Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Pro začátečníky - Aktualizace 7.1.2012


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
Ahoj.koupil sem si psp 3004 a mam tam fw 6.30.je možný flash abych mohl hrát iso hry stažené z netu?pokud ano mohl by mi sem někdo dát odkaz s návodem jak na to?děkuju moc.sem začátečník

plnohodnotny flash (CFW) na 3004 ne, muzes pouzit pouze HEN (+iso loader). plati to co bylo napsano o prispevek vyse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat mam psp fat ,nechci si na nem udelat brick, protoze se v tom moc nevyznam,pandora baterii nemam a stejnak je to pro me slozity. Mam fw 6.10...mohl bych ho flashnout pomoci Custom Firmware 5.50 GEN-D2?...asi ne,proto se ptam ale moc se v tom nevyznam a na strankach.....http://psp.novinky.org/view.php?nazevclanku=custom-firmware-5-50-gen-d2&cisloclanku=2009110002....to zni lehce . ??? dekuju za odpoved :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute, nejsem tu novy, ale po dlouhe dobe jsem oprasil stare PSP fat, co mam, abych si zahral Assasins Creed. Drive jsem o tom neco vedel, ale ted uz se musim radit do zacatecniku. Muj CFW je 5.00 M33-6, coz jak jsem se docetl je na tu hru malo. Poprosil bych nekoho zkusenyho aby mi poradil kde tu najit navod na spravny upgrade a doporucil mi nejlepsi verzi FW kterou bych tam mel dat. Dekuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu