Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ChickHEN pro PSP TA-088v3/3000


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 969
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Mám problém .... koupil jsem si psp 3000 dal jsem si tam chikenhen 2 mesice to slo v pohodě ale pak se mi psp-čko vyplo a už nejde zapnout ....kdyz ho zapnu svítí asi 20 sekund zelena dioda ale pak zhasne obrazovka je stále černá .... tak nevím... díky za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosimvas poterboval bych podporu :D uz tak dve hodiny zkousim rozjet ten chickhen od toho chickhuntera nebo co s h.binem na korenu a egghuntem taky, kterej prepisuju pri kazdym novym spusteni a furt to nejde... je to psp 2k z japonska s flashnutelnou deskou, tak mu to chci flashnout aspon na ten 5.00 m33 a updatnout pak treba dal.. delam to tak ze cekam az zmizi to options a pak sjedu dolu.. na mym 3k mi to vsechno funguje uz od zacatku co to vyslo ale u toho 2000 si nevim rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nevim jestli neco delam spatne nebo uz nevim...3 hodiny zkousim spustit chickhen a porad nic bud vlezu do memory stick v photo a bud to zamrzne hned nebo spustim ten soubor a otevre se ten "obrazek" a pak zamrzne a resetne se...nemuze to byt treba pspckem...je fakt hodne hodne stary...100x a uz sem tam hodil 5.03...chtel bych si ho pak flashnout ale na to potrebuju chicka...podle navodu delam vsechno dobre...updatuju na 5.03, nahazim soubory a spustim...vim ze mam furt zkouset ale po tech trech hodinach uz mi z toho hrabe:-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mam 100x nevim jaky je konecny cislo ale asi to 4ka nebude pac kdyz dam restore default settings tak jak je ten pruvodce tak mi to furt cpe japonstinu a pri defaultu nemam modry tema jako maj vsichni ale mam zeleny a ani potvrzovaci tlacitko neni krizek ale kolecko...tak jestli to treba neni tim:-/

Edit: Tak mam asi 1000...je to napsany pod baterkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ten mam...ten jak tam je jen jeden soubor...podle toho co jsem tu procetl je ve slimku vic souboru...mam ten jen s tim jednim souborem a furt nic...:-(

zkus si tam treba nahrat rovnou Recovery flasher, spust ho, napise ti to ze to nemuze spustit, odklikni to a az potom jdi na chickhen, takhle se mi to povedlo

Neví někdo něco o tom jestli se něco nechystá na FW 6.20?Už bych to celkem potřeboval

zkus cist :dozey: http://console-forum.net/showthread.php?t=82418&page=7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim.tiez som teraz kupil psp v.5.50 a vsade citam ze sa zatial neda flashnut.beriem o ako fakt .chcem sa ale opytat o com pisu na zahranickych forach o hakcnuti a roznych sposoboch ako to urobit.som zaciatocnik,takze velmi tomu nerozumiem. vysvetli mi to niekto ?

sorky.pozeram ze som to hodil do nespravnej temy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu