Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Pro začátečníky - Aktualizace 7.1.2012


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj,

měl bych dotaz. Mám PSP 2004, na krabici je G, pod baterkou 8C a firmware 4.01.

Pujde mi to flashnout? Dle toho popisu na prvni strance by to melo jit, ale

jeste jsem se chtel zeptat.

Kingofthehill

Ano stažené hry z internetu si zahraješ...

Postup najdeš zde :

 http://console-forum.net/showthread.php?t=57866

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Nevím kam jinam to napsat, tak píšu sem. Stala se mi taková zvláštní věc (aspoň teda podle mě :) )

Dostalo se mi do ruky neflashnutelné PSP 2004 (Date code 9A a OFW z obchodu 4.1) Ale jakmile jsem tam hodil ChickHEN a zapnul PSPident , tak byla detekována deska TA-085.

Takže PSP je plně flashnutelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím kam jinam to napsat, tak píšu sem. Stala se mi taková zvláštní věc (aspoň teda podle mě :) )

Dostalo se mi do ruky neflashnutelné PSP 2004 (Date code 9A a OFW z obchodu 4.1) Ale jakmile jsem tam hodil ChickHEN a zapnul PSPident , tak byla detekována deska TA-085.

Takže PSP je plně flashnutelné.

Když to vypadalo jako, že žádnej Chickhen nebude a všichni s novejma deskama zůstanou na "suchu", tak se desky měnily, to je tak jediný smysluplný vysvětlení co mě napadá :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau lidi... Mel bych prosbicku...

Jsem totalni lama ohledne PSP vim zakladni informace a to je asi tak vse a potreboval bych poradit jak spustit ISO hry vim ze tu jsou navody ale stejne si nevim rady...Mam PSP 1000(fat) firmware 3.11 coz pokud jsem cetl spravne by nemel byt problem...Takze vas prosim...kohokoliv aby mi to krok za krokem vysvetlil a prosim tak aby to pochopila totalni lama jako ja :cheesygrin:(zatim jsem nikdy nic s PSP nedelal mam ho takove jake bylo kdyz jsem ho kupoval)

PSP hledne kontaktu mam skype najdete me pod nickem Paveon tot vse a doufam ze budete shovívavý :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

popravdě 6.20 ale vaši forumáčtí kolegové uvedli že je nějakej xploid pro FW 6.20 co to je? http://www.psp-hacks.com/forums/f118/chickhen-r2-crashes-psp-on-fw-6-20-t255585/

Takze chickenhan ti nepujde.....hack zatim 6.20 neni tohle je nejspis fake a pokud neni tak ho stejne jeste nevydali a budes si muset pockat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klidně pošlu foto ale to pod baterkou podle čeho se dá zjistit co mám za základovku tam neni...krabici nemám takže řešení?

pro upřesnění mám 2 psp jedno 3004 a na tom to normal je 9C ...ale na to druhym což je psp 2001 to není...TAKŽE?

edit:tak se podívej na krabici:......//nemám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu