Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Pro začátečníky - Aktualizace 7.1.2012


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Když zkouším dat ten ChickHEN do psp tak mi to nejde v navodu je napsane ze mam dat restore deafault settings vsechno odmačkat a pak dat photo čekat než se objevi vajicko miniatura pockat 10-15 s a sjet rychle dolu psp sema resetnout a má tam být ChicHEN.Poradte plís třeba nějakej inej zpusob slo vam to vubec?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat jaky PSP jdou flashnout a ktere ne,protoze si chci PSP koupit a nevim jestli to ma cenu,aby mi to vubec slo flashnout!!:psp:

Nové PSP, které jde flashnout už nekoupíš, ale pokud si seženeš PSP s firmwarem 5.03 nebo nižším můžeš si tam hodit ChickHEN a potom CFWEnabler/GEN-A a můžeš hrát ISO hry. Jinak prakticky se tady v ČR PSP s vyším firmwarem zatim neprodávají.

Mimochodem kdyby sis to přečet nemusel by ses ptát :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj mam takovou otazecku :koupila jsem si psp slim a lite,to je to brite psp?

a pak co teda k tomu potrebuju abych mohla hrat ty iso hry..kdyz pisete ze na brite uz hrat jdou..nebo kam je mam nakopirovat..dik:cry:

Tak asi to bude brite. protože psp slim se už moc neprodávají...Jinak tady jsou rozdíly v PSP na obrázku : allu37.jpg

Jinak si v topicu pro začátečníky kde máš vše napsáno:

1. Nejdříve si do PSP natáhneš FW 5.03

2. Potom si do PSP natáhneš ChickHEN

3. Potom si tam natáhneš CFWEnabler nebo 5.03 GEN-A

4. ISO/CSO hry nakopíruješ do složky ISO v rootu karty...

Pokud chceš poděkovat můžeš dát v pravo dole pod tímto textem post_thanks.gif :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slozku iso na karte nema..root jsem nechala rootem jen to pred tim jsem prejmenovala na ms misto mp

aha, tak to je ale zasadni omyl.. mp_root ma zustat mp_rootem - do nej se davaji videa v AVC kodeku.. Neni root jako root :D

Root se rozumi root pametove karty.. tzn. e:\ .. proste treba slozka ISO je v rootu - v korenu karty (v zadne slozce jinak receno)

A mp_root je jen nazev slozky, do ktere se davaji videa v AVC kodeku :D Vsude, kde je spise jen 'root', tak se mysli prvni zmineny root (koren karty; e:\)..

To, ze jsi zmenila mp na ms a slo to, je pouha nahoda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na jednom zahraničním fóru, kde se oficiálně řeší ChickHEN jsem našel "zaručený" způsob jak vždy spustit HEN na první pokus... jestli má někdo čas, tak zkuste a napište jak to jde :)

  1. Nastavte Deafault settings (Settings/system settings/set to default... nebo tak nějak :))
  2. naformátujte kartu (settings/system settings/format memory stick) - před formátem si zazálohujte důležitá data z karty
  3. poté zkopírujte soubor h.bin na kořen karty a ještě jednou do složky MS_ROOT (pokud máte MP_ROOT tak složku přejmenujte). Znovu zkopírujte h.bin na kořen karty ! (nevim jakej to má smysl ale budiž... :D)
  4. Překopírujte složku ChickHEN do PSP/PHOTO
  5. Najeďte na pložku PHOTO a rychle sjeďte na soubor *.tiff

Takdle jsem to udelala a bylo to napoprve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste jednou.. - mp_root nema s chickhenem NIC spolecneho.. To si jen nejakej chytrak zase spatne vylozil slovo 'root' se slozkou, ktera ma podobny nazev.. Takze kopirovani jakejkoliv souboru do mp_root nebo dokonce prejmenovani slozky mp_root je stejna blbost, jako kdyby se prejmenovavala slozka GAME na GAMES (napr.) a kdyby se kopirovalo neco do slozky MUSIC :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu