Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ChickHEN pro PSP TA-088v3/3000


tekken90

Recommended Posts

Zdravim lidi, Chickhen mi na 3004 fungoval asi týden :-) pak dva dny zkoušneí ho opět rozjed, teďka opět týden a už 4 den se pokouším to rozjet a nic :-( nevíte o nějaké náhradě ChickHenu? :) četl sem, že nad 1GB je to nestabilní a já mám 8GB :( :) a momentalne mam problem ten chickhen zapnout :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 969
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Alternativa k chickhenu neni.

Tvoje moznosti:

- smazat egghunt.bin z karty a zkusit to nahodit znovu

- zformatovat kartu a zkopirovat tam chickhen znovu

- zkontrolovat zda mas opravdu vse dobre na karte nakopirovano

- na psp dat restore default settings a pripadne zkusit znovu provest vse jiz zminene moznosti

- zkusit sehnat mensi kartu (<1GB) a spoustet to z ni..

- ujisti se, ze mas opravdu firmware 5.03 ..

.. samozrejmosti je vzdy to zkusit nekolikrat, mne se to i na 32GB pres adapter Photofast, vzdy do 5 pokusu povedlo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže přišel sem ze školy :) a zkusil jen tak ChickHen zapnout... a on funguje :) takže to vidim, že teďka budu davat PSP jen do režimu spánku, a doufat, že to opět nespadne :) ... jinak děkuji Anonymousovi za odpověd :) ... a otazka pro ty co se zajimaji o veci kolem PSP.. chysta se neco, nejaka nahrada, ci lepsi ChickHEN? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

píše to the game not be started (8002014) něco takého..

nepise ti to (8002014) ale pise to (80020148) a to znamena ze stahls hru ktera chce vyssi FW nez ktery mas. zatim to nijak vyresit nejde

kazdopadne u tekkena by ti to psat nemelo. pokud to mas stazene odeme z navodu, tak ti to musi jet. napis sem cele cislo te chyby at muzem radit dal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no udelal sem vse podle navodu, zformatoval kartu na koren nahral ta data pak v pictures pockal a podle navodu spistil chicken najizdel a restartlo se psp. Ted sem si stahl alternativu A co je napsana kdyz chicken nejede. Spustil sem zase podle navodu chicken a psp je mrtve. Muzete mi prosim poradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

normalne mi to nejelo, tak sem nahral na kartu ten egghunt alternativa A kdyz t nejede, najel sme obrazky pockal az zmizi options a pak rychle sjel dolu a zmackl krizek, zarizeni neco kutilo a pak se vyplo. Ted je vyple a nejde zapnout

v tom je prave problem ja ho otevrel :-(, nevite ci mam ted delat pls?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu