Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Paranormální jevy


azgard

Recommended Posts

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jak tak koukám ,tak se tadle diskuze pěkně rozjela ,vůbec jsem netušil že bude mít takový ohlas .Jinač z mé zkušenosti akorát když jsem byl mladší a byly jsme se školou na turistickém kurzu tak jsme shlédli Záhadu Blairwitch a pak bylo nějaké vyvolávání.No a přitom vyvolávání jsme se všichni drželi za ruce a byli pouze při svíčkách.A měli jsme myslet na někoho kdo nám umřel.Mě nic nenapadalo a najednou jak by se mi zjevil můj děda který před delší dobou umřel.Jsem si říkal co to je proč mi tak naskočil do paměti ,když mám dost velké ztráty v rodině.No uvažoval jsem nad tím celou noc a když jsem se vrátil z turistického kurzu tak jsem zjistil ,že přesně v ten den co jsme vyvolávali měl můj děda narozeniny :-) jinač co si myslíte o filmu záhada Blairwitch je to fake nebo pravda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

azgard ted si mi to stou skolou pripomel ... cca v 6tý třídě sme byly na škole v přírodě a holky tam po tají vyvolávaly podle náký knihy duchy napsali na zrcadlo 666 a zapálili si svýčky a začli se zaříkáváním a my sme meli pokoj vedle nich tak sme se tam sli juknoutt a furt se tam něco míhalo v zrcadle a všichni v tu chvili podelany ae pak už sme tomu nevěnovali mooc pozornost protoze kazdej si rekne blbá knížka mno a tak sme v klidu a tak sme se šli napít do jídelny a tam byly náký vobrazy a my sme furt meli pocit ze nás nekdo sleduje a ty obrazy vypadali dokonale živě opravdu ty pohledy byly velmi autenticky tak sme si sli cely podelany lehnout a druhej den byly ty vobrazy upa jako kdyby vyhasli takový o ničem zas normální hnusný čmáranice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi 75% zaberu je jasny ze asi jen tak nekdo nevzal kameru a nenataci "nic"... Posuzte samy. Zabery jestli by nemeli "duchy" tak jsou vlastne o nicem.

Samy by jste se divili co dokazou nektere programy :).

A jeste k tomu jednomu videjku. Tam jak vypadava ta kazeta z regalu. To ma byt jako neco nevysvetlitelne? Co takhle drat/prst/mechanismus :D....

Ale nektery ty pribehy jsou fakt zajimavy :) Naplno souhlasim s piggym :D, nezalezi na veku kdyz jde o "bani se" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky pridam jedno videjko...

http://www.youtube.com/watch?v=6_VmojhxfP8

Tezko rict jestli je to FAKE nebo ne

no sakra jak ta holcicka pres ty dvere skleneny mi prejel mraz po zadech nebo jak ta japonka v tom odraze a ten jeji obraz se tam zastavil uplne psycho to video jak Silent Hill

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle me sen zobrazuje to cim si prosel takze se tam zobrazuje to co si zazil a tak a jakmile si mozek promitne vse tak se probudis takhle to chapu ja a jakmile toho prozijes vic tak se probudis nekde uprostred toho a mozek dalsi noc vybere jinou cast pribehu tak to je rozhazeny ale kdyby sis to dal k sobe tak podle me to mas sestaveny proste vse co si prozil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná to bue maličko OT,ale chci se zeptat na jednu věc : Stalo se vám někdy ve snu že vás někdo zabyl??? mě se to zdá jako "zakázaný" :D že to prostě nejde....

Když mi bylo asi 7 tak jsem měl škaredé sny ,že umírám a budil jsem se celý spocený a udýchaný :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a pak mu i něco zajelo do vlasů... Už u toho kamaráda nikdy nechce spát.

Začínám se bát. :)

s tim zajetí do vlasů : nebyl tao takovej ten pocit strachu a udělání "husí kůže na hlavě " to se mě stává dost často :D

Když mi bylo asi 7 tak jsem měl škaredé sny ,že umírám a budil jsem se celý spocený a udýchaný :cry:

ale neumřel si!?

omlouvám se za double post

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážně?já to měl opakovaně a po těch 10-ti letech ti přesně můžu říct co v tom snu bylo :)

jj,když sme se takhle kámošů an to ptal ( né že bych za nima přišel a zeptal se jich jestli chcíply ve snu :D ale dyž na to téma došlo...) tak nikdo nic takového nezažil....

a nejlepší je že dyž se mě něco zdá (cokoli) tak většinu snů vidim ze 3tí osoby a né z 1 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já někdy mívám sny a normal se vzbudím a prostě např za 2-3 se to co se mi zdálo opravdu stane.

Ten sen si vůbec nepamatuju ale jak se to stane tak si vzpomenu že se mi to zdálo

to si myslím že né.... to si vsugeruješ a pak si řekneš "to se mi teď zdálo" a přitom ne :D

Mě se docela často stává "dežavííí" :D:D (Dejavů).... to je něco že vidíte 2x....(ne jako dy ste ožralí :D ale že se to stane dneska.... a za (příklad)2 měsíce se vám stane to samý....třeba ve škole učitelka něco řiká a já vim co řekne po týhletý větě...to je dost mazec :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já někdy mívám sny a normal se vzbudím a prostě např za 2-3 se to co se mi zdálo opravdu stane.

Ten sen si vůbec nepamatuju ale jak se to stane tak si vzpomenu že se mi to zdálo

za 2-3 co? :D

Jinak me se sny taky zdaji v 3. osobe :D Ale 80% snu jsou totalni p1coviny... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako něco z toho snu si pamatuju ale ne všechno jo a sry má to být 2-3 dny

Mě se stává co tobě razore.Prostě normálně po noci jedu třeba autobusem a vidím ptáky na obloze jak letí a mám pocit že se mi to zdálo.Prostě mě to ůplně trkne.Jinak se sám občas strašmže v okně je tvář Sadama Husajna atd . :D

Ve sklepě se mna stěnu vydral hřebíkem KILLER (zabiják) ani nevím proč :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se stává co tobě razore.Prostě normálně po noci jedu třeba autobusem a vidím ptáky na obloze jak letí a mám pocit že se mi to zdálo.Prostě mě to ůplně trkne.Jinak se sám občas strašmže v okně je tvář Sadama Husajna atd . :D

Ve sklepě se mna stěnu vydral hřebíkem KILLER (zabiják) ani nevím proč :D

Ty si z toho akorát děláš prdel ale já nekecám,mysli si co chceš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu