Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Paranormální jevy


azgard

Recommended Posts

Co si o tom myslíte?máte stím nějaké zkušenosti?otevírají se vám v noci sami od sebe dveře?Klidně napište nějaký svůj zážitek.Jinač přidávám link :

Jinač pokud tady něco podobného někdy bylo tak to prosím neberte jako duplicitu a klidně téma uzamkněte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Co si o tom myslíte?máte stím nějaké zkušenosti?otevírají se vám v noci sami od sebe dveře?Klidně napište nějaký svůj zážitek.Jinač přidávám link :

Jinač pokud tady něco podobného někdy bylo tak to prosím neberte jako duplicitu a klidně téma uzamkněte

ja stim moc skusenost nemam ale tady jsou nejaky good vydejka:)

http://www.youtube.com/watch?v=MlpYfP8PQDA&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=XFVCGSbEl3Y&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=BeNvt286_uI&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=ogBp8IAtSWc

http://www.youtube.com/watch?v=c2LBnItpk24&feature=related

ta posledni je fakt husty8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to jednou stalo, když jsem usínal.. Nebyl jsem "ožralej" prostě v pohodě den a usínám si u televize a najednou se mi objevila moje Babička( asi čtvrtka těla ), nevím jak se to stalo vždycky jsem z toho měl hrůzu a jakože mi řekla buď na mámu hodný.. Nespal jsem...!!

Nikdy na tohle nezapomenu a je to fakt divný a vím že už několika lidem se to stalo, že viděli "duchy" svých známích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to jednou stalo, když jsem usínal.. Nebyl jsem "ožralej" prostě v pohodě den a usínám si u televize a najednou se mi objevila moje Babička( asi čtvrtka těla ), nevím jak se to stalo vždycky jsem z toho měl hrůzu a jakože mi řekla buď na mámu hodný.. Nespal jsem...!!

Nikdy na tohle nezapomenu a je to fakt divný a vím že už několika lidem se to stalo, že viděli "duchy" svých známích...

docela ti věřim a začal sem se bát že uvidim někoho z rodiny kdo už neni mezi námi ... a abych nebyl off mě se to přesně nestalo ale mojí babičce a dědovi a i jejich sousedum se stalo ze se pry venku cca pred 20ti lety venku v lete zablesklo a nikdo z naší ulice a okolí se prý nemohl vubec hýbat a hodně lidem vyhořeli domácí spotřebiče věřte nebo ne nemam důvod kecat a nechci dělat pana zajímavého :roll: řikam jen co sem slyšel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo tak 15:30 sel sem kolem naseho stadionu bylo jasno a teplo... a najednou sem zahlidl nad stadionem jako by padal nejakej sutr z nebe..proste nejakej meteorit nebo tak... na tom by nic nebylo,kdyby jak padal nehral barvama...stridal vsecky spektra.. nejvetsi haluz na tom je ze sem nebyl jedinej kdo to videl :) videlo to asi tak 5 lidi pobliz.. takze vedlejsi efekt houbicek nebo travy to nebyl 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela dobra predstava ze si ho honite a vedle vas nekdo znamej co.??

to jo aspon ze ti na to nemuze nic rict:cheesygrin:

jinak pro vsechny kouknete na youtube na ghostadventures a az se na to kouknete(na nejaky cely dily maj asi hodku)tak myslim ze uz uverite...ja kdyz sem na to cumel tak sem jenom cumel co je to za frajery ja bych tam sra* strachy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela dobra predstava ze si ho honite a vedle vas nekdo znamej co.??

No to je vážně zajímavá představa :cheesygrin:Já osobně si myslím že to fake nebude ,jako určitě spousta lidí to dělá jen aby se zviditelnila ,ale třeba věřím v to že něco takového existuje a hodněkrát to bylo dokonce dokázáno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje dcera měla před rokem každou noc po dobu několika měsíců zlé sny. S jejím (tehdy poněkud omezeným slovníkem) mi ráno popisovala, že k ní v noci (neříkala, že spí) přichází:

"malá černá paní, co jí není vidět na hlavu, ale je hodná"

"hnědý a hodně červeně špinavý pán, co vypadá jako kapitán na lodi"

"a pán, co je zlej a když něco říká, tak tomu není rozumět"

Nejdřív jsem se tomu s ženou vždycky zasmál, ale pak jsem trochu googlil a zjistil, že na místě kde bydlím (Pardubice, sídliště Dukla) stával za první republiky obrovský vojenský lazaret, kde bylo ošetřeno několik desítek tisíc vojáků a mnoho (i tureckých) vojáků zde zemřelo a bylo pochováno. Zraněné vojáky ošetřovaly řádové sestry.

Pak jsem si doplnil reálné pojmy na dceřiny omezené výrazy a ...

"malá černá paní, co jí není vidět do obličeje, ale je hodná"

Řádové sestry měly černé hábity a nosily roušky na obličeji.

"hnědý a hodně červeně špinavý pán, co vypadá jako kapitán na lodi"

Tehdejší uniformy byly hnědé. Dcera neznala výraz "zakrvácený", proto červeně špinavý. Neznala taky výraz voják, ale z pohádek znala kapitána na lodi.

"a pán, co je zlej a když něco říká, tak tomu není rozumět"

Turecký voják?

Samozřejmě může jít o shodu náhod, nicméně dcera nyní spí v našem pokoji a od té doby je klid. Do pokoje kde dřív spala ve tmě chodí hrozně nerada, ačkoli se jinak tmy nebojí. Když se jí teď zeptáme, tak odpoví, že "se o tom nemá mluvit".

Nic nenaznačuji, nespekuluji, ale je to zajímavé, že?;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Metuj , zajimava uvaha :D

Zkousel si v tom pokoji spat ty sam ? :D

Samozřejmě, nic se nestalo.

Nelze to ale na tomto základě jednoznačně odmítnout - děti jsou na podobné jevy mnohem vnímavější. My "dospělí" si jsme schopni přesvědčivě vsugerovat, že se daná věc neděje, protože se zkrátka stát nemůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje dcera měla před rokem každou noc po dobu několika měsíců zlé sny. S jejím (tehdy poněkud omezeným slovníkem) mi ráno popisovala, že k ní v noci (neříkala, že spí) přichází:

"malá černá paní, co jí není vidět na hlavu, ale je hodná"

"hnědý a hodně červeně špinavý pán, co vypadá jako kapitán na lodi"

"a pán, co je zlej a když něco říká, tak tomu není rozumět"

Nejdřív jsem se tomu s ženou vždycky zasmál, ale pak jsem trochu googlil a zjistil, že na místě kde bydlím (Pardubice, sídliště Dukla) stával za první republiky obrovský vojenský lazaret, kde bylo ošetřeno několik desítek tisíc vojáků a mnoho (i tureckých) vojáků zde zemřelo a bylo pochováno. Zraněné vojáky ošetřovaly řádové sestry.

Pak jsem si doplnil reálné pojmy na dceřiny omezené výrazy a ...

"malá černá paní, co jí není vidět do obličeje, ale je hodná"

Řádové sestry měly černé hábity a nosily roušky na obličeji.

"hnědý a hodně červeně špinavý pán, co vypadá jako kapitán na lodi"

Tehdejší uniformy byly hnědé. Dcera neznala výraz "zakrvácený", proto červeně špinavý. Neznala taky výraz voják, ale z pohádek znala kapitána na lodi.

"a pán, co je zlej a když něco říká, tak tomu není rozumět"

Turecký voják?

Samozřejmě může jít o shodu náhod, nicméně dcera nyní spí v našem pokoji a od té doby je klid. Do pokoje kde dřív spala ve tmě chodí hrozně nerada, ačkoli se jinak tmy nebojí. Když se jí teď zeptáme, tak odpoví, že "se o tom nemá mluvit".

Nic nenaznačuji, nespekuluji, ale je to zajímavé, že?;-)

Tak to je hodně hezké :)dávám palec nahoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@metuj: Wow, úplně miluju tyhle vyprávění. :) Rád se bojím a někdy se i sám straším. Protože mám pokoj v prvním patře, tak si někdy v noci chodím dolů pro něco k snědku atd. Jelikož všechna okna dole jsou směrována na zahradu, tak je tam tma jak v pytli, pouliční lampy osvětlují druhou část baráku. Jediný co je vidět, jsou dig. hodiny na sporáku. Naschvál si nerozsvícím a chodím po hmatu. Mám hroznou představu, že scházím schody a v tu chvíli do někoho narazím. Dole máme taky dveře na terasu, u kterejch je povytažená žaluzie, aby jí psi nekousali. Já vím, že si to vsugerovávám, ale mám pocit, jako bych tam vždycky viděl něčí nohy, jak stojí venku...

Někdy je to sranda se bát. Ale kdyby se mi přihodilo něco opravdu paranormálního, tak už z toho tak nadšenej nebudu. :) Pokud má někdo podobnej příběh/historku jako metuj, tak šup sem s ní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze ja osobne jsem jeste nic takoveho nezazil snad jen jednou jsem vydel chvilku jakoby mamu co neco pise a hned uz to tam nebylo

zhruba pred dvouma rokama v listopadu mel nevl. otec nehodu a nam doma se zacali dit veci jak je treba takovy ten drzak na naberacku atd... proste takova ta tyc a na ni ty naberacky no to se normalne cele ohlo velmi zajimave jinak nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsem asi tak v 93roce minulého století hlídal jeden objekt (nová ekologická skládka se stavěla),tak jsem jednou k večeru šel na oblídku a na kopci se honila mlha.slovo honila,no prostě strašně rychle jakooby plynula asi metr nad zemí.Najednou vedle mě můj policejně cvičený vlčák Brix zaknučel a vzal nohy na ramena.Mno mlha se prostě najednou zastavila a zhmotnila se v ženskou postavu....taky jsem začal utíkat do domku na hlídání.Samozdrejmě to bylo napsáno jen v rychlosti/kdysi jsem na to psal slohovou práci/ ale opravdu na to co jsem vycěl a kolik mi bylo jsem byl posranej až za ušima.takže co se týká mě věřím............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu