Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ChickHEN pro PSP TA-088v3/3000


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 969
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Čus

Uploadnul jsem tu složku pro dutche....

Je ke stáhnutí pouze 16 dní (víc to neumožňuje :dozey: )

http://leteckaposta.cz/435002521

Je to složka s návodem a soubory které zaručeně fungují

(už jsem to zkopíroval na 6 pam.karet a funguje)

Tak to zkuste adejte vědět....:thanks:

dovolil sem si reup:) aby to nebylo jen na 16 dni:)

rapidshare:
http://rapidshare.com/files/230976992/HEN_BY_poWer.rar

czshare:
http://czshare.com/files/721050/dTb5/

edisk:
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/86866/HEN_BY_poWer.rar_108.45KB.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš, že bych rád... jediná překážka je pro mě hen, který ne a ne spustit.

edit: už to není třeba zkoušet. Jde to:

http://forums.exophase.com/showthread.php?t=10816

Lidi chápu dobře, že jde flashnout psp s deskou TA-088v2 a TA-090v1??? A na deske TA-088v3 to nejde??? :cry:

edit: sorry, nevšiml jsem si topicu od tekkena...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vim ze je to OT ale nevite proc mi psp s HENem zamrzlo a nejde ani tvrde resetnout ???!! a kdyz bych vytahl baterku nebrickne se ?? pls poradte ,byl sem celj stastnej ze jsem ho parkrat spustil a asi na potreti kdyz jsem vypinal homebrew tak po zmacknuti tlacitka home a vypnuti hry zmrzlo na please wait :cry::cry: jo jinak mam SLIMko s s neflashnutelno deskou myslim ze Ta-88v3 . pls pomozte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mně na slimku taky se povede nahodit třeba až na po 6x , jinak chci se zeptatmam HB aplikaci PSP Filer ,kde můžete mít tzv hacker mód ( umožní přistup do Flash paměti ) se chci zeptat jestli to nikdo zkoušel já ho radši nezapínám ono i ovládání toho prográmku je docela divny tak abych něco neposral ?A máte někdo HB aplikaci ( aby sla na HENu ) která dokáže změnít takt procíku a taky něco co ukazuje aktuální takt procíku ? kdyžtak dám crds

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- aplikace na meneni taktu procesoru pro HEN neni.

- ChickHEN na slimu naskakuje hned napoprve max podruhe (pokud to mate dobre nastavene), na psp 3000 je to zapinani ChickkHENu slozitejsi, protoze neexistuji zadne nastroje, ktere by simulovaly chovani PSP3000 aby se to dalo odladit narozdil od slimka... proto to tam naskakuje hur

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim , ale ta BH aplikace na takt prociku by sla udelat , kdyz to dokaze LightMp3 :) jinak mně teda na slimku s ta-088v3 naskakukuje HEN až na po 6 tak .. a to jsem použil easy installátor , jinak ta první nefunkční verze mi naskakovala na po 1 nebo 2 jinak pořád namáhavě :(tak edit : protože jsem nepřičel na to jak vypnout jednu HB tak jsem dal psp na tvrdo vypnout a ted mi HEN nabehl na 1. pokus asi zalezi na tom jestli se psp vypne dobrovolne ( power tlacitkem ) a nebo se pri HB sekne a vypne pak mi to naskakuje az tak na po 6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zas je mozna jasny i to že na Ta-088v2 a niž to možná bude taky stabilnější nevím ,ale jsem rád že aspon HB rozjedu i když občas se bojím že se mi posere PSP a co ten hacker mod u PSP Fileru ?

ve F0 bych ti nedoporucoval se hrabat. akorat si udelas brick

uz ale mam na plose aplikaci, ktera dumpuje FW z neflashnutelnych desek (zatim je to stejne ale nevyuzitelne)

:D nevim no...sem to nainstaloval tim easy instalerem a hned na 1 pokus to naskocilo,pak to ale zamrzlo u homebrew a od ty doby tak 20 pokusu :d

nekdo umi a kdo neumi cumi.... proste to mas udelat tak ze pockas az se ti na slozku nacte miniatura a pak teprve slozku otevrit a sjet dolu... jinak pokud nepockas, tak se to bude sekat furt

jak jsem psal podle mne zalezi na tom jestli vypnes psp dobrovolne (power tlacitko ) a nebo se psp zamrzne a resetne ...

pokud budes drzet tlaciko power do vypnuti psp, tak je to to same jako kdyz se ti psp zasekne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám osvědšenej způsob...nejprve sem to udělal jak to napsal tekken a ted když mi to spadne, tak dám system settings a restore default setting,potom to udelam jak píše ice,počkam až se načte miniatura a potom vjedu dolů, A je to :) Většinou to víde na první nebo druhej pokus :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu