Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Oblivion na PSP koncem roku!!!!


Guest Anonymous

Recommended Posts

Dohrál jsem oblivion na PC s grafikou která není podporována a vypadalo mi to jako MW

Počítám ale, že jsi to osekaný hrál minimálně na 17'' monitoru ne? Možná větším? POkud by jsi to ovšem zmenšil (včetně textur a modelů) na display PSP, tak se tam ty rozmazaný textury apod ztratí. nemluvě o otm, že malejma texturama ušetříš tolik paměti a výkonu, že budeš moct zase nějakou tu dohlednost o něco zvednout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 114
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pořád dokola se spekuluje, co PSP dokáže... Kdo nečetl rozhovor s tvůrci Daxtera, ať tak učiní. Vyjadřují se tu k hardware PSP, jeho možnostem, srovnávají s PS2... Navíc jsou to opravdu páni profíci, takže jejich slovo má váhu:

[highlight=red:11407f2194]PSPgamer[/highlight:11407f2194]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Pořád dokola se spekuluje, co PSP dokáže... Kdo nečetl rozhovor s tvůrci Daxtera, ať tak učiní. Vyjadřují se tu k hardware PSP, jeho možnostem, srovnávají s PS2... Navíc jsou to opravdu páni profíci, takže jejich slovo má váhu:

[highlight=red:87e00eb3bb]PSPgamer[/highlight:87e00eb3bb]

Tak jsem si to přečetl a nejvíc se mi líbil ten poslední odstavec kde se víc vyjadřují k výkonu.thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo chcem sa niekoho spytat ci uz hral OBLIVION na PC na najvyssich detailoch na 60fps.Ja hram na najvyssich na 14-30 fps a da sa to hrat[Radeon 9600 Pro 256MB Ram,512 MB Ram,ATHLON XP 3000+]Napr. v TOMB RAIDER LEGENDS mi neidu zapnut ani next gen efekty.Preto sa oplati mat PSP alebo XBOX 360 tam netreba dokupovat grafiku atd.Jo a keby bolo Oblivion na PSP tak by to bola este vecia pecka ako GTA LCS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo chcem sa niekoho spytat ci uz hral OBLIVION na PC na najvyssich detailoch na 60fps.Ja hram na najvyssich na 14-30 fps a da sa to hrat[Radeon 9600 Pro, 256MB Ram,512 MB Ram,ATHLON XP 3000+]Napr. v TOMB RAIDER LEGENDS mi neidu zapnut ani next gen efekty.Preto sa oplati mat PSP alebo XBOX 360 tam netreba dokupovat grafiku atd.Jo a keby bolo Oblivion na PSP tak by to bola este vecia pecka ako GTA LCS.

nooooo, ja som ho hral u kamosa na P4 3 GHz, GF 7900gt, 1GB RAM...no tam to islo urcite na nejakych 60 fps :)

Ale tiez nemozes povedat, ze si to hral na full details, Tvoja grafika nepodporuje vsetky tie krasy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo chcem sa niekoho spytat ci uz hral OBLIVION na PC na najvyssich detailoch na 60fps.Ja hram na najvyssich na 14-30 fps a da sa to hrat[Radeon 9600 Pro, 256MB Ram,512 MB Ram,ATHLON XP 3000+]Napr. v TOMB RAIDER LEGENDS mi neidu zapnut ani next gen efekty.Preto sa oplati mat PSP alebo XBOX 360 tam netreba dokupovat grafiku atd.Jo a keby bolo Oblivion na PSP tak by to bola este vecia pecka ako GTA LCS.

nooooo, ja som ho hral u kamosa na P4 3 GHz, GF 7900gt, 1GB RAM...no tam to islo urcite na nejakych 60 fps :)

Ale tiez nemozes povedat, ze si to hral na full details, Tvoja grafika nepodporuje vsetky tie krasy

Viem viem ale koli jednej hre si nekupim GRAFIKU za 16000kc nie?PSP mam za 10000 a netreba mi nan nic dokupovat okrem KARTY!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to mas pravdu...ja som bol este donedavna zaryty PCckar, ale kupou PSP som zmenil nazor. Ja ho neberiem len ako nejaky herny doplnok k pocitacu, ci konzolam...plnohodnotny a skvely herny system !
Tak to mas pravdu.A keby bol na PSP OBLIVION aj s horsou grafikou tak by som nemusel nic dokupovat staci len zvisit na 333Mhz no nie?<?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

shadow.wizard:

Nic proti konzolím nebo PC, ale tenhle přístup prostě nechápu:

i dkyž by to bylo na konzoli s horší grafikou, tak je to super, prtoože nemusím nic dokupovat.

Když mi to jede na PC s touhle horší grafikou, protože jsem nedokoupil HW, tka je to špatně?

Snad je pochopit jak to myslím.

Do konzole nemusím nic dokupovat a hry vypadají pořád vpodstatě stejně.

Do PC taky nemusím nic dokupovat a hry taky vypadají pořád stejně. Sice mají možnost zapnout lepší detaily ale do toho mě nikdo nenutí.

Vždyť výkon PC se postupem času nesnižuje. taky zůstává stejnej. A když nebudu nic dokupovat, tak budu mít pořád stejnou graiku - stejně jako na konzoli. Ale mám možnost (ne povinnost) koupit lepší HW a spustit ty hry v lepší kvalitě. To je nevýhoda?

Já jsem donedávna měl pět let starej komp. Rozjel jsem na tom HL2 i FC. Rozhodně vypadali líp než hry co jsem na tom hrával na max když to byla highend novinka. Takže i když jsem neupgradoval, tak jsem hrál hry pořád v lepší a lepší kvalitě - stejně jako na konzoli.

(nechci vyvolat flame - je to spíš tak k zamyšlení)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Tak to mas teda naky zacarovany. Rict ze si neupgradoval a hral is hry porad v lepsi kvalite je proste nesmysl. Ja na svoji nekolik let stare Geforce FX5200 128MB nespustim ani ň, uz to proste nejde proto kupuju neco new. Tady taky zalezi jak se na to koukas ty, kdyby nekdo k tobe prisel a tys mu ukazal ty novy hry jak hrajes v porad stejny grafice jak tady vychvalujes tak pro neho to bude treba priserny a a bude se mu to zdat nehratelne. Chapes?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

shadow.wizard:

Nic proti konzolím nebo PC, ale tenhle přístup prostě nechápu:

i dkyž by to bylo na konzoli s horší grafikou, tak je to super, prtoože nemusím nic dokupovat.

Když mi to jede na PC s touhle horší grafikou, protože jsem nedokoupil HW, tka je to špatně?

Snad je pochopit jak to myslím.

Do konzole nemusím nic dokupovat a hry vypadají pořád vpodstatě stejně.

Do PC taky nemusím nic dokupovat a hry taky vypadají pořád stejně. Sice mají možnost zapnout lepší detaily ale do toho mě nikdo nenutí.

Vždyť výkon PC se postupem času nesnižuje. taky zůstává stejnej. A když nebudu nic dokupovat, tak budu mít pořád stejnou graiku - stejně jako na konzoli. Ale mám možnost (ne povinnost) koupit lepší HW a spustit ty hry v lepší kvalitě. To je nevýhoda?

Já jsem donedávna měl pět let starej komp. Rozjel jsem na tom HL2 i FC. Rozhodně vypadali líp než hry co jsem na tom hrával na max když to byla highend novinka. Takže i když jsem neupgradoval, tak jsem hrál hry pořád v lepší a lepší kvalitě - stejně jako na konzoli.

(nechci vyvolat flame - je to spíš tak k zamyšlení)

Jasan ze chapem ale ked to bude v PSP tak to pojde na viac FPS ako na PC na tom istom rozhrani grafiky.Tak skus si zahrat SPLINTER CELL CHAOS THEORY na FULL DETAILS a zahraj si takmer to iste na PSP a uvidis rozdiel.Mne len ide o to ze OBLIVION ma prehnane poziavaky ako su napr 2GB Ram no nesom blazon aby mi to islo tak ako na PSP a doplati za RAMky cca. 7500,-
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mas teda naky zacarovany.

Neměl jsem to začarovaný. V době kdy jsem ten kmp koupil byla nejlíp vypadající hra Max Payne 1, kterou sje tam hrál na max detaily. Po několika letech, než jsem ten komp upgradoval jsm tam hrál HL2 i FC. Samozřejmně na osekaný detaily. Ale přesto vypadali líp než ten Max Payne.

Takže aniž bych do PC dal jedinou korunu, tka jsem po několika letech hrál líp vypadající hry. Grafika se mi časem nezhoršovala.

shadow.wizard:

Podle mě je problém v tom, že se pořád porovnává PC verze na High detail a konzolová. Jenže ta konzolá se většinou těm High Details na PC nevyrovná. Ted je to samozřejmě chvíli jinak díky "nexgen" konzolím.

Ale porovnávat PSP verzi a PC verzi na max detail je myslím nesmysl. Graficky bude PC verze vypadat líp i na střední a ožná nižší detaily.

Ono je to jedno - grafika je stejně fuk a mnohdy deset let starý hry předčí grafikcy vymakaný novinky. Já o otmhle nechci flamovat. Pr omě jsou u her důležitý jiný věci.

Jen jsem chtěl prsotě říct, že mi přijde divný argumentovat, že konzle jsou lepší že se nemusej upgradovat. PC se taky nemusí upgradovat a grafika mu taky zůstane stejná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Zustane mu stejna ale na tech stejnych hrach co vysly. Jinak pro ty budouci hry uz se bude muset upgradovat nebo proste snizit detaily, soucasne PC nezvladne vsechny budouci hry. Konzole ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Primátor:

Samozřejmě že se časem musí snižovat detaily. Ale to neznamená že to vypadá hůř. HL2 na střední vypadá líp než MP1 na maximální.

Takže sice v menu mám nižší detaily, ale hra vypadá líp.

Nehodnoťte graiku podle nápisu high/medium/low v menu, ale podle toho jak skutečně vypadá při hraní. Ono totiž High z roku 2000 je vpodstatě totéž co low v roce 2004.

Samozřejmě je čas od času třeba PC upgradovat. Ale to i konzoli. Asi nikdo nehraje obliviona na starým Xboxu a musel koupit novej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Jo takhleee! Nova ha na stredni detaily vypada lip nez stara hra na max. detaily, takhle to myslis ze jo? Me se to zdalo divny ze nova hra na stredni detaily vypada lip jak ta sama na max. detaily :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo přesně takhle to myslím.

Pořád se prezentuje, že když nebudeš kupovat grafárnu co půl roku, tak ti hry začnou vypadat hrnusně.

Ale nezačnou. Na jednom HW, ti hry budou vypadat pořád stejně. Myslím, že v tomhle se PC ani konzole neliší. Takže mi přijde divný dávat u konzolí jako výhodu, že tam nejsou upgrady, když u PC to taky nemusím dělat (sice časem nebudu moct hrát na max detaily, ale grafika se mi zhoršovat nebude).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Jo - časem upgradovat musím. Ale to platí i konzoli. Nebo majitelé PS2 spustí PS3 hry?

Prostě v tomhle tam rozdíl není.

Je, mit PS2 a potom si koupit PS´3 neni upgrade, to takhle nelze brat. Na PS2 proste vychazej stejny tituly jako na PC akorat s tim rozdilem ze PC musis mit dostatecne vykonne nebo snizovat grafiku a hrat si sni kdezto na PS2 to optimalizovany a s nicim si tam nemusis hrat. Pokud ti ovsem na grafice zalezi a neni ti jedno jak to vypada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi by to chtělo nějak ukončit a zarazit ať se vyhneme flame.

Na PC musím postupem času osekávat detaily. Ale na konzoli je mám už osekaný od výrobce (třeba GTA SA nižší textury, Doom3 vypnutý nějaký efekty a zjednodušený úrovně apod). Takže tam zase rozdíl není. Na PC si musím nastavit střední detaily abych to rozjel bez upgradů. A na konzoli mi to na střední detaily přednastaví sám výrobce.

Prostě PC i konzole jsou v tomhle stejný.

když má nějakej HW, kterej neupgraduju (Ať už konzoli či PC), tak jeho výkon zůstává pořád stejnej po celou dobu klidně 10ti let. Výkon se ani časem nezvyšuje (u konzole), ani nesnižuje (u PC), tak jak se snaží přesvědčit marketing. zůstává pořád stejnej a tudíž zládne utáhnout pořád stejně náročnou grafiku - která může jednou vypadat líp, jednou hůř - podle optimalizace - ale v základech to bude pořád podobný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu