Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Oblivion na PSP koncem roku!!!!


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 114
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 months later...

Tak a predsa bude oblivion na PSP v Marci buduceho roku!!!

INFO z PSPUPDATES

Back in April, we featured two contradicting reports about the existence of the Elder Scrolls IV: Oblivion for the PS3 and PSP platforms -- one said that it will be available, the other saying that it won't. Both statements allegedly came from Bethesda. After that snafu which got a lot of people excited and furious, the issue pretty much died of natural causes. But, now, it is back with a vengeance...or is it?

Recently, an updated listings of games at U.S.-based online games retailer EBGames, seem to provide proof that a PSP and PS3 versions of the game actually exist and will be available in a later time. The PS3 version is sporting a release date of 17 November 2006 - which is pretty much consistent with the earlier report about its availability. It's ESRB rating is still 'Pending' and it will be have a $59.99 price tag.

On the other hand, The Elder Scrolls IV: Oblivion PSP version, which doesn't have a definite release date in the earlier report, will allegedly be available on March 15, 2007 and will have a $49.99 price tag.

For now, the people at Bethesda have opted to keep quiet and have not answered questions with regards to development and details of the game. Until they don't talk about it, this would be added to the long list of rumors and backfence talks. With that, we ask for your opinion about this. Do you think that this is a real development or do you think that this is a fake? Would you want it to be true? Tell us through your comments.

Tu je ta najdolezitejsia veta.

"On the other hand, The Elder Scrolls IV: Oblivion PSP version, which doesn't have a definite release date in the earlier report, will allegedly be available on March 15, 2007 and will have a $49.99 price tag. "

Cize vyjde 15. 03. 2007 a bude stat $49.99.

Predsa sa priaznivci RPG dockali!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc tomu nevěřím. A jestli je to pravda, tak je škoda že to bude Oblivion a ne nějakej special PSP TES díl (jako byl TES Shadowkey na Nokii)

Přece jne Oblivion mají fandové dohranej, tak mít na PSP novej příběh atd by bylo moc fajn.

Můžou klidně zachovat lokace. Ale zbytek by mohli změnit. Tak jako se tomu děje u GTA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě Oblivion ani moc nechytil Morrowind se mi zdál lepší ale na PSP by to bylo supera myslim že psp by to v poho utáhlo je to jen na programátorech a graficích. Třeba v Gran Turismu byly efekty odlesků (frestnal efect) který se moc neoběvujou protože sou náročný na výkon a oběvovat se bodou až na next-gen konzolích. Holt dobrý programátoři to zvládly na PS1 tak proč by nekdo nazvlád Oblivion na PSP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě oblivion taky baví. Mám ho důkladně prolezlej. Ale nějka nemám chu´t ho kupovat a hrát znovu na PSP, když by to bylo totéž.

Pokud by udělali podobnou, ale nvou hru, bylo by to mnohem lepší (jako příklad už jednou uváděné GTA.)

jestli si to dohral az dokonce i s sekundarnima questama za vsechny charaktery tak to pak chapu, nemyslim si ale ze ta hra bude stejna jako na pc , mozna podobny pribeh, ale ten svet bude podle me mensi a urcite se bude lisit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[]
Mě oblivion taky baví. Mám ho důkladně prolezlej. Ale nějka nemám chu´t ho kupovat a hrát znovu na PSP, když by to bylo totéž.

Pokud by udělali podobnou, ale nvou hru, bylo by to mnohem lepší (jako příklad už jednou uváděné GTA.)

jestli si to dohral az dokonce i s sekundarnima questama za vsechny charaktery tak to pak chapu, nemyslim si ale ze ta hra bude stejna jako na pc , mozna podobny pribeh, ale ten svet bude podle me mensi a urcite se bude lisit...

...čím menší tím roztomilejší :mrgreen: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázkou j jestli to to bude. Já tomu pořád moc nevěřím.

vždyť ta zpráva, jestli jsem jí dobře rozuměl byla spíš jen taková spekulace nikde neověřená.

Morrowind i Oblivion vyšli na XboXu. TES je velmi dobrá značka. MS si ji určitě bude chítt podržet. Myslím si, že i když by měli nutkání to vydat na konkurenční PS (ať už PSP, PS2, PS3,...) tak jim MS velmi dobře zaplatí za o aby si to rozmysleli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedno je jistý, na ps3 verzi se maká...zisky budou obrovský a náklady minimální...tes4 byl taky původně vyvíjen nejdříve na ps3 (ale ps3 nikde nebylo), takže šance že to vydaj na psp tu je (ale podle mě to bude naprosto odlišná hra, co se stylu hraní týká)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Info z hrej.cz

____________________________________________________

Není pochyb o tom, že si nejeden fanda 3D RPG The Elder Scroll IV: Oblivion říkal, jak by bylo fajn mít výše uvedený titul neustále po ruce, aby mohl využívat každé volné chvilky k absolvování dalšího questu, nebo jen k potulování se rozlehlým herním světem. Na první pohled se tato myšlenka zdá jako naprosto zcestná a v reálu neuskutečnitelná. Na druhý a trošku bližší pohled už se to zas tak šílené nevypadá. Co takhle TES IV na PSP? HW možnosti této platformy jsou na handheld přímo luxusní i když je zatím drtivá většina vývojářů nedokázala využít. Tituly typu GTA: Liberty City Stories, Socom, nebo Daxter však ukázaly, že i na PSP se dá stvořit AAA hra bez problémů se rovnající titulům z konzolí. Proč by se tedy na PSP nemohl objevit i Oblivion.

Podobné úvahy se objevily už před časem a nyní jsou tu zas. Notně je přiživuje například americký online shop EB Games, který má ve své nabídne PSP verzi TES IV: Oblivion uvedenou, s termínem vydání stanoveným na březen 2007. Další polínko do ohně přiložil Brian Crecente z Kotaku, jenž od blíže nejmenovaného zdroje dostal informaci o tom, že je PSP verze TES IV skutečně ve vývoji ve studiích jedné z divizí britské vývojářské společnosti Climax. Tato spekulace se přitom jeví jako docela pravděpodobná. Climax totiž v současné době připravuje hned několik PSP verzí konzolových, nebo PC titulů včetně westernové GTA like akce Gun. Tvůrci z Climaxu přitom používají svůj vlastní PSP engine, který například v případě Gun Shodown dokáže vyrenderovat docela rozlehlé lokace, jež se v případě případné PSP verze Oblivion jeví jako jeden z několika potenciálních problémů. Na základě výše uvedených informací, respektive spekulací se prostě PSP verze TES IV jeví jako fakt a podle nás to další měsíce jenom potvrdí. Budeme s napětím čekat na informace z oficiálních zdrojů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Info z hrej.cz

____________________________________________________

Není pochyb o tom, že si nejeden fanda 3D RPG The Elder Scroll IV: Oblivion říkal, jak by bylo fajn mít výše uvedený titul neustále po ruce, aby mohl využívat každé volné chvilky k absolvování dalšího questu, nebo jen k potulování se rozlehlým herním světem. Na první pohled se tato myšlenka zdá jako naprosto zcestná a v reálu neuskutečnitelná. Na druhý a trošku bližší pohled už se to zas tak šílené nevypadá. Co takhle TES IV na PSP? HW možnosti této platformy jsou na handheld přímo luxusní i když je zatím drtivá většina vývojářů nedokázala využít. Tituly typu GTA: Liberty City Stories, Socom, nebo Daxter však ukázaly, že i na PSP se dá stvořit AAA hra bez problémů se rovnající titulům z konzolí. Proč by se tedy na PSP nemohl objevit i Oblivion.

Podobné úvahy se objevily už před časem a nyní jsou tu zas. Notně je přiživuje například americký online shop EB Games, který má ve své nabídne PSP verzi TES IV: Oblivion uvedenou, s termínem vydání stanoveným na březen 2007. Další polínko do ohně přiložil Brian Crecente z Kotaku, jenž od blíže nejmenovaného zdroje dostal informaci o tom, že je PSP verze TES IV skutečně ve vývoji ve studiích jedné z divizí britské vývojářské společnosti Climax. Tato spekulace se přitom jeví jako docela pravděpodobná. Climax totiž v současné době připravuje hned několik PSP verzí konzolových, nebo PC titulů včetně westernové GTA like akce Gun. Tvůrci z Climaxu přitom používají svůj vlastní PSP engine, který například v případě Gun Shodown dokáže vyrenderovat docela rozlehlé lokace, jež se v případě případné PSP verze Oblivion jeví jako jeden z několika potenciálních problémů. Na základě výše uvedených informací, respektive spekulací se prostě PSP verze TES IV jeví jako fakt a podle nás to další měsíce jenom potvrdí. Budeme s napětím čekat na informace z oficiálních zdrojů.

Heh :lol: ted jsem to sem chtel napsat :lol: btw. myslim si ze ten oblivion nakonec stejnak na PSP vyjde!!!!musi!!! :lol: 8)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle dnes napsal bonusweb.cz:

Známé zahraniční sítě obchodů GameStop a EBGames dělají pěkné zmatky kolem vydání PlayStation 3 a PSP verze epického RPG The Elder Scrolls IV: Oblivion. Přestože zatím nebyly oficiálně oznámeny a pouze se o nich šušká, podle GameStopu se hry majitelé PlayStation 3 dočkají 17. listopadu 2006. PSP verze se pak údajně objeví v březnu příštího roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se nemůžu dočkat nějakýho pořádný RPG na PSPčko... :-D kupuju každopádně.. pokud to tedy nakonec vyjde.. :-/
ale zas na druhou stranu na psp se víc jak oblivion hodí final fantasy, to podle mě jako rpg bude zaručená volba ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co já vím, tak Final Fantasy se chystá.

Ten Oblivion mě zatí mnějak nebere. Pokud to má být konverze, tak není důvod to mít, když na PC v tý době už pomalu bude i nějakej datadisk.

Ale pokud by udělali novou TES hru, tak budu skákat štěstím bez sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se nemůžu dočkat nějakýho pořádný RPG na PSPčko... :-D kupuju každopádně.. pokud to tedy nakonec vyjde.. :-/
ale zas na druhou stranu na psp se víc jak oblivion hodí final fantasy, to podle mě jako rpg bude zaručená volba ;)

Tak to máš úplnou pravdu.. Final Fantasy bude pecka.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co já vím, tak Final Fantasy se chystá.

Ten Oblivion mě zatí mnějak nebere. Pokud to má být konverze, tak není důvod to mít, když na PC v tý době už pomalu bude i nějakej datadisk.

Ale pokud by udělali novou TES hru, tak budu skákat štěstím bez sebe.

Heh, me pocitac Oblivion zarucene nerozjede :lol: :x tagze jestli to bude na PSP urcite kupuju!Jen aby si vyvojari nemysleli ze kdyz maj dobrou znacku tak ze to na PSP odflaknou!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu