Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zprovozneni DS lite + Acekard 2


pho

Otázka

Ahoj,

omlouvam se, pokud tu uzpodobne forum je, ale mel bych dotaz.

Spustil jsem sve nove DS lite se zastrcenou Acekard 2 do patricneho slotu a s vlozenou pametovou kartou.

Po spusteni DS se ale bohuzel nic nedeje a touchscreen hlasi, ze there is no DS card inserted.

Vynechal jsem nejaky mezikrok? co delam spatne?

Diky za info...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Panove, tohle neni manual :D, kazdopadne jak uz jsem psal v trosku jinem topiku, SOFT RESET je tak silena klavesova zkratka co jde na jeden z dvaceti pokusu, ze radsi zacnete pouzivat ON/OFF...

Navic, NDS a vlastne zadna takova konzole NENI delana na spousteni vice her za sebou, takze je i lepsi vypnout ho a zapnout a vycistit si tak jakousi RAMku...

BTW. ten moonshell ti tam je celkem na nic. Hry bez toho spustis... Cist na DSku asi nebudes a filmy asi taky ne... :D Maximalne tak na hudbu se ti hodi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ty filmy nevidim duvod proc ne,na pomery dska jsou celkem kvalitni,a navic,tim ze ma dva displeje,tak si ho muzes polozit na bricho v posteli,a sledovat..:roll:

V posteli davam prednost notebooku, navic sledovat film na tak malem displeji je nepohodlne....

BTW Nintendo a Wifi - NDS nema standardne wifi? Pokud ne, tak jak o zprovoznim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu