Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Disc Damaged or Dirty


MonkaCZ

Otázka

Zdravím,

Tuhle jsem si stáhnul Halo Combat Evolved z téhle stránky http://www.torrentreactor.net/torrents/1968493/Halo-Combat-Evolved-DVD9-PAL-iextreme-compatible

ISO jsem dal Mulleteru a ten mi jasně naznačil, že tahle hra nikdy na Xbox 360 nepůjde. Tak jsem si přečetl pár tutoriálů a rebuildnul jsem ho na compatibilní ISO. Jenže v Mulleteru vypadalo stejně. Tak jsem si to vypálil na Dual-Layered DVD jako to dělá každý a spustil. No a fungovalo to. Nádhera :wohow: Ale... v třetím levelu Truth and Reconciliation mi při loadování řekne, že "Disc is Damaged or Dirty." Tak to je blbost. Nevíte, co s tím je? Děkuju předem :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Děkuju za odpovědi, teď už vím, co dělat.

Myslím, že vypálit to ISO znova je zatím asi to nejlepší řešení.

Ale teď me napadlo, jestli náhodou jsem to ISO nepoškodil tím, že jsem ho rebuildnul.

Protože jestli to mám vypalovat znova, měl bych se rozhodnout jestli ho nechám tak, jak je, nebo jestli ho rebuildnu. V Mulleteru to vypadalo koneckonců stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu