Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejdrsnější PSP playeři


_John_

Recommended Posts

Tady je muj čtyřletej bratr, jak mastí na PSP Burnout Legends, nebo tam mozna GTA Liberty City, ktery mastil taky, snad nekdo rozlusti co pari, ale myslim ze spis ty Burnouty, ty zere nejvic :)

Ma nekdo vyfocenyho drsnejsiho playera? :)

http://img410.imageshack.us/img410/6828/17032009367t.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ja sem urcite nejdrsnejsi player :D jeste kdyz sem mel PSP a paril sem Tekkena nebo Naruta tak sem byl nejdrsnejsi protoze sem rval na celej barak,kopal do zdi a chtel vsechno rozsekat :) ted u xboxu je to podobny kdyz parim Soul calibur to mam vzdycky sto chuti rozlamat xko na kusy !! :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ta fotka se mi nějak nenačte, nevím jestli jsem jedinej, komu to dělá. Můj bratranec si to taky dává :) on když zatáčí, tak zatáčí i PSPčkem, třeba když hraje VCS...xD Ale on se stydí, když ho fotím..:-/ Jednou to udělám něčekaně..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si dělas prdel.To je genius.:roll:Sotva sem to zvlad ja na normal.:)Někdy sem nevěděl co mám udělat.Tak mi řekni, jak to může zvládnout on?

tak to si lama kdys to nedavas ale stema teskyma kvestama sem mu poradil kam majit ,ale prosekal se sam

,ale to posledni popravde nedal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jste tu začali vyprávět i o sobě,tak se taky přidám :)

Takže já jsem na plno se všema zlatejma medailema se všim všudy a na všechny levely dojetej story mod v Gangs of London

Potom na hard dohranej prince of persia : Revelations

A taky Tom clancy´s Rainbow Six Vegas dohraná taky na težkou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu