Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ChickHEN pro PSP TA-088v3/3000


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 969
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravim,mam jen dotaz,normal mi vsechno funguje,mam tam HEN a enabler,ale kdyz se mi to vypne natvrdo tak uz se mi tam nepodari dat ten HEN znova a musim to cely znova kopirovat do PSP a formatovat kartu,Vzdycky to zkousim tak 5x,mam to zkouset vicekrat nebo sem to nejak posr**al? :D Jinak mam PSP 3004,FW 5.03 a 16G kartu

Diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problem bude v te 16GB karte...na velkych kartach je to hodne nestabilni..porid si mensi na zapinani henu..me to na 1GB najed max. na 1 pokus...a pak tam dam vetsi s hrama....jinak nechapu proc to z PSP mazes kdyz to spustis :D ... zkousej to dokud to nenaskoci,ale na takhle velke karte to pujde hodne spatne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rychlost nezalezi na velikosti karty, ale na tom jakou kartu si koupis... pokud si koupis 2MB cteni, bude cist 2MB, pokud si koupis 10MB cteni, bude cist 10MB (samozrejme to ma ztraty takze realne to cist tak rychle nebude). proste velikost karty na rychlosti cteni nezavysi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj , .... Tak je to dívný.... dal jsem tak chickhen vše šlo v pohodě dokud jsem se nerozhodle dát si tam pár obrázku... no a ty si mi v psp vůbec nezobrazovali...tak jen naformatoval kartu a stále nic .... a ani když tam dám chickhen tak mi to ukaže v psp že tam nic není... pls poradtre co s tim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu