Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Filmy a seriály


tekken90

Recommended Posts

Jojo, právě než jsem se koukl z5 na tenhle topic co jsi odepsal tak jsem to viděl v komentařích na CSFD, možná stáhnu tu volavku a kouknu jaký to je v originále... U mě ten film Skrytá Identita patří k těm nejlepším co jsem vlastně kdy viděl.... Akorát mě mrzel ten konec, skoro všichni zemřou, nejdřív Nicholson, pak DiCaprio a hned za ním 2 vedlejší role, a nakonec, když už to nikdo nečekal, tak Wahlberg zastřelil Damona, trošku jsem z toho byl mimo jak se to vše rychle seběhlo a všechny hlavní role zemřeli... Čekal jsem lepší konec :D Jinak je to taky nějak tak podobně u tý volavky, nebo je to trochu jinak (neříkej jak :D)??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 192
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ja se priznam ze jsem volavku jeste nevidel....me cinsky filmy moc nelakaj, ale ted jsem na to dostal chut tak uz stahuju.......jinak film je to uzasny Scorsese se proste nezapre, ale urcite to neni jeho nejlepsi film dokonce ani do jeho topš by se nevesel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

V poslední době jsem viděl plno dobrých filmů jako například :

Neznámý

Světová invaze

Hlavně nezávazně

Jsem číslo čtyři

13 Thirteen

Pohřben zaživa

Machete

Cizinec

Gulliverovy cesty

Dostaň ho tam

Neporazitelný 3

Tupíři

Resident Evil Afterlife

Variete

Zelený sršeň

Informace naleznete na www.csfd.cz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Ahoj borci, hledám jednu animovanou pohádku, bohužel nevím jak se jmenuje, jen vím že sem ji viděl jednou v kinoboxu asi 2roky zpátky? .. a říkali že ta pohádka je sprostá a není vhodná pro malé, byla animovaná pestré barvy tam byli, nic extra starého to nebylo... díky za jakékoliv rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Pokud můžu doporučit komedii (novou) tak rozhodně Johnny English se vrací, je to fakt nadupaný :D

Tak na tom jsem byl zrovna v kine a nikomu to doporucit nemuzu - je to beckova (3 hvezdickova) komedie... Spoustu scen je trapnych a hlasky jsou vtipne mozna tak pro 10 lete deti... Je tu spousta lepsich filmu, skoda ztracet cas prumernymi komediemi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na tom jsem byl zrovna v kine a nikomu to doporucit nemuzu - je to beckova (3 hvezdickova) komedie... Spoustu scen je trapnych a hlasky jsou vtipne mozna tak pro 10 lete deti... Je tu spousta lepsich filmu, skoda ztracet cas prumernymi komediemi..

Můžeš mi prosím tedy doporučit aspon tři "lepší" komedie za poslední dva roky, co byly u nás v kinech? ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

serazeno od nejlepsiho po nejhorsi:

Pařba ve Vegas

Zombieland

Scott Pilgrim proti Zbytku sveta

Pařba v Bangkoku (mnohem horsi, nez parba ve vegas - obvzlast pro ty, co parbu ve vegas uz videli, ale porad lepsi, nez novej johnny english)

Na doraz

Obcansky prukaz je tak kvalitativne srovnatelny s Johnny Englishem, mozna trochu lepsi, protoze to ukazuje minuly rezim, coz je trochu zajimavejsi.

... a nevim, proc je lepsi v uvozovkach.. V uvozovkach by to dle typografickych/gramatickych pravidel znamenalo, ze to myslis ironicky a ze tedy chces komedie horsi - s cimz nemam problem, horsi samozrejme jsou, ale predpokladam, ze jsi myslel lepsi (pak ale nechapu ty uvozovky...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm uvozovkám. Ano, použil jsem je ironicky, jelikož jsem se domníval, že jsi určitě takový expert na filmy, že vybereš zcela jistě skvělé snímky, které mi naprostou náhodou utekly (ne, nemyslím to ironicky).

Rocky jen doporučil film, který se mu líbil a pravděpodobně se bavil, což je mimochodem hlavní cíl komedie jako takové. Ty jsi jen vyjádřil svůj názor, na což máš samozřejmě právo a já to respektuji, jen bych doufal, že budeš schopný vytáhnout lepší argumenty, než "že to bylo trapné a humor mohl sednout leda tak malým dětem".

K tvým filmům. Nezlob se na mě, ale podle mého skromného názoru jsou filmy Pařba ve Vegas, Pařba v Bangoku a Na doraz skoro totožné. Jistě, natočil to Todd Phillips, ale například Na doraz je humor kompletně, ale kompletně stavěný jen na zarostlou hroudu sádla Galifianakisem. Pařba ve Vegas byla zábavná, ale schválně. Kolikrát jsi ji viděl? Viděl jsi ji více než jednou a pokud ano, skutečně ses během druhé projekce bavil stejně nebo dokonce víc? Já jsem ten film viděl dvakrát a musím říct, že to už 100% nikdy neuvidím. Například tvorba Rowana Atkinsona (ta komediální) se prakticky nedá okoukat. Přiznávám, Prázdniny Mr. Beana byl průser s hromadou hluchých míst, ale u Johnyho Englishe mi to zas tak strašné nepřišlo, spíš naopak.

Abych se dostal k tomu, co jsem chtěl říct, v dnešní době se k nám do kin skutečně moc dobrých komediích nedostane. Pokud si divák bude chtít pustit chytrou, konverzační komedii, která vás skutečně rozesměje, bude muset hledat mezi klubovými filmy a letos jsem se upřímně zasmál jen u Princ Prudas (minotauří penis!), ale je jasné, že taková komedie nemůže sednout každé povaze.

P.S.: Srovnávání Občanského průkazu s Englishem jsi nenapsal, byl překlep, že :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpoved na rasputincz:

Takze...

nevim o co ti jde, jestli mas nejaky mindrak nebo co - ja pouze psal svuj nazor na film, na kterem jsem byl v kine a na ktery bych nesel - kdybych se mohl vratit v case a vybrat si, zda na nej pujdu a utratim za nej ty penize a cas...

Dale - evidentne jsi nepochopil vyznam uvozovek. Pokud napisu 'Napis mi "lepsi" film' - tak to ve skutecnosti znamena "Napis mi horsi film"... tedy je v tom ironie.. A ty jsi po mne evidentne nechtel napsat horsi filmy - takze ses seknul.

Myslim, ze moje argumenty byly vecne a vserikajici - nemam potrebu komentovat minutu po minute - proste jsem napsal svuj celkovy dojem z toho filmu, jestli s tim mas problem, muzes se podivat na csfd a v komentarich si procist rozsahle recenze. Ja jsem jen obycejny divak, co hodnoti to, co videl.

Parba ve Vegas a Parba v Bangkoku jsou temer totozne, ale to se da ceka, jelikoz je to druhy dil. Ano v Parbe v Bangkoku se dost veci opakuje z Parby ve Vegas a tudiz to jiz neni tolik zabavne - ale to jsem ve svem postu napsal. Na doraz ma docela jiny pribeh, nez predchozi zminene. Parbu ve Vegas jsem videl 7x (ano, vazne) - je to pro mne nejlepsi komedie, proto jsem ji vyzdvihl. Poprve, podruhe i potreti jsem se stale bavil - je to jeden z velice malo filmu, na ktere jsem se rad podival znovu (a v tak kratke dobe!) a bavily mne i opakovane. Jiste, po 5. nebo po 7. uz to byla nuda, ale to se da cekat. Predem zodpovim tvou otazku, kterou na mne urcite uz chystas do dalsiho postu - Proc jsem se na to dival tolikrat? S kamaradama - kdyz ten film treba nekdo nevidel, ze ho par lidi v mistnosti uz videlo nikomu nevadilo, protoze kazdemu, koho znam, se ten film libil tak, ze se rad podival znovu.

S poslednim odstaveckem ale rozhodne souhlasim - celkove kvalita snimku v (ceskych) kinech je posledni dobou dost slaba - predevsim se to projevuje u komedii..

ad P.S.: Jisteze napsal - je mi uplne sumak, ze to ma uplne jinou dejovou linii a ze je to o necem jinem - ja u filmu hodnotim, jak mne zaujal a bavil - a u komedii zvlaste jak moc jsem se smal a mnozstvi humornych (pozor! Ne trapnych!) scen. Takze ano, komedie se daji porovnavat, nehlede na to, o cem jsou. Vzdy mohu porovnat, jak mne ktera bavila a rozesmala - o tom preci filmy/komedie jsou.

A znovu rikam - jsem obycejny divak, nesleduju titulky, jmena reziseru a vetsinu (i znamych) hercu si nepamatuju a nestydim se za to. Koukam na filmy, aby mne bavily - ne proto, abych si delal zebricek a pamatoval si, jaky reziser toci to a ono a v cem hral ktery herec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu