Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problém s dotykovým displayem


Wind

Otázka

ahoj mám takovou tázku je normální

že přez celej dotikovej display jsou takovy tecky barevny

takovy duhovy vypada trosku jako kdyz na nej sahnete mokrym prstem ale neni to tak moc duhovy nejvice jsou videt kdyz je bila obrazovka ale pri cerne obrazovce idet nejsou ani trochu.....

dekujuza odpoved :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

já jsem to tady vymenil s jednim klukem,a ten mi k tomu zarucak nedal...

prijde mi to divny

protoze to jsou takovy barevny tecky jako kdyby jste na to sahly

mokrym prstem

a je to proste po celym display,ani se to neda vyfotit

jinak na display neni ani skrabanecek tak nechapu co tohle ma bejt jestli to je normal

kazdopadne sem fakt nastvanej....

jinak je to fakt takovy nezretelny,ale kdyz je bila obrazovka vypada to hrozne...

neni to dethpixel ani podobny veci proste jak sem rekl zkuste na to sahnout lehce mokrym prstem a uvidite to co myslim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Anony:no ta folie tam myslim žádná neni ma to povrch jako folie a prstem nic odchlipnout nejde.jinak investovat penze do dotykace coz bude taky urcite pene drahy se mi nechce :(

jinak jsem zkousel vse dokonce i tu sr+ku "Displex"jsem na to zkusil...

heledte a neni mozny ze sou na display pri zapinani takovy minipixely a kvuli tomu to vypada tak divne?ted jsem si to detailneji poŕohlidnul a vypada to tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A kdyz si to dostal bylo uz to takovy? Mo zna ze predchozi maitel na tu obrezovku moc pritlacil a proto v tom miste nefunguje jak by mela. Ja sice nemam tenhle problem ale mam problem ze nejde vycentrovat stylus at se snazim jak chcu.treba kdyz hraju nejakou hru musim dat stylus o 5mm do leva od cary aby toi bylo presne :D uz sem se z tim ale smiril :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no když zapnu ds a je tam v menu sedy pozadi a kouknu na to z blizka je tam ohromna spousta pixelu a kdyz se kouknu detilneji tak mi ty pixely vytvareji ty osklive...ani nevim jak to nazvat.......kazdopadne si myslim ze je to v poradku(snad)

vy tam ty piely nemate?kouknete na to z uplne blizkosti a zavrete jedno oko

a krasne je uvidite a kdyz se opravd koukate a pomalu oddalujte DS tak vidite ze je to jakejsi optickej klam s tim mojim problemem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • 0

Podle mě je to folie - když ji tam někdo lepil, tak ji moc ohýbal!!! - tudíž se tam udělají takové mikroprasklinky které potom lomí světlo vyzářené displayem. Já mám to samé na psp, i když fólie na psp je spíš taková tvrdá slídová destička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu