Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pokemon Diamond/pearl friend code


IceTower

Recommended Posts

  • 1 month later...

no NDS mam teprve 4dny tak mam zatim nahrano 15hodin :D

rad zaruju,sice jeste poradne nevim jak to tam vsechno funguje ale to je jedno :D

nejlepsi by bylo domluvit se na ICQ kdyztak mi posli svoje prez PM :-)

EDIT:tak uz mam nahrao 20 hodin a hra byla uspesne dokoncena :D

prave ctu titulky :-)

EDIT2:ted hraju Pearl tam mam asi 17hodin a stojim zrovna pred ligou tak taky muzesm dat

,FC dam v pripade zajmu :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no NDS mam teprve 4dny tak mam zatim nahrano 15hodin :D

rad zaruju,sice jeste poradne nevim jak to tam vsechno funguje ale to je jedno :D

nejlepsi by bylo domluvit se na ICQ kdyztak mi posli svoje prez PM :-)

EDIT:tak uz mam nahrao 20 hodin a hra byla uspesne dokoncena :D

prave ctu titulky :-)

Ty si blazen chlape:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Mám takovej dotaz (sice to sem nepatří a neber to jako urážku ale stejně) proč hraješ Pearl když si dohrál Platinum. Pokud já vím tak většinou ta třetí verze bývá remake těch předchozích a taky něco jako spojení protože se nějaký ti pokémoni v Diamondu a Pearlu liší. No i když možná že v Platinu není ani Palkia a Dialga ale jen Giratina

P.S. Platinum sem nehrál (takže tohle odvozuju třeba z Gold/Silver a Crystal= Spojení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
Mám takovej dotaz (sice to sem nepatří a neber to jako urážku ale stejně) proč hraješ Pearl když si dohrál Platinum. Pokud já vím tak většinou ta třetí verze bývá remake těch předchozích a taky něco jako spojení protože se nějaký ti pokémoni v Diamondu a Pearlu liší. No i když možná že v Platinu není ani Palkia a Dialga ale jen Giratina

P.S. Platinum sem nehrál (takže tohle odvozuju třeba z Gold/Silver a Crystal= Spojení

tak to ta musim vyviest z omylu pretoze jak palkia tak dialga tam je ;) jediny kto tam neni je arceus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu