Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ChickHEN pro PSP TA-088v3/3000


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 969
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

:'( ja uz z toho brecim nevim co stim mam dop***** delat.. zkousim cokoliv delat a proste to nejde i pyty mi rekl ze si mam sehnat ne 8gb kartu ale 2gb tou to de prej lepe tak sem to udelal nejde ani to proste uz to delam 2 hodky a nic neni nekdo z blizkeho okoli Děčína? A hlavne kdo to umi :( Uz nato nemam nervy nejde to nejradsi bych to rozslehal o zed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo už mě to taky štve ale koukal sem na různý videa na youtube a tam šli nejdřív na ty iso hry klikli na ně a ukázalo to že to nejde a pak to dali na první pokus tak jestli to nemá stim něco společnýho a právě proto se chci zeptat kam mám dát ty iso hry protože když vytvořim normálně složku iso dám tam ty hry a stejně se mi to pak neoběvý tak prosím napište mi někdo podrobný postup :) díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u faka ma byt take jen 1 obrazek ;)...das tu slozku do ms0:/PSP/PHOTO...v psp naatv default settings az se psp zapne najed do obrazku cekej az se v ty krychly objevi vejce pak etse tak 10-15 ske otevri a u psp 1000 zustan na tom prvnim prt taky tam je jend jeden :D...u psp 2K zustan na 1. obrazku u psp 3K sjed uplne dolu ;) a bdues to zkouset dokud se opsp nerestartuje ;) pokud se restartuje tak mas HEN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu