Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Pro začátečníky - Aktualizace 7.1.2012


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jak nepíše? Tak to jsi asi slepej, tohle je text v návodu (ta část o které tvrdíš že tam není ti zvýrazním)

"Postup pro FW 6.60-dočasně, permanentně

DOWNLOAD Custom Firmwaru: (klikni sem)

1)Složku "PROUPDATE" a "FastRecovery" z RARu přesuňte do ms0:/PSP/GAME (ms0=vaše karta)

2)Spusťte program (instalátor) (PROUPDATE)

3)Stiskněte X a po nainstalování stikněte znovu X Hotovo, pokuď se vám CFW zruší spusťte FastRecovery které vás vrátí do menu XMB (Menu PSPéčka) se spuštěným CFW. Takto opakujte vždy když se vám vypne úplně PSP (Vypadnutí baterie, vybití atp.)

PERMANENT CFW:

(FUNGUJE POUZE PRO PSP S HACKABLE (STAROU) DESKOU! TZN. JEN PSP 1004, 2004 (KROMĚ TA-088-V3!) )

1)Složku "CIPL_Flasher" z RARu přesuň do ms0:/PSP/GAME (ms0=vaše karta)

2) Spusť program CIPL flasher a řiďte se pokyny na obrazovce

3) Hotovo"

Jinak v jakém formátu máš to GTA?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chlape koukam, ze tady to ma klasickou urazeci uroven jako vsude na forech. Co sem potreboval to mam, takze diky. V navodu se nepise, ze pro perma je potreba nejdriv pustit docasnej, ani to z toho zrovna neni k pochopeni. Je tam proste postup pro docasnej a dalsi postup pro perma, kde neni zminka, ze pro nej musim pustit docasnej. Kazdopadne diky a sorry ze sem tam ♥♥♥♥♥ne slepej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Zdravím, asi tak 3, 4 roky zpátky mi přestalo jet PSP. Neřešil jsem to, už jsem stejně moc nehrál. Teď bych si ale zase znovu zahrál. No a proč mi nejde. Co si pamatuju, tak jediné co šlo, tak svítila oranžová ledka. Teď po těch 3 letech sem to hodil na nabíječku a svítí dokonce i zelená. Ale stejně displej je pořád černý. Prostě se nic neděje. Je to nějaký ten brick nebo co? Moc se v tom nevyznám. Mám PSP 1004. Už nevím, jaký jsem tam měl fw. Asi nějaký 5.xx cfw.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus PSP úplně vypnout (pro jistotu vyndej a zandej baterku), zmáčkněte a držte tlačítko [R] (průhledné tlačítko na PRAVÉ horní části PSP), nepouštějte ho a PSP zapněte. Tlačítko pořád drž, dokud nenaskočí jednoduchý menu.

Když menu nenaskočí do 15 sekund, tak PSP vypni. Každopádně dejte vědět, jesli naskočilo nebo ne.

EDIT: Ještě jsem na netu našel, že může pomoct zapnout PSP a zmáčknout současně tlačítka [HOME] a [L]. Jinde zase psali zapnout PSP a podržet současně tlačítka [HOME] a [sTART].

--> tady kdyžtak máte popisky tlačítek na PSP http://www.microcenter.com/images/email/random_access/2005/0405/psp_buttons.gif

*[HOME] je pod displejem vlevo a je na něm logo PS

*[sTART] je pod displejem vpravo

*[L] je průhledný tlačítko vlevo nahoře

Upraveno uživatelem Mik Oyan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

No počkej, ta zelená dioda ti svítí celou dobu, nebo jenom asi 6x zabliká a pak zhasne? Pokud ti svítí, tak to bricklé není, to bude chyba nekde jinde, pokud jde o druhý případ, tedy, že párkrát zabliká a pak zhasne, tak jde o brick. A jinak na toto PSP pandora nestačí, protože na něm nefunguje, tudíž toto PSP unbricknout nejde. Takže pokud se opravdu jedná o brick, tak buď to PSP prodej za pár korun na náhradní díly nebo ho prostě hoď do popelnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tom případě se nejedná o brick. Příčin může být více, buď je rozbitý displej, ten se dá, za pár stovek sehnat třeba na ebay a a výměna je poměrně jednoduchá. Nebo může jít třeba o zaseklou hru nebo špatný plugin, tak zkus to PSP zapnout bez paměťovky, případně vyndat na několik minut baterku a pak ji zase zandat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu