Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tekken 6 bude na PSP


sysasysa

Recommended Posts

Nazdárek. Mám menší dotaz. Mám tekkena 6 a prostě nemůžu projít přes 1dan na 2dan. A to u více postav. Prostě se to nějak zasekne nebo nevím.. a odehrála jsem hodně kol dokonce 3krát celou arcadu a nic.. nevíte kde je zakopanej pes? dík moc..

PS: podařilo se někomu porazit Nancy? :o))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 165
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nazdárek. Mám menší dotaz. Mám tekkena 6 a prostě nemůžu projít přes 1dan na 2dan. A to u více postav. Prostě se to nějak zasekne nebo nevím.. a odehrála jsem hodně kol dokonce 3krát celou arcadu a nic.. nevíte kde je zakopanej pes? dík moc..

PS: podařilo se někomu porazit Nancy? :o))))

no , hraj Ghost Battle ..

A vždy je to tak , že keď bojuješ 3x proti tej istej hodnosti , dostaneš Promotion Chance ..

btw už som dávno Tekken God :twisted::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no , hraj Ghost Battle ..

A vždy je to tak , že keď bojuješ 3x proti tej istej hodnosti , dostaneš Promotion Chance ..

btw už som dávno Tekken God :twisted::D

No ani Ghost battle nepomáhá.. to jsme taky zkoušeli.. prostě všechno a nechce se to hnout z místa.. :bash: tak nevíííím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ani Ghost battle nepomáhá.. to jsme taky zkoušeli.. prostě všechno a nechce se to hnout z místa.. :bash: tak nevíííím

A je to na PSP? :D Tam staci Ghost battle 100% (Dalsi moznost proti lidem, ale to by bylo dost na dlouho xD)

Na PS3 jde proti Ghostum/AI prave maximum ten 1dan. Na vyssi rank je treba hrat online proti hracum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau lidi chtěl byhc poradit stáhl jsem si z netu Tekkena 6 ale nejde mi na psp jako načte se mi ten obrázek v menu psp ale když to spustim tak černá displej a nic to nedělá a vyzkoušel jsem už iso i cso tak někdo poradte pls

asi máš nízkej FW... Zkus změnit ve VSH menu driver na M33 driver

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu