Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ChickHEN pro PSP TA-088v3/3000


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 969
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

PROBLEM VYRESEN!!!!!!!!!

ve verzy pro FAT je spatne pojmenovana SLOZKA!!!!!!!!!!!

nema se jmenovat PICTURE ale PHOTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DALSI PROBLEM!!!!!!!!!! pri verzy FAT NESMITE CEKAT NA ZASEKNUTI!!!!!!!!!!!! ale ve SPRAVNY CAS musite zmacknout KOLECKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!psp problikne zelene,restartuje se!!!!!!!

nyni muzete v SYSTEM SETTINGS uz videt 5.03 ChickHEN R2

s ti koleckem, neni pravidlem, kdyz sem mel lashovat fata zakaznikovi, jel sem pres hen na recorvery a full flash a zadny kolecko sem nemackal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s ti koleckem, neni pravidlem, kdyz sem mel lashovat fata zakaznikovi, jel sem pres hen na recorvery a full flash a zadny kolecko sem nemackal...

jj mas pravdu..musel jsem ten chickHen spoustet podruhe..2x to nechtelo nabehnout a jen se to seklo potreti to nabehlo samo bez jakehokoliv mackani..myslel jsem predtim,ze to bylo tim pac se to spustilo presne pri zmacknuti kolecka..

kazdopadne hlavni je to ze v tech souborech pro FAT je spatne pojmenovana ta slozka..

///přidán opravený archiv, tekken90

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj mas pravdu..musel jsem ten chickHen spoustet podruhe..2x to nechtelo nabehnout a jen se to seklo potreti to nabehlo samo bez jakehokoliv mackani..myslel jsem predtim,ze to bylo tim pac se to spustilo presne pri zmacknuti kolecka..

kazdopadne hlavni je to ze v tech souborech pro FAT je spatne pojmenovana ta slozka..

zkus piste napsat nejakemu modovi aby to opravil;-) dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem 100% způsob jak rozjet ChickHEN.

1)Vypněte UMD Cache, UMD Auto-start, USB Charge a USB Auto-connect

2)Theme a Background dejte na original

3)Restartujte PSP

4)postupujte podle návodu na první stránce, a půjde to !

Vyzkoušeno na PSP 3004

Edit: Kdyby ani tohle nepomohlo, vymažte z rootu karty soubor egghunt.bin a vyzkoušejte znovu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem 100% způsob jak rozjet ChickHEN.

1)Vypněte UMD Cache, UMD Auto-start, USB Charge a USB Auto-connect

2)Theme a Background dejte na original

3)Restartujte PSP

4)postupujte podle návodu na první stránce, a půjde to !

Vyzkoušeno na PSP 3004

Edit: Kdyby ani tohle nepomohlo, vymažte z rootu karty soubor egghunt.bin a vyzkoušejte znovu

Jinak o tom vypnuti theme jsem tady psal uz davno:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj hele nevíte o nějakým jinym spůsobu (něco lehčího na PSP sem lamer) jak bych mohl hrat stahnute hry ?

zajit si za flasherem..kdyz rikas ze jsi lama a nerozumis tomu tak se na to vykasli,zajdi si za flasherem a nech ho to udelat..das mu dve kila a mas hotovo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam tu par problemu :

1) stahl sem si update na verzi 5.03 kdyz sem to chtel vylepsit dal sem XMB/GAME/MEMORY STICK byl tam update na verzi 5.51 (urcite sem stahl 5.03)

tak sem to stahl znova dal na kartu do J:/PSP/GAME/UPDATE (tuto slozku sem predtim nechte vymazal a znovu vytvoril)

v menu psp sem dal hry, memory stick a zde mam jen nejaky soubor s napisem Corrupted Data nevite cim to je?

2) muze mi nekdo vysvetlit jak prepsat soubor ( uz sem se na to ptal nekdo mi rekl ze ho mam prekopirovat souborem se stejnym menem plus koncovkou - to je na me moc slozite potreboval bych to krok po kroku)

mam psp 3000

zatim by to bylo za thanx ale kdo by mi pomohl (napr. na icq) dat do meho psp ChickenHEN a pote CFWEnbler dal bych mu 1000 credits + thanx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- to co vidis v psp, tak takovy update mas

- update musi byt v takovemto umisteni a pojmenovani: J:/PSP/GAME/UPDATE/EBOOT.PBP

- proste ten soubor zkopirujes a pak se te to zepta pri kopirovani na prepsat, tak to potvrdis. to je vse... navody sou tady psane velmi jednodusse... zkus si to aspon sam a pak sem pis ze potrebujes pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vzdy mi to slo zpusobem ze jsem vsechno resnul naformatoval kartu najel do slozky pockal pet sekund najel a bylo to a ted to delam vsemi moznymi zpusoby a nic nejde to. mam 64mb kartu fw 5.03 psp 2..je to proste hruza jsem z toho zoufaly protoze predtim to slo.nevite co bych mohl udelat?to s tema homebrew najet a potom najed do chickhenu mi taky neslo..mozna jsem to delal spatne

prosim nejakou radu delal jsem vsechno co tu je napsane. dycky mi to slo a ted mi to vzdy lupne. prisaham budu uz hodny:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja ti teda pomuzu... kdyz si uplne v krizi

0) udelej vse podle navodu a to co se pise na prvni strance, a to co pisu ja udelej mezi bodem 3-4.

1)stahni si tento soubor: http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/14881/egghunt.bin_284B.html

2) vloz ho na koren karty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu