Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Airsoft


M0tion

Recommended Posts

  • Odpovědi 257
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

AK je útočná puška, ne odstřelovací :roll:

Dragunovem můžeš střílet na kilometr i víc, s AK se nestrefíš na 300 metrech...

cus kamos ma AK47 dubínkovej na 284 kuliček a krížkovej optiku a trefil stim odstrelovace na 350m ,ja mam M4 a jsem spokojenej mam dubínkový ne tak velky ale 3 po 180 kuličkách a podle mě je to lepší než ta AK47 a já tu zbran kupil za 2300kč a jeden z airsoftu za 6000kč a mam da se říct kvalitnější mam optiku křížkovou ta je podle mě nejlepší a nejkvalitnější etli někdo hleda nějakej krámek tak mu pošlu odkaz mam pak automatku i pistol na 16kuliček abych se bránil kdyby byl někdo u mě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím u té baby Deserta. To je asi oblíbená zbraň co?8)

mno manualky jsou dobry pušky když to používáš jako sniper na menší vzdálenost ja něco takového měl s optikou zlevněnou křížkovou z800kč na 300kč a je dobra střelil jsem na 420m do brejlý ale musíš mít kvalitní kuličky tak cus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jardis27: vis co si o tobe myslim ze ses upovidanej 13 letej kluk keterj o pravym airsoftu ví uplný hovno :cheesygrin: ptze trefit nekoho na 350m nejde........zbran by musela mít ustovou rychlost veci nez zbrane kategorie "D" což by znamenalo že už to není Airsoft Zbran a musel by jsi na ní mít zbrojní pas......a navic pri takový úštová rychlosti by se ti kulicka zdeformovala za letu.....jinak mozna bych mainko chapal dyby jsi rekl ze to bylo u odstrelovacky ale u AK-47 to pste není mozný......takze priste si rozmysli co píšeš

Neo.A: S tou snipou L96 black, ta je oupe mrte ja ji mám ale s jinym silnejsim gearem...stala me ale jen o lirt vic ;) jinak s toho shopu co odkazujes sem to chtel kupovat taky ale dyz sem jim psal maila tak mi odpovedeli ze ji budou zas objednavat az pred vanocema tesne :( jiank to je bezvadna nejpouzivanejsi snipa ;) dej icq a muzu poslat moje realný fotky jak vypada ve skutecnosti ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

350 m :lol: prej dostrel 350 m :lol: jinak musim souhlasit - taky bych si rad koupil manualku,nejradsi kar98k a nebo proste nejakou s poradnym natahovanim,nebo mozna sna M14 :-) jinak je to dobrej napad s tim CF srazem na BC IV ale otazka je esli tam pojedu pac nejsem porad v teamu ( coz mam pocit ze bez teamu se tam nebudu moct prihlasit) a taky esli si sezenu do gtiny 120 upgrade pac ta zbran ma tedka dostrel sotva 25 m ( tech 350 by se siklo,bych byl nehoraznej skill :lol: ) a ja strilim jak na dalku tak na blizko ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jardis27: vis co si o tobe myslim ze ses upovidanej 13 letej kluk keterj o pravym airsoftu ví uplný hovno :cheesygrin: ptze trefit nekoho na 350m nejde........zbran by musela mít ustovou rychlost veci nez zbrane kategorie "D" což by znamenalo že už to není Airsoft Zbran a musel by jsi na ní mít zbrojní pas......a navic pri takový úštová rychlosti by se ti kulicka zdeformovala za letu.....jinak mozna bych mainko chapal dyby jsi rekl ze to bylo u odstrelovacky ale u AK-47 to pste není mozný......takze priste si rozmysli co píšeš

Neo.A: S tou snipou L96 black, ta je oupe mrte ja ji mám ale s jinym silnejsim gearem...stala me ale jen o lirt vic ;) jinak s toho shopu co odkazujes sem to chtel kupovat taky ale dyz sem jim psal maila tak mi odpovedeli ze ji budou zas objednavat az pred vanocema tesne :( jiank to je bezvadna nejpouzivanejsi snipa ;) dej icq a muzu poslat moje realný fotky jak vypada ve skutecnosti ;)

moje icq je 243821590 jinak jakou optiku k tomu máš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten rotačak je hustej ale nerad bych ho potkal nekde na matchy ...to by bylo kruty ... skoda ze tam nema spotřebu kuliček to bude neco žrat

tohle video s miniganem je lepsi

,
... si to vem co to udedělalo s 4cm fošničkou tomusi bejt sila ... to aby si pak behal po lesich v brnění aby ti tahle věcička neublížila
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls znate nekdo tuhle snipu mam v planu si ji koupit http://www.armymarket.cz/m70-zastava-d2077

hele zrovna dneska sem byl na vapence a jeden capek ji tam mel,ale plynovku a v plastu,ale prisla mi dost kruta,hlavne s kolimosem to bylo slusny :-) jinak kdybych sel do manualni pusky tak asi do tyhle http://airsoftmorava.cz/index.php?_a=viewProd&productId=173 ;) ale to uz si radsi koupim delsi elektriku a budu strilet po jedny xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Jo ale když to dobře pude budu chtit kupovat 6-24x50 což je nevetsi přiblizení co jsem na CR trhnu nasel ;)

to už by bylo maso...A kolik stálA?

Mno každopádně ja už ji od dneška mám a sem na 100% spokojenej!

http://s1.imgupload.cz/img/65849/GHfWQ/P1010869.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

ja vrazil do softu :

kukla 100

brejle - jedny 400 druhy 700

rukavice : 200

helma: 700

taktika: 1700

maskace : 1000

boty: 700

zbran : 2700

palestina: 200

czeta manual: 700

nahradni tocak: 400

plus hafo kuli to mame suma sumarum : slabejch 9500 :-) a to jeste planuju upgrade , helmu a mozna novej maskac plus plynovou sekundarku :-)

ale je jedno kolik do toho clovek vrazi , kdyz je to zabava tak se mu pak ty prachy vratej :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bože můj tohle jsem neměl číst :D fakt brečim hele jako, asi se k AS zas vrátím, seru na konzole :D. No když už vzpomínáme, tak tu jsou mé výdaje, vemu to hezky od začátku.

1) Asi 10 čínských kuličkovek + jedno elektrický AK :D - 4300Kč

2) TM CZ 75 (manuál)- 600Kč

3) Cybg. Berreta M72F (manuál)- 700Kč

4) TM Socom MK23 (manuál)- 750Kč

5) TM Scorpion vz. 61 (manuál) - 1300Kč

6) DE USP (elektrika AEP) - 1800Kč

7) TM Socom Mk23 Full set (plynovka) - 4600Kč

8) TM Desert Eage .50 AE Hard kick Chrome (plynovka :love:)- 4800Kč

9) CA M15A4 Tactical Carbine + upgrade m120 (elektrika AEG) - 11000Kč

10) Oblečení a munice včetně plynu no minimálně - 10000Kč

Takže to máme nějakých 40 000Kč :cheesygrin:, nelituju.....:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu