Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ChickHEN pro PSP TA-088v3/3000


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 969
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ono to je na kazdym psp jine, delam to klukum kteri to neumi a nekdy to je napoprve , nekdy to spoustim hodinu a umiram u toho. treba ted sem musel udelal RESTORE D.S

i naformatovat kartu, ale nekdy to tam jen nakopiruju a jede to,

zvlastni kdyz do kaszydyho davam stejny OFW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni to u kazdeho PSP jine, ale u kazde pametovky jine. Pouzivam jen chickhen r2 mod 2 s nejnovejsim cfw enablerem, vzdy delam restore default settings a format karty. Pokud to nejde nahodit, tak restore default settings a obcas smaznu egghunt.bin a na samotne spousteni chickhenu mam nekolik "svych" overenych metod.

Zatim me zjisteni je, ze cervena SanDisk (udajne kupovana v Alzasoftu), je z neznameho duvodu pekny zmetek.. Proste chickhen se z ni nacte tak po dvouhodinovem zkouseni - at zkousim cokoliv.

Jinak - cim rychlejsi karta, tim lepsi.. Proto se i doporucuje mensi karta. SanDisk 4GB Ultra II se mi osvedcila perfektne a najizdi mi to z ni napoprve, max napodruhe.. (rychlost se da u chickhenu poznat i od oka - jak rychle se nacitaji "vajicka", cim rychleji, tim lepe.. u te cervene to trvalo strasne dlouho). Cerna 2GB Sony take neni spatna, do <5 pokusu vetsinou a obecne s 512MB kartama neni problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni to u kazdeho PSP jine, ale u kazde pametovky jine. Pouzivam jen chickhen r2 mod 2 s nejnovejsim cfw enablerem, vzdy delam restore default settings a format karty. Pokud to nejde nahodit, tak restore default settings a obcas smaznu egghunt.bin a na samotne spousteni chickhenu mam nekolik "svych" overenych metod.

Zatim me zjisteni je, ze cervena SanDisk (udajne kupovana v Alzasoftu), je z neznameho duvodu pekny zmetek.. Proste chickhen se z ni nacte tak po dvouhodinovem zkouseni - at zkousim cokoliv.

Jinak - cim rychlejsi karta, tim lepsi.. Proto se i doporucuje mensi karta. SanDisk 4GB Ultra II se mi osvedcila perfektne a najizdi mi to z ni napoprve, max napodruhe.. (rychlost se da u chickhenu poznat i od oka - jak rychle se nacitaji "vajicka", cim rychleji, tim lepe.. u te cervene to trvalo strasne dlouho). Cerna 2GB Sony take neni spatna, do <5 pokusu vetsinou a obecne s 512MB kartama neni problem.

to by bylo logicky, ale proc,kdyz mi kamos prinesl dve stejna psp se dvema uplne stejnymi pametovkami ( jeho a jeho brachy) byly vse naprosto stejne, jeho brachovi se to nacetlo hned! ale na kamosovo psp to trvalo asi hodinu, tak to fakt nechapu :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele dokaze mi tu nekdo poradit ? hele kdyz dam ten chickhen do psp a delam to podle navodu tak se mi nakonci nerestartuje proste zamrzne a vypne se a kdyz ho zase zapnu a kouknu se do sysmet information tak tam je porad ten 5.03 neni u nej jeste chickhen? poradite mi nekdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu