Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Resistence retribution multiplayer


Honza222

Recommended Posts

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zejtra to na 16:30 nedám... jsem v rachotě... ale později určitě. Třeba kole šestý... Chtěl bych si to jen zkusit... Takže budu rád, když mě budete šetřit... A nebo dneska večer... to budu mít čas taky... žena jde na kafe :D

Tak v 17:30?Dame?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajimave je ze tady se selo tolik lidi co chce hrat resis online a chcou zakladat nake CLANY atd atd..a kdyz sem zalozil CLAN kery ma ted cca 3 cleny tak sem sklizel jen kritiku..logiku nekterych lidi nechapu:roll: Vy "nadsenci" co ste tak hrrr do clanu tak se pripiste..VIZ muj podpis..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aktualizuj na nejnovejsi cfw....

Jenže když si chci aktualizovat nejnovější verzi cf, tak mi to píše, že už už ji mám a není potřeba aktualizovat... Take to mám nejspíš nějaký posratý, bo jinak nevim co dělám blbě :cry: btw mám cf 5.00 M33 čistej bez žádnýho čísla za pomlčkou, jak tu vidím u nějakých borců....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže když si chci aktualizovat nejnovější verzi cf, tak mi to píše, že už už ji mám a není potřeba aktualizovat... Take to mám nejspíš nějaký posratý, bo jinak nevim co dělám blbě :cry: btw mám cf 5.00 M33 čistej bez žádnýho čísla za pomlčkou, jak tu vidím u nějakých borců....

Zvalstni mozna mas spatnou verzi zkus tuhle:

http://console-forum.net/showthread.php?t=50738

Tuhle mam ja...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele lidi řeklo se v 17:30 a to tam nikdo nebyl. Teď mi zase nejde připojení na jejich server. Někdo stejnej problém?

EDIT: Už dobrý. Na třetí pokus sem tam.

EDIT2: Tak se mi to zase rozpojilo. Co s tim kur*a maj?

Sorry cas se zmenil stejne moc lidi neprislo pak sme hraly cesky cw 2na2

Pro javak810i jak se kickuje?

Mod clan vs clan kliknout na profil koho chceme vykopnout a kick player...

kickb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu