Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ChickHEN pro PSP TA-088v3/3000


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 969
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak moj najnovsi postreh.

Po vcerajsku som bol taky nasraty ze som dnes kupil 2GB kartu. Naformatujem - dam zakladny stav a cuduj sa ide to. Skusal som asi 10x po aktivacii ChickHEN vypnut PSP a potom znovu aktivovat ChickHEN a vzdy hned na prvy pokus to zobralo. Teraz zapnem PSP idem aktivovat ChickeHEN a opat nejde :cry:. Formatol som nanovo kartu opat zakladne nastavenie (UMD nie je v mechanike) a ChickHEN sa nechce aktivovat :cry:.

" Ja se z toho asi poseru ".

Ako sa hovori "BABO RAĎ"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RomanS .. :D proc sis vypinal to PSP teda kdyz uz si to tam mel??si ho mel dat jen do spanku...vim jak ti je :D taky bych nekdy s tim majznul o zem,ale nezbejva nic jinyho nez to zkouset nez to naskoci

No len tak pre nic zanic nie. Odchadzali sme s chlapcom z domu tak to PSP vypol a pred chvilou sme prisli a chel sa hrat a opat mu to nejde.

TAKZE OPAT LEN CAKAT KEDY SA NAD NIM ZLUTUJE !

Uz aby tu bol nejaky custom firmware a je pokoj.

Pls ako sa dava do spanku PSP ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSP das do spanku tim tlacitkem jak se vypina,ale jen s tim rychle soupnes nahoru..pro vypnuti ho musis drzet asi 3 vteriny ... jj bohuzel musis pockat nez to znova najede pak tam nahraj CFW enabler a davej to jen do spanku a nemusis nic znova nahravat...teda pokud se PSP uplne nevybije a nevypne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSP das do spanku tim tlacitkem jak se vypina,ale jen s tim rychle soupnes nahoru..pro vypnuti ho musis drzet asi 3 vteriny ... jj bohuzel musis pockat nez to znova najede pak tam nahraj CFW enabler a davej to jen do spanku a nemusis nic znova nahravat...teda pokud se PSP uplne nevybije a nevypne

OK dikes za dobru radu.

Parada opat to dostalo rozum a nabehlo mu to.

Este doplnim udaje ktore mi dal PSPident 0.4:

Kernel version : 0x05000310

Tachyon : 0x00600000

Baryon : 0x00263100

Pommel : 0x00000132

Kirk : 0010

Spock : 0050

Motherboard type : Brite (03g)

Motherboard model : TA-090 v2

PSP version : Brite v1.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámoška si koupila PSPčko, a chtěla ho ode mně flashnout. Pak zjistim, že má 4.01 už při koupi. Tak sem si řek, pořád je tu ChickHEN. OMG. Z toho by se jeden pos*al. nejmíň 50x sem otevřel složku s HENem sjel dolu a PSPčko se vyplo. Pak sem ale jednou dolů nesjel, a voala....mám tam ChickHEN.....tak jenom tip pro vás :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK dikes za dobru radu.

Parada opat to dostalo rozum a nabehlo mu to.

Este doplnim udaje ktore mi dal PSPident 0.4:

Kernel version : 0x05000310

Tachyon : 0x00600000

Baryon : 0x00263100

Pommel : 0x00000132

Kirk : 0010

Spock : 0050

Motherboard type : Brite (03g)

Motherboard model : TA-090 v2

PSP version : Brite v1.0

Vzdyt.. normalni PSP 3k.. asi to spoustis blbe nebo mas vadnou kartu, protoze na uplne stejnem PSP (se stejnou desku etc..), to bezne spoustim maximalne na 5. pokus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Čau panove hej mam psp 2004 slim and lite piano black.Jenomze mam problemy s chickenem ktery je pls lepsi Mod2 nebo R2 budu rad kdyz pomuzete a ktere lepe cte 3000nebo2000?????na cteni chickenu

Vůbec nepobíram co si ze sebe dostal ....

Rychlost spuštění ChickHENu neovliňuje PSP, ale karta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim vas,poradi mi nekdo? Mam Psp 2004 datacode 8C takze v3,mam v nem ChickHEN R2 a mam VSE DOBRE NASTAVENO I NAKOPIROVANO!! Spustim ChickHEN parkrat zamrzne a vypne,ale JINAK MI PROBLIKNE ZELENE TAK JAK MA ALE PO CHVILI SE VYPNE MISTO ABY SE RESTARTOVAL! Dela mi to neustale! Mam zkouset dal? Delam uz to dva dny. Mam kartu 2gb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu