Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Pro začátečníky - Aktualizace 7.1.2012


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nazdare:) Mel bych velikou prozbu, doufam jen ze delam vse dle pravidel.Po flesnuti psp 8C - na 99% zákl. deska TA-088v3 - CFW pouze do FW 5.03.Nekdy jse mi ale objevuje chyba 80020148 - Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled. Nebo nizký FW (hry vyžaduje vyšší než máte).Podle popisu mi ale nejde zmacknout R.Zkousel jsem u kamose a hru jsem dle navodu rozjel.Chyba je ze mi psp vubec nenabidne moznost dostat se do teto nabidky, abych zmenil configuration.moc predem dekuji za odpoved, kde delam chybu.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Nevidim v tom problém ... to jen GEN měl problém a savy pod nim uložený se na jinejch CFW tvářily jako poškozený ... jinak je to bez problémů.

Od verze 5.50 GEN-C a všechy Prome verze tenhle bug mají furt díky těm kodům co mají spuštět hry bez patche vyžadující vyšší FW. Co se týče flashnutelných desek' date=' nejlepší je mít 5.00 M33 - to je [u']nejkvalitnější[/u] CFW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdrávím, máme PSP 2004 date code 7C. Koupili jsme ho už upravené iso hry šlapaly bezva. Synátor tam vrazil na UMD hru a updatnul soft na verzi 6.0. Pročetli jsme návody že nám jde hlava kolem. Není nám jasno kde začít. Update na 6.2 nebo nějak jinak? Jak na to aby šlo zase hrát zálohy iso?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň,ale 6.2 neexistuje.Nemyslíš 6.20 ? Příště až syn bude chtít hrát originální hry ať si do seplugins vloží version.txt:

http://leteckaposta.cz/240752263

Funguje to pouze s HENem nebo (L)CFWarem.Pokuď máš 6.00.Jinak já mám zkušeností jen s unhackable deskama na PSP 200x/300x/PSP Go.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, už dva dny tu procházím fóra zahraniční i ty české, ale stále se mi nedaří najít uspokojující odpověď na můj problém - mám CFW 5.50 prometheus 4 (updatoval jsem nedávno) a snažím se zprovoznit zpátky mé homebrew aplikace (Duke Nukem 3D, emulátory apod.) bezúspěchu - 8002014C. Prý je to tím, že tyto aplikace jsou dělané na starém jádře 1.5 . Je nějaká možnost jak dostat do prometheuse kernel, popř. něco podobného? Pokud ne, je ještě jiná alternativa kromě downgrade?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahojte, mám Software problém s PSP. Zasahoval sem do flash1 a zníčil jí takže nejde teĎ PSP spustit :( CZC.CZ píše že nepříjíma reklamace:

  • vypršením záruční lhůty
  • mechanického poškození, neodborné instalace, neodborného zacházení či obsluhy, zanedbání běžné péče
  • pokud byly vady způsobeny počítačovými viry
  • pokud se závada projevuje pouze u software, u kterého není odběratel schopen doložit legální způsob nabytí
  • používání zboží v podmínkách, které neodpovídají svými parametry prostředí, pro které jsou určeny, nebo jiným parametrům stanoveným výrobcem
  • zboží bylo poškozeno živly, nebo výpadkem elektrické sítě
  • zboží bylo poškozeno nadměrným zatěžováním nebo používáním v rozporu s podmínkami uvedenými v dokumentaci
  • -----------------------------------

Nevím co mám říct u reklamace, každopádně bych to chtěl reklamovat ikdybych dostal FW 6.37.

Thx for help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu