Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

!Xbox360 z nějakého důvodu nejede (error e74 ,RROD) ,máš podobný problém ? napiš sem!


romeno

Otázka

  • Moderators

Tenhle thread jsem založil z důvodu , že xbox360 je poměrně poruchová konzole , co si budeme namlouvat , je to tak .

Takže pokud budete mít nějaký technický problém s konzolí pište výhradně sem !

Zde užitečné odkazy a rady :

Topik pro začátečníky

Chybové kódy

RROD = tři červeně rozsvícené diody na konzoli značí přehřívání nebo nějakou poruchu na desce . Xbox je nefunkční a je třeba jej reklamovat...

e74 = to samé akorát že na konzoli svítí pouze jedna červená dioda a na obrazovce se ukáže nápis ať kontaktujete servis , opět reklamace .

Pozor na oba tyto kódy se vztahuje tříletá záruka !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Chtěl sem se zeptat jestli uznaj záruku, když je konzole zabanovaná? (jestli to vubec nějak poznaj když mám RROD)

BAN je na konzolu - seriove cislo...uz je vedena v MS ako banuta. Zavolaj do MS ohladne reklamacie. Akonahle nadiktujes seriove cislo, tak ti to slecna povie, co je vo veci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám dotaz.

Jedu na dovolenou a u nás v bytě budou měnit okna za plastová. Určitě to znáte, stavebník sere na všechno mrd se, mrd tam. Nechci, aby třeba jebl do xboxu. :D Bude vadit, když xbox zavřu do skřínky? A zabalím ho do deky? Ať se tam nedostane ten prach když budou měnit okna. Jen se ptám jestli to nevadí, mám strach když ho pak zapnu, abych nedostal RROD. :)

Díkec.

(Omlouvám se za debilní otázku, ale prostě mám strach o miláčka.) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, vim ze uz to tu urcite bylo,ale je tu toho takova spousta a ja se vtem nejak nevyznam.

Xbox mi hodil tri cervene diody(1,3,4 kvadrant), ale jeste predtym jsem hral Red dead redemption a ukazalo mi to cervene pruhy na obrazovce,tak jsem to vypl a pak znovu zapl a uz se jen ukazaly ty tri diody.

Zkousel jsem mackat wireles pripojeni a vysunuti mechaniky a je to 4243.Mate stim nekdo zkusenosti? Da se stim neco delat?

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Zdravím

po vymačkání err codu se mi objevilo 4442 => E02

chci se zeptat zda se s tím někdo setkel a jestli se to dá nějakým způsobem opravit

thx moc

- něco jsem vygooglil ale nedává mi to smyl a s google překladačem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zaleží jak bude oprava provedena. Pokud se vymění celá zakádní deska a upraví se větrání tak, aby se X360 nepřehříval, vydrží ti to. Pokud ho zabalej do ručníku a nechaj ho zapnutýho cca. 40 minut, spoje se na nějakou dobu obnoví, ale vydrží to maximaleně měsíc ...

Jinak na RROD a E74 je záruka 3 roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zaleží jak bude oprava provedena. Pokud se vymění celá zakádní deska a upraví se větrání tak' date=' aby se X360 nepřehříval, vydrží ti to. Pokud ho zabalej do ručníku a nechaj ho zapnutýho cca. 40 minut, spoje se na nějakou dobu obnoví, ale vydrží to maximaleně měsíc ...

Jinak na RROD a E74 je záruka 3 roky.[/quote']

Hele Kenny, tou úpravou chlazení myslíš něco konkrétního? Já se totiž na to chystám, ale zatím netuším jestli budou stačit ty větráky cos mi doporučoval nebo jestli se tou úpravou myslí ještě něco radikálnějšího....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Seš si jistej? Mám totiž revizi Zephyr a když jsem psal do toho servisu tak psali, že udělaj úpravu chlazení. No a já si představoval něco jako vyřezavání dalších otvoru a podobně... No ale když říkáš, že to bude stačit, tak dám na tebe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cus, dnes se mi na xku objevil E74, xko je kupovane 6.3.2008, chci se zeptat na par otazek:

1.Jestli plati na tento error opravdu 3 leta zaruka?

2.Kam mam xko poslat (presnou adresu)?

3.Vadi, ze mam flash, protoze nekdy xko jde a neobjevi se to a nekdy to hodi rovnou E74?

4.Co vse mam poslat?

Diky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu