Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaky netbook?


suicide_duck

Recommended Posts

Cus rozhoduju se mezi: Asus EEE PC 1000H

Lenovo Ideapad s10e

Msi U100-120Wind

Hp mini-note 2140

Mozna jeste nejaka toshiba?vas nazor?dekuji VSEM!:wohow:

GameEs: Za tohle už taky budu dávat karty. Je tady obrovskej thread tak proč prostě nenapíšeš sem http://console-forum.net/showthread.php?t=33648 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netbooky jsou vpodstatě stejný , stejná chipová sada , stejnej procák(až na HP) , možná bych počkal na novou toshibu , která má 3G modem , ale to je tím že mám 3G zadarmo... vpodstatě netbook bych vybíral podle designu, a potom jeslti chceš SSD nebo normální HDD :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ASUS N10j

V ČR se prodává za cca 14k, takže pokud jsi schopen trošku připlatit, tak si na netbooku zapaříš i nový hry (COD4, Farcry2, HL2, L4D, Crysis). Všchno sice s cca 20-30fps, ale hratelný to je...

Jinak samozřejmě pokud to chceš vyloženě "kancelář", tak to nemá smysl... Ale za povšimnutí stojí :)

mMgBFwneMdQ

O4VnhPZy1jQ

Já osobně čekám na další generace netbooků..konkrétně na nvidia ion. Btw. taky by už konečně mohli ládovat do těch netbooků Atomy 3xx (2-jádrový). Tohle je fakt neskutečná kalkulačka xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dutch myslim ze kdyz budes chtit si na tomhle zahrat crisis ze mas asi smulu protoze s vykonem co ma tenhle netbook si opravdu zahrajes jenom left 4 dead na slabsi detaily

a rekl bych ze i to bude fake nepride ti divny ze je youtube jenom to tvoje video...?

ale j silnejsi netbook to jinak je....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je pravda,ze se mozna vyplati pockat na novou generaci netbooku. Tyhle s gma950 sice dlouho vydrzi na baterku,ale pro hry absolutne vhodne nejsou. Vsichni mluvi o vykonu atomu,ale kdybych vedle asusu 1000h postavil 5 let stary notas,vyslo by to vykonem nastejno. Kdyby tam aspon strkali intel x3100,ale ta 950 je x let stary vrak. Ten asus n10 je pekny,ale ta cena.

Ja budu spokojeny,kdyz mi netbook za 8000kc vydrzi 3hod a zahraju si na nem resident evil 4 na 23fps.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dutch myslim ze kdyz budes chtit si na tomhle zahrat crisis ze mas asi smulu protoze s vykonem co ma tenhle netbook si opravdu zahrajes jenom left 4 dead na slabsi detaily

a rekl bych ze i to bude fake nepride ti divny ze je youtube jenom to tvoje video...?

ale j silnejsi netbook to jinak je....

Trošku jsem tenhle topic zaspal.. :)

Neni to fake. Ty hry se tam fakt nechaj hrát. Ale jak říkám 20-30fps. Na hranici hratelnosti respektive nehratelnosti. Samozřejmě grafika je ořezaná co to jen jde, takže ty hry vypadaj jak z roku ajn-cvaj. Takže ne nijak zázračně, ale jedou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no abych pravdu rekl zkousel jsem dat do aspire one left 4 dead verte nebo ne ale jde

to 15FPS ale na nejslabsi detaily slapala bez sekani

ale popravde jsem tu hru jeste ten den odstranil protoze t grafika byla totalni pohoroma vsech pohrom

a kdyz jsem si z bratrovo desktopu zkopiroval crisis jen tak pro zkousu co to s tim udela ak mi to napsalo ze to s timto chipsetem neni kompatibilni

kazdopadne je to blbost davat do netbooku hry jako je left 4 dead,crisis,cod4,grid apod....

mne tyto hry skvele nahradi-F.E.A.R,Max Payne 2,live for speed

a jsem rad ze jsem rad :D

ale stejne nechapu vyrbce proc d toho strkaji tak nehoraznej shit jako je GMA950

kazdopadne ten netbok totalne kazi je pravda ze Intel Atom neni zadna slava ale kdyby do toho strcili alespon x3100 alespon si zahraju to left 4 dead na lepsi detaily a utahne to i o tochu vice nez ty staresiny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu