Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

!Xbox360 z nějakého důvodu nejede (error e74 ,RROD) ,máš podobný problém ? napiš sem!


romeno

Otázka

  • Moderators

Tenhle thread jsem založil z důvodu , že xbox360 je poměrně poruchová konzole , co si budeme namlouvat , je to tak .

Takže pokud budete mít nějaký technický problém s konzolí pište výhradně sem !

Zde užitečné odkazy a rady :

Topik pro začátečníky

Chybové kódy

RROD = tři červeně rozsvícené diody na konzoli značí přehřívání nebo nějakou poruchu na desce . Xbox je nefunkční a je třeba jej reklamovat...

e74 = to samé akorát že na konzoli svítí pouze jedna červená dioda a na obrazovce se ukáže nápis ať kontaktujete servis , opět reklamace .

Pozor na oba tyto kódy se vztahuje tříletá záruka !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

@drak3go díky za rychlou reakci. Tak jsem zjistil ten sekundární kód, jedná se o: 0110 - Ram error, this is caused by a cold or bridged solder joint on one of the Ram chips. Revizi mám XENON. Poslední dobou, když jsem Xko zapnul, tak hrozně vrčí, ale jak se "zahřeje", tak přestane a je relativně potichu, ale to je spíše jeho stářím.

@Jirka85 napsal jsem ti PM, díky za reakci! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já vím, je to stařeček, ale zažil jsem s ním nádherné chvíle a ještě jsem si nechal od Ježucha nadělit nové hry. :cheesygrin::cry: To bude mít manželka radost, až ji řeknu, že si už LEGO hry nezapaříme. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mojdick jestli máš dost her, tak jdi raději do nového, do opravy bych už nešel... to budeš překvapenej zas nový ovladač... možná větší HDD, savy jestlis měl gold a dával sis na cloud tak bud tak a nebo vykuchat HDD :) ideálně si přikup za nějakou tu stovku šuplík a HDD pak připoj k nové X360

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak seženeš určitě...pokud bys měl konrétně zájem mám k prodeji 120GB FAT model tuším r.v 2009 ale je prakticky jak novej..sněhově bílej nehučí, nevrčí, mechanika jde hned...nevím kde ho ten co mě ho prodával sehnal ale když sem to vybalil tak sem koukal..

Pokud box ještě pustíš , stáhni si savy na usb...jinak transfer kabel..ale nikdy jsem s ním nedělal takže ti radím "z patra"..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám na něm flash, k tomu asi 50 pálených her, 5 originálek, 2 ovladače a větrák. :cheesygrin: Takže po Vánocích někde splaším třeba opět flashnutou verzi Slimka nebo Jaspera. :)

Tak seženeš určitě...pokud bys měl konrétně zájem mám k prodeji 120GB FAT model tuším r.v 2009 ale je prakticky jak novej..sněhově bílej nehučí, nevrčí, mechanika jde hned...nevím kde ho ten co mě ho prodával sehnal ale když sem to vybalil tak sem koukal..

Pokud box ještě pustíš , stáhni si savy na usb...jinak transfer kabel..ale nikdy jsem s ním nedělal takže ti radím "z patra"..

Za kolik bys ho prodal? Je k němu něco? Klidně napiš PM.

@drak3go díky, zkusím to. Snad mne nepošle i s Xboxem do křemíkového ráje :-) :-)

Upraveno uživatelem Mojdick
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak je k tomu origo zdroj, pak může být HDMI nebo VGA kabel, ovladače 2 bezdrátové. No a mohu tam naházet nějáké hry respektive v podstatě zaplnit ten disk hrama, které mám koupený digitálně...

Počítal bych si za něj sakum prdum i s poštou 2000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak je k tomu origo zdroj, pak může být HDMI nebo VGA kabel, ovladače 2 bezdrátové. No a mohu tam naházet nějáké hry respektive v podstatě zaplnit ten disk hrama, které mám koupený digitálně...

Počítal bych si za něj sakum prdum i s poštou 2000,-

Poslal jsem ti PM. Děkuju za nabídku! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,

dnes jsem zapnul Xbox a v menu mi problikávaly textury. Pokusil jsem se tento problém vyřešit restartováním Xboxu, ale už jsem ho nezapnul - tlačítko svítí červeně a vyhodilo mi to chybu E 82 :-/. Zkoušel jsem odpojit a následně připojit HDD včetně všech kabelů, ale bez výsledku. Má někdo nějaké rady, prosím :-)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jedině nechat odborně opravit. Nejspíš ucpáním chladiče došlo k přehřátí GPU/CPU a porušily se spoje mezi čipem a základní deskou. Opravu musí provést někdo, kdo dělá tzv. reballing.

Otázkou je, zda se to při dnešních cenách jasperu či zejména už i slimek vyplatí, reballing stojí klidně i ke dvoum tisícům resp. dříve i stával...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, protože mi konzole hlásila, že Kinect bude fungovat až po upgrade tak jsem tento upgrade chtěl provést. Bohužel přes Wlan to stále dokola házelo chybu tak jsem zvolil možnost USB. V průběhu upgrade se z ničeho nic vypla. Důvod nevím nebyl jsem zrovna u něj. Při následném zapnutí se velmi rychle roztočil větrák, kontrolka svítila zeleně a po chvíli červeně. Ihned jsem konzoli vypnul. Po druhém pokusu to samé.

Od té doby konzole nejde zapnout jen při doteku na tlačítka Power či Open klasicky pípnou a něco se na moment roztočí. Hlavní větrák to ale není.

Neví někdo co to může být a jak z toho ven. Konzole je Xbox 360 S 4GB. Napájecí zdroj svítí oranžově. Flash nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zkusit, vyčíst nand z konzole, pokud je ok, muže byt problem na desce. Ale podle toho co pišeš mozna odešel čip, kde je uloženy system / nand čip/ 4gb

Zdravím,

dnes jsem zapnul Xbox a v menu mi problikávaly textury. Pokusil jsem se tento problém vyřešit restartováním Xboxu, ale už jsem ho nezapnul - tlačítko svítí červeně a vyhodilo mi to chybu E 82 :-/. Zkoušel jsem odpojit a následně připojit HDD včetně všech kabelů, ale bez výsledku. Má někdo nějaké rady, prosím :-)?

čauky, máš jaspera nebo slim ?

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu