Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 připojení a výběr TV či monitorů


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
ja mam samsung t240HD proste to samy co piggy jen trochu menci a mam to prez vga kabel na 1080p a z bliska to vypada uplne nechutne jak kdyby to bylo pres av kabel proste takovy kostickovany i v dashboardu ale z dalky je to krasna grafika cim to je ? je to noralni ze pri tomhle rozliseni je to takovej humus ?

Je to proto že pokud máš připojeno přes vga tak tam v životě nedostaneš 1080p. Tím pádem to jede na nějaký jinačí rozlišení. Pro 1080p to musíš připojit přes HDMI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
koupil jsme xbox a nejde me tam normlani hdmi kabel,zdirka je mala,musim koupit original xbox hdmi kabel?

Tak to jsi koupil nejaky pofiderni kabel teda :D

Normalne by tam meli jit vsechny HDMI kabely :)

Reakce na bitchy : Jen doplnim ze 1080p dostane i pres componentni kabel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den...

Chtěl bych se zeptat na pár věcí.

K Xboxu bych si chtěl pořídit monitor ne televizi. Jak to bude se zvukem ? Můžu k němu připojit jakékoliv repro např 5.1 ? Popřípadě jak... A ještě něco zvládne Xbox rozlišení Full HD popřípadě vyšší ?

Děkuji předem za odpovědi :)

Edit: Ještě bych se chtěl zeptat když mám notebook který má HDMI můžu na něm hrát z Xka ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To Doommaster: Ten monitor co jsi postoval je sice docela kvalitní ale za to kolik stojí toho moc neumí. Je to sice 26' to je pravda ale já si koupil na alza.cz Samsung 2333 HD což je teda jenom 23' ale má to i DVB-T tuner a funguje to normálně jako televize. Zvaž to ještě.

Pokud si koupíš monitor či televizi které podporuje 5.1 tak není problém to připojit. Většina monitorů to však neumí. Opět odkážu na 2333HD ten to umí.

Notebook a Xko přes HDMI nepropojíš protože jsou to oba jenom výstupy. Tzn. že když připojíš buď xko nebo notebook k televizi přes HDMI tak to funguje ale vzájemně nikoliv.

A poslední otázka. Xbox je konsturován aby zvládal FULL HD rozlišení. 1920x1200, 1080p.

Snad jsem ti pomohl. A ten monitor si opravdu ještě promysli jestli chceš dávat tolik jen za monitor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže mám tenhle monitor: http://www.alza.cz/lcd-displej-s-tv-tunerem-lg-flatron-m2294d-pz-d102374.htm

Sem si skoro 100% jistej že všechno pude jak si myslim, ale....

Připojim to přez HDMI, takže zvuk mi bude hrat do těch repráčků v tom monitoru a ještě jaká rozlišení tam maximálně nastavim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže mám tenhle monitor: http://www.alza.cz/lcd-displej-s-tv-tunerem-lg-flatron-m2294d-pz-d102374.htm

Sem si skoro 100% jistej že všechno pude jak si myslim, ale....

Připojim to přez HDMI, takže zvuk mi bude hrat do těch repráčků v tom monitoru a ještě jaká rozlišení tam maximálně nastavim?

Nevim jestli ses na to přesně ptal ale tak nějak sem to z toho postu pochopil. Zvuk, když spojíš monitor přes HDMI ti bude hrát z bedniček z monitoru. Pokud teda monitor potom připojíš k jiným bednám bude to hrát z toho. (používám u sluchátek - strčím sluchadla přes 3,5 jacka do telky a nikoho nerušim zvukem, jenom mechanikou :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, mám tento monitor

http://www.seznamzbozi.cz/monitory-c3126/lg/l226wtq-p14532015/#popis-produktu

Chci se zeptat mohu na tomto monitoru hrát s HDMI rozlišením? Popřípadě co na to potřebuji, mám jen Xbox360 ARCADE a Dvi to HDMI přechodku.A ještě jak je to se zvukem když to zapojim od kuď hraje? Děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím, mám tento monitor

http://www.seznamzbozi.cz/monitory-c3126/lg/l226wtq-p14532015/#popis-produktu

Chci se zeptat mohu na tomto monitoru hrát s HDMI rozlišením? Popřípadě co na to potřebuji, mám jen Xbox360 ARCADE a Dvi to HDMI přechodku.A ještě jak je to se zvukem když to zapojim od kuď hraje? Děkuji za odpovědi

Zdravím do Litvínova :) Na tomhle monitoru si přímo přes HDMI nezahraješ protože ho to nemá (tak asi nezněla otázka ale pro jistotu) a ani přes HDMI to DVI to nepojede úplně naplno protože ten monitor zvládá jen 1680x1050. A pokud jde o ten zvuk tak mám pocit že přes DVI se dá přenášet pouze obraz takže si nejsem tak úplně jistej odkud ten zvuk půjde i vzhledem k tomu že ten monitor nemá repráky. Jednoduše řečeno na Xbox to není ta nejlepší volba :)

EDIT: Tak jenom dodatek. Ten monitor neni HD ready takže na něm plný rozlišení nerozběháš ( 1080p ). A se zvukem je to tak že ho tam prostě nedostaneš. Takže jak je napsano nahoře na Xbox to neni. Bude to vypadat blbě a bez zvuku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím do Litvínova :) Na tomhle monitoru si přímo přes HDMI nezahraješ protože ho to nemá (tak asi nezněla otázka ale pro jistotu) a ani přes HDMI to DVI to nepojede úplně naplno protože ten monitor zvládá jen 1680x1050. A pokud jde o ten zvuk tak mám pocit že přes DVI se dá přenášet pouze obraz takže si nejsem tak úplně jistej odkud ten zvuk půjde i vzhledem k tomu že ten monitor nemá repráky. Jednoduše řečeno na Xbox to není ta nejlepší volba :)

EDIT: Tak jenom dodatek. Ten monitor neni HD ready takže na něm plný rozlišení nerozběháš ( 1080p ). A se zvukem je to tak že ho tam prostě nedostaneš. Takže jak je napsano nahoře na Xbox to neni. Bude to vypadat blbě a bez zvuku :)

A xko nema jiny zvukovy vystup nez v primo v HDMI? myslel jsem ze takova ta dupka co je vedle 2 slotu na pametovou kartu je vystup 3,5 mm Jack ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím do Litvínova :) Na tomhle monitoru si přímo přes HDMI nezahraješ protože ho to nemá (tak asi nezněla otázka ale pro jistotu) a ani přes HDMI to DVI to nepojede úplně naplno protože ten monitor zvládá jen 1680x1050. A pokud jde o ten zvuk tak mám pocit že přes DVI se dá přenášet pouze obraz takže si nejsem tak úplně jistej odkud ten zvuk půjde i vzhledem k tomu že ten monitor nemá repráky. Jednoduše řečeno na Xbox to není ta nejlepší volba :)

EDIT: Tak jenom dodatek. Ten monitor neni HD ready takže na něm plný rozlišení nerozběháš ( 1080p ). A se zvukem je to tak že ho tam prostě nedostaneš. Takže jak je napsano nahoře na Xbox to neni. Bude to vypadat blbě a bez zvuku :)

Zdravim Litvínováky a Mostáky (je nás tu víc a víc ze severu xD) a taky ostatní.

Jinak jestli má original HDMI kabl k xku tak tam je přechodka a z toho vede HDMI výstup a Optickej výstup. Tak jestli má repráky nebo domácí kino s optikou tak se to propojí do toho a zvuk běží :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chtěl bych se zeptat : Teď mám xko připojený na TV přes scart, chtěl bych si ho připojit do lcd , který má 1680:1050 rozlišení, přes HDMI do DVI.Mám jenom dotaz jjestli tam je znatelný rozdíl v obraze...má to vůbec cenu?:blink:
to zcela jistě bude rozdíl! takřka neporovnatelnej... na té televizi to hraješ s nějvětší pravděpodobností v PAL rozlišení čili na 720x576...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu