Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Downgrade 2.80 -> 1.50


Dutch

Recommended Posts

logo2.png

Tento downgrade je určen pro firmwar 2.80

Tento návod je i pro TA-082

:arrow: 1. Připojte PSP k PC pomocí USB kabelu

:arrow: 2. Stáhněte tento soubor:

http://www.psp.wu.cz/280downgrader.rar

Kdyby první odkaz nešel zkuste tento:

odkaz dodam

:arrow: 3. Složku PSP ze souboru 280downgrader, nakopírujte do PSP ( X:/ )

1.PNG

Napíše vám to jestli chcete složku PSP, která již existuje, přepsat

Klepněte na "Ano všem"

2.PNG

:arrow: 4. Až bude vše nakopírované, Odpojte USB kabel a najeďte v PSP do Photo - Memory stick a počkejte než se načtou miniatury složek:

3.JPG

->

4.JPG

Najeďte do složky HEN_280 a opět vyčkejte než se načtou miniatury

5.JPG

->

6.JPG

+ pokud PSP zamrzne, tak ho restartujte a zkuste znovu udelat tento bod 4.

+ pokud obrazovka blikne červeně, tak zkuste znovu udělat tento bod 4.

+ pokud obrazovka blikne modře, můžete pokračovat dále

:arrow: 5. Teď otevřete UMD mechaniku a zjistěte podle této animace jakou verzi základní desky máte v PSP

(pozn. spustíte 2x poklepaním)

[flash width=450 height=450:cae140078f]http://www.dutch.tym.cz/1.swf[/flash:cae140078f]

Pokud nemáte TA-082 tak přeskočte bodu 7.

:arrow: 6. Pouze pro PSP s TA-082

Najeďte do Game - Memory stick a vyhledejte a spusťte "TA082 IdStorage Change"

7-special.JPG

tato vecička přepíše nejaké klíče, které umožní downgrade

Po naskočení stiskněte X začně se instalovat. Potom se to automaticky po 5 sekundách vrátí do menu.

:arrow: 7. Nyní už zbývá pouze provést downgrade, spusťte "PSP™ Update ver X.Y.Z"

8.JPG

:arrow: 8. V překladu:

Chystate se přehrát flash paměť PSP.

Pro start flashování stiskněte X. Timto jste převzali riziko a všechnu odpovědnost co se stane.

Pokud nesouhlasíte, stiskněte R.

Stisněte X a čekejte než se vám přehraje PSP na firmware 1.5. Na konci na vás vyleze "Press X to restart the PSP.", stisněte X a PSP se resetuje.

(pozn. ilustrační obrázek :lol:)

9.PNG

:arrow: 10. Po downgrade a nasledném restartu na vás vyleze modrá tabulka s několika texty v různých jazycích. Stiskněte O a nastavte datum,čas,nick,... a máte fw 1.5

10.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chcelo by to testnut ci ten hen fakt otvori 2.00-2.80 ,o nic nejde brick nehrozi len je tam HEN2.80, ked niekto uspene spravi s tymto tu DG z ineho FW ako 2.80 napiste to sem z akeho ste isli.

cet jsem na jednom zahranicnim fore, ze to s timhle hazeli dolu s 2.71, celej figl spociva v tom spustit tu hombrew nic vic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No akze mne to podla tochto navodu nejde...mam prvu zakladnu dosku fw 2.50 a proste mi to nejde...ked pustim tu ikonu kde je ten kohut tak mi to ani nezamrzne,ani nepreblikne.Mne to jednoducho vypne,nasledne ho mam problem zapnut,ale nakoniec sa to podary no a ked chcem pustit to update tak mi to zacne pustat ako hru a napise chyba ze sa neda pustit hra a volake cislo...neviete co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No akze mne to podla tochto navodu nejde...mam prvu zakladnu dosku fw 2.50 a proste mi to nejde...ked pustim tu ikonu kde je ten kohut tak mi to ani nezamrzne,ani nepreblikne.Mne to jednoducho vypne,nasledne ho mam problem zapnut,ale nakoniec sa to podary no a ked chcem pustit to update tak mi to zacne pustat ako hru a napise chyba ze sa neda pustit hra a volake cislo...neviete co s tim?
napis mi na ICQ 343-878-303
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, jsem ****, vynechal jsem bod 6... nainstaloval se novy firmware, konzole se restartovala a ted sviti zelene power, ale display ani zvuk se pri startu nerozjede :-((((((

Mam nejakou sanci? Pls...

mam PSP s TA-082

**** skus vybrat baterku

Jak to myslis??? Moc (vubec) ti nerozumim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to jednoduche neprepisal idstorage a spravil brick jediná pomoc je chip aj to len ten najnovší čo podporuje ta082 záruku ani neskúšaj ťažko ti prejde z fw 1.50 v f0. 2dutch veď to som myslel že ten hen2.80 neotvori 2.00-2.80 ale len 2.71 a 2.80

edit: tak dokonca len 2.80

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja v patek koupil ta-082 s fw2.71 a tendle navod nefungoval ... u hendu to nedelalo nic, obrazovka neproblikla, pouze psp parkrat zatuhlo. pouzil jsem starej navod a bez problemu downgradoval. nejdriv sem myslel ze delam neco spatne, zaplat panbuh ze sem z toho neudelal cihlu. je to moje prvni psp a prvni downgrade, nechci se s nikym hadat, ale nerekl bych ze tento navod je i na ta-082 s fw 2.71 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj dutch tu to máš neexistuje univerzálny hen a to je to o čom som písal vpís tam na začiatok upgrade na 2.80 a bude to tip top.
ajaj :( nekde na webu byl podobny navod pro 2.00 - 2.80, tak jsem to sem trisknul s vedomim ze to bude universal, mno nic, jdu to prekopat na navod 2.80->1.50 :(

mas brick, nevim proc jsi vynechal bod 6? :( :cry: Vic fakt, nez to tucne cervene a podtrzene to napsat, udelat nemuzu :( Zkus reklamaci mozna ti to uznaj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj dutch tu to máš neexistuje univerzálny hen a to je to o čom som písal vpís tam na začiatok upgrade na 2.80 a bude to tip top.
ajaj :( nekde na webu byl podobny navod pro 2.00 - 2.80, tak jsem to sem trisknul s vedomim ze to bude universal, mno nic, jdu to prekopat na navod 2.80->1.50 :(

mas brick, nevim proc jsi vynechal bod 6? :( :cry: Vic fakt, nez to tucne cervene a podtrzene to napsat, udelat nemuzu :( Zkus reklamaci mozna ti to uznaj

Chapu, dik

PSP jde do Sony, tak uvidim

kazdopadne dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás, mám ten problém, že psp mi u toho HEN buď zamrzne a samo se vypne, nebo nijak nereaguje, jen napíše, že formát souboru je nečitelný. Někdo tu už ten problém měl, tak jestli se to nějak nevyřešilo? Mám fw 2.80 a TA-082 Poraďte mi please.... Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás, mám ten problém, že psp mi u toho HEN buď zamrzne a samo se vypne, nebo nijak nereaguje, jen napíše, že formát souboru je nečitelný. Někdo tu už ten problém měl, tak jestli se to nějak nevyřešilo? Mám fw 2.80 a TA-082 Poraďte mi please.... Díky!
nesmies mat umd v mechanike.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vyndal UMD, ale teď mám zase ten problém, že nic neproblikne, PSP se mi sekne a po chvíli se samo vypne, zkoušel jsem to už hodněkrát, ale pokaždý to samý, :( Není ještě nějaká jiná verze HEN pro 2.80? Hledal jsem, ale bez úspěchu... Poraďte mi prosím. Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam taky problem s downgrade-om a dufam vo vasu pomoc.

V bode 4. sa dostanem az po ten posledny obrazok, kde sa mi zobrazi ten kohut, no nie obrazok pod nim-je tam znak loadingu no neblika. V tomto momente psp zamrzne a po cca 1 min. sa samocinne vypne.

No napriek tomu ze som nespravil bod 4 v zlozke game/memory stick - sa nachadza ikona s update ver X.YZ

- po potvrdeni vybehne logo Sony, no potom obrazovka stmavne a vyskoci chybova hlaska ,,The game could not be started(80020148/ na sivom pozadi.

Btw: len pre upresnenie nemam dostku TAO82 - nemam ziadne cisla.

Na umd disku Toca race driver 3 sa nachadza update na fw 1.50, no samozrejme ze sa mi nepodarilo ho nainstalovat kvoli aktualnej fw 2.80

Za akykolvek nazor na to preco mi to nejde, dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam taky problem s downgrade-om a dufam vo vasu pomoc.

V bode 4. sa dostanem az po ten posledny obrazok, kde sa mi zobrazi ten kohut, no nie obrazok pod nim-je tam znak loadingu no neblika. V tomto momente psp zamrzne a po cca 1 min. sa samocinne vypne.

No napriek tomu ze som nespravil bod 4 v zlozke game/memory stick - sa nachadza ikona s update ver X.YZ

- po potvrdeni vybehne logo Sony, no potom obrazovka stmavne a vyskoci chybova hlaska ,,The game could not be started(80020148/ na sivom pozadi.

Btw: len pre upresnenie nemam dostku TAO82 - nemam ziadne cisla.

Na umd disku Toca race driver 3 sa nachadza update na fw 1.50, no samozrejme ze sa mi nepodarilo ho nainstalovat kvoli aktualnej fw 2.80

Za akykolvek nazor na to preco mi to nejde, dakujem.

muze byt hodne pricin, jedna z nich muze byt UMD v mechanice, lidi co psali, tak rikali ze se jim to povedlo spustit treba az na nejaky 9 pokus, je treba to zkouset
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu