Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Pro začátečníky - Aktualizace 7.1.2012


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravim, mám dotaz rád bych si zahral Nhl 07, ale po každý mi to hodí hlášku 80020148. Trochu sem to zkoumal a našel jsem že musím - Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled

Když sem se koukal na nastevní bylo to tam nic sem měnit nemusel a pořad nic. Mám Psp 2004 Cfw 5.03 GEN-C a hra je typu .CSO

Hra je Funkčni od kámoše..

Děkuji za odpověd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem nekde cetl ze flash pro 6.38 je uz hotovej ale ze ho pry autori nechteji vydat, jak to vlastne je?

Ano CFW 6.38 TN HEN je už hotovej viz. http://www.psp-hacks.com/2011/04/25/proof-of-6-38-tn-as-existence/ ,ale bohužel ho Total Noob nevydá, protože se šprajcnul, že jsou mu za to co udělal lidi nevděčný a pořád nejsou spokojený kvůli tomu, že do svého Henu nepřidá podporu ISO/CSO her

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Dobrý den vlastním psp fat, mam officialni fw 6.37, kdyz ho upgraduju na 6.39 pujde mi cfw http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011050016 podle toho jednoducheho navodu,že jenom stahnu a nainstaluju na psp? A pujdou mi na tom spustit stazene (ISO) hry? Děkuji moc za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten pro-b5 je lepsi? A cet sem ten downgrader a bylo tam ze je to pro psp 2k,3k,go a ja mam 1000... Moc toho o psp nwm takze potrebuju lehkej navod abych si neudelal brick http://console-forum.net/tema/119700-6-20-6-35-pro-b5-permanent-patch-1-5-update?highlight=pro-b5+perma a tady je to na me trochu slozitejsi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cuzs...hele co když mám hru ve Win Raru?? Když to tam dám celý nebo to extrahnu tak to píše u tý hry ->Corruped data?? Hele ani nwm co mám za PSP...včera jsem ho našel venku :D ale žekl bych že to bude ten slim :D Hele fakt nevim..jak to mám teda udělat když je to ve winraru??? Kdyžtak tady napište a nebo na email z.zajda@seznam.cz díky moc :D Jinak ten firmware nebo co to je mám ten nejnovější a ty složky tam taky mám .D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cuzs...hele co když mám hru ve Win Raru?? Když to tam dám celý nebo to extrahnu tak to píše u tý hry ->Corruped data?? Hele ani nwm co mám za PSP...včera jsem ho našel venku :D ale žekl bych že to bude ten slim :D Hele fakt nevim..jak to mám teda udělat když je to ve winraru??? Kdyžtak tady napište a nebo na email z.zajda@seznam.cz díky moc :D Jinak ten firmware nebo co to je mám ten nejnovější a ty složky tam taky mám .D

Se na to v.... když tam stáhnu cokoliv tak mi to nejde prosím poradtě...vůbec nic o tom nevim. To PSP sem našel takže nevim co a jak :((((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si to četl všechno asi 2x ale nechápu to :D Já nevim ani jaký mám PSP ale řekl bych že to SLIM :D ale to zas nevim kdy koupeny když sem ho našel. Taky nevím jestli je flashnuty protože ani nevim co to je :D A když sem stáhnul nějakej ten CHICKen nebo Prometheus, dal to do tý složky a pak to chci spustit v PSP tak to nejde a píše to Corruped data :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu