Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Counter strike 1.6 a Counter strike: Source HALUŽ KILLY - pište své


javak810i

Recommended Posts

Čau, už se vám někdy v těchto hrách povedl neuvěřitelný kousek a rádi byste se podelili? Máte možnost!

U mě byli asi dva good.

1. V dust_2 sem rushoval na terorist spawn přes tunel z A a teráci mě flashli, tak sem naslepo hodil granát a měl jsem triple kill, něco podobného se mi stalo jěště v 1,6 a to v mapě inferno, to šli všichni teráci na A a zabili skoro všechny ct, já sem je obešel, hodím granát a 4 killi - CT wins xD

2. Trojtej headshot s AWP a cs_assault

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já sem zabil nožíkem celý team na dálku :-) jesus, děti začněte už používat mozek, může si tu kdokoliv vymyslet co chce a ještě se to tu bude obdivovat. A navíc je to stejně tupý topic, takovéhle věci si řešte na Counter Strike forech a ne na konzolovém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já sem zabil nožíkem celý team na dálku :-) jesus, děti začněte už používat mozek, může si tu kdokoliv vymyslet co chce a ještě se to tu bude obdivovat. A navíc je to stejně tupý topic, takovéhle věci si řešte na Counter Strike forech a ne na konzolovém.

jo asi tak:Da beztak nejaky machry k cemu..staci vzit skoro jakoukoliv zbran a delat rush...a vzdycky se neco podobnyho povede...takze uplne k nicemu

btw:jeste kdyz se bavite o 1.6:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já sem zabil nožíkem celý team na dálku :-) jesus, děti začněte už používat mozek, může si tu kdokoliv vymyslet co chce a ještě se to tu bude obdivovat. A navíc je to stejně tupý topic, takovéhle věci si řešte na Counter Strike forech a ne na konzolovém.

Pokud vím, je tu sekce PC hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
fraps tezko fraps nahrava jen 30 sekund....

ty si poleno ... existujou lidi co si ho bud koup a nebo cracknou... někdo se hold s trialem nespokojí

edit : aby mi dante nesebral 2000 crd... tak se mi stalo to co vám všem na DD2 v CSS, jak je Tspawn tak sem ho oběh přez A a šel CT do zad , oni šli tou cestou co ja puvodne a ja jim sel za zadama a když tam machrovali s awkem tak sem jim hodil granat a zbytek(4šli nejdem , 2 zbyly) sem dorazil deaglem... double killy s awkem nejsou nic zvlastniho snad ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
To rozhodně, ale komu se to podaří nahrát, že? :cheesygrin: Jiank gratuluju :?

Jo supér tohle téma bych určitě jednoho dne založil a už to udělal někdo za mě...o.k

Vždycky předložit nějakou nahrávku jako důkaz zde posílám nějaké ukázkové pro začátek teď nahrávám zbrusu nové PRO gamer v HD takže kvalita by mohla být tentokrát mnohem lepší než u těchto mejch prvních výtvorů, tak uvidíme dělám co můžu, abych to udělal co nejlépe, když tak nějaké komentáře co se týče zlepšení kvality obrazu a nějaké typi na střelbu určitě vítám!!!.

Moje začáteční i starší, ale ty nestojí za to...

Moje začáteční mám i starší, ale ty nestojí za to...

Ta tyhle videa byla nahrána na mém starém pc takže kvalita LOW...60%

Tyhle už byli nahrané na mém novém pc!:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tady je moje nejnovější!

Tady jsem se tentokrát více zaměřil na vaše připomínky u předchozích videí jako je velice tmavý kontrast a pod...

Teď, aby zase nebylo moc světlé. Uvidíte sami chci, aby moje další video bylo lepší než to poslední, tak doufám, že to tak do budoucna půjde dál...:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu