Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Paranormální jevy


azgard

Recommended Posts

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 months later...

Ze se vam neco zda, zapomenete, a pak to prozijete najednou a vzpomenete si, to je normalni prosim vas. Mozek funguje jak harddisk - pamatuje si uplne vsechno, ale nejsme schopni si to treba hned vybavit, proto kdyz pak neco podobnyho prozijete, nervovy drahy se stanou zase funkcni a... no proste nic divnyho. 99,99% je vzdycky fake, ale vim, ze to 0,01% staci k tomu, aby potvrdilo fakt ze takovyhle veci existujou. VIm ze tenhle topic uz je zastaralej, ale prosim vas, vite nekdo jak se daji treba vyvolavat zarucene a jednodusse (zadny prines si 666 svicek) duchove? Chci to hrozne zkusit, chci to videt, abych mohl uverit :) Kdo zna stranku, nebo vlastni navod, reknete prosim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Deja vu uz jsem dlouho nemel, ale stavalo se mi to furt, vzdy sem se koukl co se deje a uvedomil jse si ze tohle se uz stalo, nevim kdy a jak ale proste se to stalo:D

a jinak na duchy verim, nekdo ho precevidet musel jinak by se nic takoveho neresilo:D stejne jako UFO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.youtube.com/watch?v=sJkcrEuYcuI&feature=related toto je humus

hele a nevite nebo nemate nekdo takove video kde je takovej jakoby saman a je tam zenska na stale on si spoji svoje ruce a dotkne se ji ona se rozpuli a pak tak po rukou smátrá po podlaze....pls hledam to uz dlouho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.youtube.com/watch?v=sJkcrEuYcuI&feature=related toto je humus

hele a nevite nebo nemate nekdo takove video kde je takovej jakoby saman a je tam zenska na stale on si spoji svoje ruce a dotkne se ji ona se rozpuli a pak tak po rukou smátrá po podlaze....pls hledam to uz dlouho..

http://www.youtube.com/watch?v=OepvNl9AwtE

tady je to video ;) :) teda jestly myslíš tohle ? :cheesygrin:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi před čtvrt rokem jsem šel spát v osm protože jsem by unavený, jenže jsem se probudil něco před první hodinou a chtěl jsem nazáchod dveře od mého pokoje které nejdou nikdy zavřít najedou byly dost natvrdo zabouchlé nešlo to otevřít a mám najednou husina tak na to seru a du si lehnout a slyším jak ty dveře povolily :D brácha doma nebyl, mamka spala od mého pokoje dál a pes na kliku nedošáhne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK jdu na to :

Kdyz sem byl malej 8-9-10 let,zdál se mi pořád dokola ten samej sen, KAŽDEJ DEN!!prosz ze padam do takove reky z vysky cca 15 m-padal sem ale porad sem nemohl dopadnout nikde nikdo nebyl a ja rval o pomoc co to slo,ale nikdo se neozyval jako bych byl v tom meste saam,pamatuju si zrezivele trubky nejakeho vedeni a porad jak padam to by jeste slo.SEN 2 : v byl sem sám ve meste(zase) v noci,a nemohl sem se sakra dostat dom hledal sem cestu,a z niceho nic se objevim u baraku,zvonky vsude tma,zadne auta svitili polucni lampy a zvonky,zvonim na rodinu ze se chci dostayt domu jenomze hlucho proste se mi nikdo neozyval.. zvonil sem na vsechny lidi v panelaku ale nic,.. byl sem v tom snu v koncich a nevedel co mam delat,dostall sem se nejak dopanelu,ale zadny schody vytah,videl sem se ve sklepe,kde jenom na zdech o5 zrezyvele trubky,kolem sem slysel rodiny pritom zadne dvere nikde nebyli,doplazil sem se po trubkach do naseho patra(nevim kde se tam vzalo) a proste slysim rodice vsechn hlasy.. byli doma,ja klepal zvonil ale nic,jako bych byl mrtvej proste me ignorovali.Tenhle sen sem rad nemel,vzdycky sem se rano probouzel ze strasne blbym pocitem.

Mam v pokoji kancelarske zaluzie,je to hrozne spim,a proste slysim ten hnusnej zvuk jak kdyz je nekdo otaci.. nebo ze nekdo chodi po kuchyni,takove zvuky jdou k tem zaluzim od spoda nahoru jako kdyz tam neco leze.. mozna je to vyplod me fantazie,ale kdyz sem byl mladsi deli se mi horsi veci a mel sem strach usinat,je to davno a moc si to nepamatuju .. bylo to po umrti me brababicky...

vsechno co sem napsal byla pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK jdu na to :

Kdyz sem byl malej 8-9-10 let,zdál se mi pořád dokola ten samej sen, KAŽDEJ DEN!!prosz ze padam do takove reky z vysky cca 15 m-padal sem ale porad sem nemohl dopadnout nikde nikdo nebyl a ja rval o pomoc co to .........

vsechno co sem napsal byla pravda.

ty jo ty 2 sny cos napsal byli jak z miho zivota taky se mi porad zdalo ze padam do tmy ...

a ten 2. to se mi zdalo neco podobnyho ale nebylo to ve meste ale na nejaky plazi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK jdu na to :

Kdyz sem byl malej 8-9-10 let,zdál se mi pořád dokola ten samej sen, KAŽDEJ DEN!!prosz ze padam do takove reky z vysky cca 15 m-padal sem ale porad sem nemohl dopadnout nikde nikdo nebyl a ja rval o pomoc co to slo,ale nikdo se neozyval jako bych byl v tom meste saam,pamatuju si zrezivele trubky nejakeho vedeni a porad jak padam to by jeste slo.SEN 2 : v byl sem sám ve meste(zase) v noci,a nemohl sem se sakra dostat dom hledal sem cestu,a z niceho nic se objevim u baraku,zvonky vsude tma,zadne auta svitili polucni lampy a zvonky,zvonim na rodinu ze se chci dostayt domu jenomze hlucho proste se mi nikdo neozyval.. zvonil sem na vsechny lidi v panelaku ale nic,.. byl sem v tom snu v koncich a nevedel co mam delat,dostall sem se nejak dopanelu,ale zadny schody vytah,videl sem se ve sklepe,kde jenom na zdech o5 zrezyvele trubky,kolem sem slysel rodiny pritom zadne dvere nikde nebyli,doplazil sem se po trubkach do naseho patra(nevim kde se tam vzalo) a proste slysim rodice vsechn hlasy.. byli doma,ja klepal zvonil ale nic,jako bych byl mrtvej proste me ignorovali.Tenhle sen sem rad nemel,vzdycky sem se rano probouzel ze strasne blbym pocitem.

Mam v pokoji kancelarske zaluzie,je to hrozne spim,a proste slysim ten hnusnej zvuk jak kdyz je nekdo otaci.. nebo ze nekdo chodi po kuchyni,takove zvuky jdou k tem zaluzim od spoda nahoru jako kdyz tam neco leze.. mozna je to vyplod me fantazie,ale kdyz sem byl mladsi deli se mi horsi veci a mel sem strach usinat,je to davno a moc si to nepamatuju .. bylo to po umrti me brababicky...

vsechno co sem napsal byla pravda.

takove sny se zdaji po nejem traumatu.

Ale jak si byl uz v tom patre a slysel jsi hlasy ale tebe nikdo, jak kdyby jsi byl duch, to by mohlo byt to ze ti prave umrela babicka,

Me kdyz umrela prababicka tak se vsechny hodiny zastavyly 5min po 12 a ty hodiny co nesly se roztikaly ,doktor ktery prisel urcit domu umrti rekl, ze umrela nekdy kolem pulnoci. A take vsechny kytky co byly v pokoji kdyz prababicka umrela byly suche a deda je musel vyhodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ráno, nějaké ufo na obloze očima jsem ho neviděl ale foťák to zachytil na ostatních fotkách to není a s čočkou jsem nic nedělal. http://s2.imgupload.cz/img/--/98656/X8otI/PB240032.JPG

to je vrtulnik:cheesygrin:kdyz si to priblizis tak to je videt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu