanu BAN taky. Jeden z mých friends hrál MW2 po live a už banánek má. Tak by mě zajímalo, jaká je šance, že ho chytim.

Páč bych už možná mohl napsat Ježíškovy o nový xko, nebo že by PS3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Krek: Bohužel ho asi dostaneš.. Radši se ani nepřipojuj.. Pokud máš hdd a mechanika ti neslouží tak jak má (v mém případě), budeš opravdu moc litovat. Já také hodně přemýšlím o PS3.. Ale nevím, bude mě chybět komunita. Na druhou stranu už jsem si nějaký čas brousil zoubečky na MGS4, Little big planet, Bluray, internet browser, net zdarma, COD 6 a GT 5.. Plus má příští rok vyjít podpora 3D.. Na xboxu to zas bude Natal.. Opravdu, ale opravdu se nemohu rozhodnout..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu