Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Pro začátečníky - Aktualizace 7.1.2012


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mp_root a ms0 nejsou složky...

mp_root a ms0 nebo jen root je kořen karty, prostě tvoje karta... x:/

chápeš? takže tvoje složka bude tady:

+mp_root (ms0,root,x:,karta)

----PSP

----VIDEO

----ISO

----SEPLUGINS

Sorry, ale mystifikujes.

E:\ (neboli root)

----PSP

----ISO

----MP_ROOT (ano, je to regulerni slozka a v ni jsou jeste dve podslozky)

... atd

Takze MP_ROOT a ROOT nejsou ty same veci!! Do jedne z tech dvou podslozek v MP_ROOT (ktera se nachazi v rootu) se kopiruji videa v kodeku AVS (kecam.. nvm ted jak se jmenuje, tipuju, ale proste ten druhej od mpeg4). ROOT je koren karty, tedy E:\ (napr.) tedy to, kde se nachazi vsechny slozky typu PSP, ISO a prave treba i MP_ROOT.

Je to uz jasne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a) 80020148 - Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled. Nebo nizký FW (hry vyžaduje vyšší než máte)

Mě zase na opak nešla spustit hra kvuli tomu že jsem v recovery menu měl UMD/ISO na Disabled dal jsem Enable a běhá to jak Bolt..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu nevim jak ztahovat filmy z console-forum.net nějak mi to nejde jsem.... nevím jak na to?

musis se naucit stahovat ze serveru ktere sou pro sdileni... s tim ti nikdo nepomuze... nejlepe se nauc anglicky a cti si co ti to pise... treba rapid ze nemas volne sloty... nebo czshare to same a dalsi servery

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus, chtěl bych se zeptat, to .iso tak je nějakej soubor.iso a ten někde stáhnu. např. Assassins Creed Bloodlines.iso. a ten hodim takovej jakej je (netřeba rozbalovat?) do složky ISO? já sem to otoiž udělal a ani se mi v záložce games nic nezobrazilo. nevíte co s tim? dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus, chtěl bych se zeptat, to .iso tak je nějakej soubor.iso a ten někde stáhnu. např. Assassins Creed Bloodlines.iso. a ten hodim takovej jakej je (netřeba rozbalovat?) do složky ISO? já sem to otoiž udělal a ani se mi v záložce games nic nezobrazilo. nevíte co s tim? dikes

Musíš mít custom firmware (GEN/M33), pokud ho máš, tak jdi do settings -> system settings -> format memorystick a potvrd to. Na kartě se ti vytvoří všechny složky (i složka ISO na kořenu), tam budeš kopírovat hry s koncovkou ISO nebo CSO, pokud to bude RAR nebo ZIP apod., musíš je rozbalit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím kam to napsat tak asi sem... jenom moje zvědavost ale jaké psp má největší cenu myslím co se týče použití všeho neoficiálního, ale také ceny.. Ptám se protože jsem nedávno zjistil že mam PSP 2OO4 se MB TA-85 v1.0 Protože pokud jsem to pochopil dobře tak mám nejnovější verzi na které je vše dovoleno!...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj lidi

pls já sem z toho fakt lama - PSPident mi zobrazil že mám toto:

http://leteckaposta.cz/233660593

No a podle tý tabulky na

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/photos/tabulkamb.jpg

píšou že deska TA-090 v2 je na Slim 3xxx to je to samý jako PSP série 3000 (Brite)? (Slim=Brite)

A ještě pls, co znamená ten sloupec CFWEnabler?

Ď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu