Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Pro začátečníky - Aktualizace 7.1.2012


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Flash1 ? já sem mazal,drbal,hrabal se v Flash1 a nic se nestalo - Flash1 jen ukládá uživatelský nastavení - Jméno,homepage atd. - když něco vymažeš naskočí BSOD - což jde opravit - viz. muj návod na FontMod bez zásahu do Flash0 - http://console-forum.net/tema/105117-tut-6-20-fontmod-zmena-fontu-na-3xxx-2xxx-a-go?highlight=fontmod - Zasáhl jsi do Flash1,upravil si soubory,a načítal se ti Font z MS,když s ivyndal MS a zapnul PSP,v Flash1 bylo nastavený načítání z MS a protože tam nebyla,nebylo možný načíst XMB,a tak si zmáčkl při BSOD tlačítko O a opravilo se ti to

E: Při Flash1 by se nemělo nic stát,i u DG z 6.35 na 6.20 si musíš vymazat Flash1 když ti naskočí BSOD - při Flash0 by se měl jenom způsobit Brick

Flash0 - Uložen FW

Flash1 - Uživatelský nastavení

Flash2 - Info o hrách z PSN

Flash3 - Nastavení 1Seg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Zdravím lidi, mám dotaz, jde cracknout i PSP s Firmwarem 6.37? Díky za odpověď

Ahoj PSP s tímto firmwarem bohužel zatím cracknout nejde asi dlouho ještě nepůjde, ale můžeš použít HBL pro spouštění homebrews a Iso2Eboot viz. http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011030014 pro převedení a spouštění ISO her menších jak 728MB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj PSP s tímto firmwarem bohužel zatím cracknout nejde asi dlouho ještě nepůjde, ale můžeš použít HBL pro spouštění homebrews a Iso2Eboot viz. http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011030014 pro převedení a spouštění ISO her menších jak 728MB

Ak mám FW 6.38 a na krabici F, tak mozem aspon pouzit HBL? Nikde však nevidím nič ohľadom tejto FW. Dakujem za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomly: Jo podle mě by HBL měl fungovat a ISO2Eboot by taky měl jít

...aby som upresnil veci. Ked som ho synovi dnes kupil, tak som skusal WiFi a hned mi ponuklo update a ani som nevedel ako a uz som mal novy OFW na karte. A chcem sa teda opytat, ci pojde DG ak pod baterkou mam DataCode 8A

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...aby som upresnil veci. Ked som ho synovi dnes kupil, tak som skusal WiFi a hned mi ponuklo update a ani som nevedel ako a uz som mal novy OFW na karte. A chcem sa teda opytat, ci pojde DG ak pod baterkou mam DataCode 8A

No downgradovat by šlo jedině přes pandoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No downgradovat by šlo jedině přes pandoru.

...rozhodol som sa urobiť DG z 6.38 na CFW 5.50 GEN-D3, našiel som aj návod podľa Zinglbee, len neviem ktorej možnosti sa mám držať, ale asi podľa bodu 2. Mám 8GB MS a DataCode 8A to len pre úplnú informáciu o základovej doske. Ako mám zálohovať MS, niekde som čítal že nejakým NANDom, alebo stačí klasicky v PC skopírovať všetky pôvodné súbory? A po zálohe mám kartu aj sformátovať?

Ďakujem vopred za rady a usmernenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu