Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Potřebuji pár rad ohledně portálu Youtube už nevím jak dál :(


brians

Recommended Posts

Potřeboval bych hodně poradit ohledně známého portalu YouTube

1.) Jak mohu zvýšit sledovanost svých nahraných videí?

Některá videa tam mam teprve 2 měsíce zatím to vidělo sotva 200 lidí +/-

Někde jsem viděl, že je možné, aby někdo nahrál své video a má ho tam teprve měsíc a už to vidělo 600 000 lídí no hukot je to vůbec možné?

-Co mam tedy pro to udělat, aby má videa byla také, tak populární?

2.) Mam problém s vytvořením blogu dám služba blog vyberu si ze seznamu ani jeden mi nefunguje zadám tam své osobní údaje, ale i přesto to nefunguje.

Maximálně tady ten:

Friendster

A nač jsu dobré si vytvářet svůj blog?

K popularitě mejch videích mi to nepomuže nebo snad ano?...

3.) Zjistil jsem, že mohu vytvářet seznamy svých nahraných videích, ale jde mi vytvořit jenom jeden seznam, abych mohl určitá videa rozdělit do kategoriích podle žánru videa.

A ne, že to bude jedno přes druhé a nemělo to žádný smysl chcu, aby nasebe vzájemně navazovala.:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.) Dej ho na chatbox,dej ho na blogy,píš ostatním na blogy ať se příjdou podívat(to radši ne xD)Udělej zajímavé video,používej službu jako websurf atd......

2.) Nedělej si blog,ale normal webovku,podívej se zde na foru do PC tutoriálů na joomlu

3.) Mně jde jen 1 seznam,tak si je poskládej v oblíbených položkách(ve webovém prohlížeči),krásně to jde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za rady, ale zatím bych si chtěl udělat jasno, jak mam správně nastavit svůj blog.

Takto to vypadá:

Specifické požadavky hostitele blogu přímo v mém účtu youtube:

  • Friendster: Vaše uživatelské jméno a e-mailová adresa.
  • WordPress.com: Je požadována adresa URL vašeho blogu (názevblogu.wordpress.com), pokud nezní uživatelskéjméno.wordpress.com.
  • Samohostovaný WordPress: Vyžaduje klíč API a adresu URL API (http://adresa URL vašeho blogu/xmlrpc.php).

Služba Blog: --- Blogger LiveJournal Friendster WordPress.com WordPress Self-Hosted Piczo FreeWebs

Blogger

LiveJurnal

*Friendster*

WorldPress.com

WorldPress Sefl-Hosted

Piczo

FreeWebs

Jeden jediný mi jde přidat z uvedeného seznamu:Friendster

Ty ostatní mi nejdou asi jenom, proto že to chce zadat další údaje:Api klíč a adresu url api a tohle všechno mam zjistit jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Pokud je to video zajimave, sledovanost si najde samo, pokud je to blbost, lidem to nevnutis a nikdo to nebude dobrovolne sirit.

Ano určitě máš pravdu.

Na portalu youtube se objevují i taková videa, která by se nedala uznat ve všech směrech, ale i přesto maju velkou sledovanost a mohou být hodnocena jako podprůměrná nebo až slabá, ale prostě tu slušnou sledovanost maju,a záleží na tom např. na zajímavosti, na kvalitě obrazu či zvuku, na upravě videa a efekty, a dále očem to video je, a na celkové atmosféře videa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Chceš si udělat blog? Tak di na webgarden.cz.. tam je to jednoduchý jak facka.. a k videím.. dostalo se mi do ruky video voca people.. okamžitě sem ho uploadnul na youtube a na muj blog.. hele uploud byl včera nebo předevčírem a mam 60 diváků.. úplně těch samích videí je tam asi 6.. :cheesygrin: zatím co upload videa jak kámoš jezdí na motorce vidělo za týden jen 30 lidí ( z mého okolí ).. takže chceš sledovanost videa?

1. Propagovat jak je to jen možné.. :cheesygrin:

2. Dávat známější videa.. ( př.: videoklipy písní)

3. Hodně toho napiš do Tagů nebo Značek a Popisu.. ( já sem tam napsal k videu do značek Slleeper Slleeper2 Slleep Slleeper Sleeper2 Sleep i když to video s tímhle nemá nic společnýho.. akorát různá odvětví mého nicku.. :cheesygrin: mezi značky dej i př.: jméno zpěváka.. atd.. )

Víc asi neporadim..

Hmm tak nic.. nevšim se si že tohle téma je dost starý..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu