Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Pro začátečníky - Aktualizace 7.1.2012


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

1->Stáhněte si tento pack -> HBL by upload KOSScz]

2->Obsah raru překopírujte na root karty

3->Spuste hru dejte CONTINUIT počkejte než se hra načte a zmáčkněte R tvl vsak to vidim root karty coz je slozka PSP(na te slozce PSP jsou dalsi slozky jako APP,COMMON,GAME,MUSIC,PHOTO,RADIOPLYER,SAVEDATE,SYSTEM a proto si nejsem jistej jesi primo k temto slozkam teda jen do te slozky PSP nebo este do nekere z techto slozek..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj uz mam vse.....udelal sem vse podle tohoto navodu http://console-forum.net/tema/105228-tn-hen-6-20-prometheus-iloader-nove-i-navod-na-downgrade-na-5-03 akorat kdyz pustim tu hru PATAPON2 vse udelam jak ma byt ale ten (4 krok) ja se mi ma samo obevit to VSHmenu tak se mi neobjevi jen kdyz dam SELECT tak jo ...jdu si zkontrolovat FW a mam tam 6.20 TN-B bez toho (HEN) newite co sem udelal spatne..?? mozna to nevadi ..stahnutou hru jsem jeste nezkousel ale newm...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte, mam PSP a nehraji na nem tak casto a doposud jsem si FW co mam vystacil na vsechny hry, ale ted bych si chtel zahrat neco noveho napr GOW: GoS a nejde mi to. Chci se zeptat jak nejjednoduseji nainstalovat novy FW a jakou verzi FW byste mi doporucili? mam PSP 2004 PB, FW: 3.71 M33-2, A: 3.71 (TA085v2)

vim ze se to tady resilo, ale vubec netusim jak se to dela ani po precteni mnoha prispevku, chybi mi tady nejaky uceleny navod nebo jsem ho nenasel. nevim taky jestli muzu na to moje psp hodit jakykoliv FW, takze to nehci nejak podelat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš dodržet pořadí tak, jak je zde: http://console-forum.net/tema/67953-cfw-5-50gen-d3-5-50-prometheus-v2-kompletni-navod-co-delat?highlight=5.50+GEN-D3 .. Buď si dej 5.50 GEN nebo nechej 5.00 M33, já mam 5.00 a zatím sem rozjel vše. No uvidíš, hlavně se drž toho návodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady si vůbec nejsem jistý, ale některé savy budou blbnout na 5.50 GEN si myslím, co se týká nastavení, tak myslím, že síť, atd by měla zůstat, ale některá schémata a programy, které nepodporují vyšší verzi SW by ti nemusely jet například. Být tebou tak si předtím nakopíruju vše z karty na HDD. Pak kartu naformátuji a udělám ten update.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, včera jsem koupil použité PSP 3004 bez manuálu a jsem úplný začátečník. Měl bych dva dotazy: 1. jak uložit hru, abych mohl pokračovat, tam kde jsem zkončil a za 2. jak si uložit rozkoukaný film, abych v něm mohl pokračovat a nemusel to přetáčet ? (kartu mám)

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, co se týče uložení hry. Tak to závisí na určité hře a na jejím systému ukládání. Většinou to nemůžes jen tak stopnout a uložit. Někde jsem slyšel o programu, či pluginu co ti umožní save z jakékoliv pozice. Ale už si nevzpomenu na název a už vůbec zda to funguje. Pokud si pamatuju správně, tak film můžes pozastavit a pak se k němu vrátit pouze dokud PSP nevypneš. Jakmile ho vypneš, tak se ti film zobrazí od začátku. Třeba ti ještě někdo poradí líp. Hodně štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď, jedná se o Medal of Honor - Heroes. V nastavení jsem zvolil Autosafe a když hru vypínám, tak se to ukládá na kartu, ale když ji pustím znovu a zvolím Load profile, tak to napíše Load completed, ale hra se nenačte. Prosím zkušenější o radu, protože návod nemám. Co se týče uložení pozice při přehrávání filmu, tak jsem si říkal, že by to jít mohlo, když to uměj MP4 přehrávače za pár stovek, ale třeba mi ještě někdo poradí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, jsem v používání PSP úplný začátečník, skoro nehnutě mi leží doma už rok a půl verze 3004 a chtěl jsem se zeptat, jestli je nějak možné na něm provozovat iso hry z karty. Na internetu je plno zavádějících informací a nějak se ve všech CFW apod. nemůžu vyznat. Systémové informace hlásí verzi 5.51. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď, jedná se o Medal of Honor - Heroes. V nastavení jsem zvolil Autosafe a když hru vypínám, tak se to ukládá na kartu, ale když ji pustím znovu a zvolím Load profile, tak to napíše Load completed, ale hra se nenačte. Prosím zkušenější o radu, protože návod nemám. Co se týče uložení pozice při přehrávání filmu, tak jsem si říkal, že by to jít mohlo, když to uměj MP4 přehrávače za pár stovek, ale třeba mi ještě někdo poradí.

Ahoj, nikdo tuto hru neznáte ? Poraďte prosím.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měli by to na reklamaci uznat. Radši řekni, že se ti vybila baterka při updatu nebo tak něco. Ale může se stát, že ti to vymění nebo updatujou a už ti nepůjde flash.

THX,ale já už mám novou 4G desku takže nic(max sem teĎ z 6.35 Downgradoval na 6.20).

leda že by mi dali OFW 6.37.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu