Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ChickHEN pro PSP TA-088v3/3000


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 969
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

do návodu přidán HEN s opraveným souborem h.bin

chyba byl v jednom jediném bytu :D

Cr4sH009: co se týká gripShift HENu tak už byl hotový a připraven k vydání... nakonec ho ale nevydali právě kvůli tomuto exploitu, který nepotřebuje žádné UMD atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do návodu přidán HEN s opraveným souborem h.bin

chyba byl v jednom jediném bytu :D

Cr4sH009: co se týká gripShift HENu tak už byl hotový a připraven k vydání... nakonec ho ale nevydali právě kvůli tomuto exploitu, který nepotřebuje žádné UMD atd

Takže už je funkční? (Jen pro jistotu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zkousel nekdo uz irshell apod. mnamky? Nebo fastloader atp? Byl by docela haluz, kdyby se povedlo nejakym zpusobem (LEDA?) povedlo spustit stary iso loader pro 1.50 a kterej by fungoval (alespon na stare hry). Ikdyz, devhook uz asi urcite na tomhle nezprovoznime no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zkousel nekdo uz irshell apod. mnamky? Nebo fastloader atp? Byl by docela haluz, kdyby se povedlo nejakym zpusobem (LEDA?) povedlo spustit stary iso loader pro 1.50 a kterej by fungoval (alespon na stare hry). Ikdyz, devhook uz asi urcite na tomhle nezprovoznime no :)

haluz by to byla ,ale pochybuji ze na to Davee nepomyslel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otázka pro zasvěcené..má to cenu updatovat na 5.03..

nemohl by se pak náhodou stát, že by to stálo možnou pozdější ztrátu na získání CFW?

to ti nikdo neřekne... GripShift exploit ale stejně nejspíše už nevyjde

A zkousel nekdo uz irshell apod. mnamky? Nebo fastloader atp? Byl by docela haluz, kdyby se povedlo nejakym zpusobem (LEDA?) povedlo spustit stary iso loader pro 1.50 a kterej by fungoval (alespon na stare hry). Ikdyz, devhook uz asi urcite na tomhle nezprovoznime no :)

no mohl by to tu někdo na foru zkusit :)... ( na zahraničních forech jsem se zatím nic o testu ISo loaderu nedočet)

Omluvte můj stupidní dotaz, ale musim mít nabitou baterii?:) (jako např. když updatuju FW...)

je to v návodu napsáno ? není, takže nemusíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mě to nejde :( nevim jestli něco nedělam špatně...tak diktuju jak sem to dělal : ze složky slim sem vzal složku chickhen a nakopíroval ji do psp/photo ... potom sem vzal soubor h.bin nebo jak a vložil sem ho do tento pc/psp3000 ... je to dobře??? potom sem vjel v psp na photo,složka chickhen a nwm co dál...když čekám,psp se vypne a nic...když otevřu soubor slim,tak se taky jenom vypne...zkoušel sem to několikrát...dělám někde chybu??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted se mi to povedlo asi na po 7x proste v photo v psp otevri slozku ChickHen a sjed uplne dolu na ten obrazek slim.tiff driv nez se nactou ty ostatni a takhleto zkousej a casem ti to pujde hodi se tam svetle zelena obrazovka pak se psp resetne a mas 5.03 ChickHEN nevim teda kdo vymyslel to Chick :D

jinak tekku nemas nakou databazi homebrew her kdyz jsou tu ty homebrew programy ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mě to nejde :( nevim jestli něco nedělam špatně...tak diktuju jak sem to dělal : ze složky slim sem vzal složku chickhen a nakopíroval ji do psp/photo ... potom sem vzal soubor h.bin nebo jak a vložil sem ho do tento pc/psp3000 ... je to dobře??? potom sem vjel v psp na photo,složka chickhen a nwm co dál...když čekám,psp se vypne a nic...když otevřu soubor slim,tak se taky jenom vypne...zkoušel sem to několikrát...dělám někde chybu??

mám uplně stejný problém.. taky se mi vždy psp vypne a ještě udělá tahovej divnej zvuk..:roll: nechápu co dělám špatně..

PS: zkoušel sem to už asi 20x:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně to se mě stává taky...ten zvuk,to je takový lupnutí ze jo?? uz sem to taky skousel vic jak 10krát....pls poradte :(

přesně.. a taky nwm , kde stáhnout ten novej HEN...doufám že Tekk už má ty linky předěláný, že to sou ty nový upravený...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu