Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty 7 Black Ops


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 184
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Call of Duty: Black Ops s kooperací

Vývojáři ze studia Treyarch nedávno odhalili svůj nový projekt, kterým je tolik spekulované Call of Duty: Black Ops. Oznámení doprovodil první teaser, přičemž nyní přicházejí první hmatatelnější informace. Jednou třeba je, že hra bude obsahovat kooperativní kampaň pro čtyři hráče, což je jistě potěšující zpráva. Samotný příběh se poté soustředí na dva vojáky, přičemž zažijeme spoustu válečných konfliktů. USA Today rovněž prozradil, že budeme sledovat v jedné z misí podezřelé aktivity z letadla Lockheed SR-71 v Sovětském svazu. Call of Duty: Black Ops vyjde v listopadu tohoto roku.

......................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noooo je na co se těšit už jsem viděl recenzi a vypada to slibně jenom mně štve že furt serou nějake nove CoD ze sotva vysla CoD6 tak uz se vsichni chystaji na CoD 7 takhle přichazeji o prachy a ani si to neuvedomujou mne sice o nic nejde ja to budu vypalovat ovsem kdyby se mi ta hra opravdu zalibila a vedel bych ze se na te hre bude makat dva-tri roky tak bych do toho investoval (např: MafiaII )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi přijde, že je trošku zbytečný vydávat takhle často hry značky CoD. A díly od Treyarchu jsou opravdu znatelně horší než od Infinity Ward, ale na druhou stranu i díly od Treyarchu jsou podlě mě mnohem lepší než jakkákoli FPS konkurence. Spíš mě štve možnost, že by se mělo za multiplayer v CoD hrách začít platit. : /

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To placení si tam myslim neodvážej dát, ale bojim se, že to bude hra jen aby byla aspoň nějaká, za co by se utrácelo, místo opravdu kvalitní kalby. CoD díly teď budou vycházet jak na běžícím páasu (třeba CoD:MMO - obdoba MAGu jestli to chápu správně), takže kvalita pude hodně rychle dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Podle prvních dojmů mohou Black Ops překonat Modern Warfare.

Call of Duty: Black Ops vyjde 9. listopadu na PC, PS3 a X360.

Výstava Electronic Entertainment Expo 2010 se pomalu blíží a herní vývojáři si již pomalu připravují půdu pro to, co na této velké akci předvedou. Výjimkou nejsou ani Treyarch, kteří udělali malou demonstraci toho, na co se můžeme těšit v novém Call of Duty.

A první dojmy z londýnské prezentace jsou prostě nadšené. Dokonce se objevují zvěsti o tom, že by Call of Duty: Black Ops mohlo být nejlepším dílem celé série. Proč? Naši zahraniční kolegové viděli dvě mise ze hry a jsou z nich naprosto unešení.

626961.jpg

Foto: Oficiální zdroj

Jak jsme již psali dříve, nové Call of Duty od týmu Treyarch (Call of Duty 3, Call of Duty: World at War) zabere období Studené války. Jako členové speciálních jednotek se zúčastníme několika tajných operací kolem celého světa.

První ukázka byla z mise nazvané “WMD“. Právě zde si oblékneme speciální oblek a nasedneme do do letounu SR-71 zvaného též jako Blackbird. Na vlastní oči tak pocítíme přetížení několika G abychom pak vzlétli až na samotný okraj atmosféry.

626965.jpg

Foto: Oficiální zdroj

Právě odsud budeme navigovat naše jednotky, které pronikají územím nepřítele – pohořím Ural v tehdejším Sovětském svazu. Hráč je musí informovat o pozicích ruských vojáků, aby nespustili poplach. Když začneme znovu dýchat, hra se přesune na zemský povrch.

Nyní jsme jedním z vojáků, kteří se musí neviděni dostat k ruské elektrárně. V ruce třímáme speciální kuši, se kterou můžeme nepřátele likvidovat pěkně potichu. Je však velmi těžké zůstat soustředěný na misi, když se vám nabízí nádherný výhled na zasněžené vrcholky.

636052.jpg

Foto: Oficiální zdroj

Posléze dorazí naše skupina čtyř elitních vojáků k lanové dráze. Zde přijde vhod horolezecká výbava, kterou máme s sebou. Připneje jí zábraldí a začneme slaňovat dolů, podobně jako tomu bylo například v Modern Warfare 2.

A pak přijde skutečný masakr, jak si musíme prostřílet cestu elektrárnou, abychom jí vyřadili z provozu. Celá mise pak končí skokem ze skály a máme tady další zážitek do zlatého videoherního fondu…

636053.jpg

Foto: Oficiální zdroj

Druhá mise se pak odehrává ve Vietnamu, ve městě Hue, které je právě pod útokem komančů. Tady zase zažijeme pravé válečné peklo, jak ulicemi města pobíhají desítky vojáků, kulky sviští vzduchem a všechno se chvěje pod tlakem výbuchů.

Město křižují tanky, vzduchem poletují helikoptéry a přes kravál není ani pořádně slyšet, co vám kdo říká do vysílačky. Právě zde také vývojáři z Treyarch naznačují nutnost morálních voleb, aniž by však vysvětlili, co si pod tím máme přesně představit.

636054.jpg

Foto: Oficiální zdroj

Pokud jste viděli akcí nabušený trailer na hru, budete mít dobrou představu o tom, co vás v listopadu čeká. Ostatně velká část záběrů pochází právě z mise WMD. Autoři sami tvrdí, že Call of Duty: Black Ops budou tři hry v jedné.

Hráči se tak mohou těšit na kampaň pro jednoho hráče, kooperativní kampaň pro dva (ve splitscreenu) až čtyři hráče a propracovaný samozřejmě i propracovaný multiplayer. Více se dozvíme na E3, která proběhne od 15. do 17. června v Los Angeles.

636055.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si myslim, že to bude dost dobrej díl. Už tomu napovídá to, že Infinity ward se víceméně rozpadli a Treyarch se bude chtít Activisionu ukázat aby získal jejich důvěru i pro další díly a tím vytlačil IW ze hry..Většina to podcenuje, a proto se budou chtít vytáhnout.. Takže s nadcházejícím Medal of honor je to další hra, kterou si jako oblíbenec válečných FPS poznamenávám v kalendáři..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Nemůžu si pomoct, ale působí to na mě rejživým dojmem. Možná bude placený MP (jasně, to si nedovolí, ale spekulace sou), TreyArch umí dělat úžasné trailery, ale hry jsou na tom už hůře. Spíše mi to přijde jako pokračování CoD:WaW než nová funglová hra. Prostě si nemůžu pomoct, ale nevěřim tomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Už jen několik měsíců nás dělí od nového Call od Duty, které tentokrát vzniká ve studiu Treyarch. Před malou chvílí jsme se dočkali vůbec prvního traileru z multiplaeru této hry a podle něj vypadá hra s více hráči velmi dobře. Plného odhalení multiplayeru se dočkáme 1. září, jak slibuje konec traileru. Call of Duty: Black Ops vychází 9. listopadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vývojáři ze studia Treyarch nyní dokončují očekávaný akční hit Call of Duty: Black Ops, přičemž vydavatel Activision oznámil, že bude k dostání hned ve třech verzích. Ta první bude pochopitelně klasická a bude obsahovat jen samotnou hru. O tu ale v této novince nejde. Zajímavé jsou především ty další dvě, které se jmenují po vzoru MW2 - Hardened Edition a Prestige Edition. Nyní si vypíšeme, co budou obsahovat.

Hardened Edition - Balení bude obsahovat hru, sběratelskou medaili, nové mapy pro kooperativní režim, exkluzivní skin pro Avatara na Xboxu 360 a speciální SteelBook krabičku na samotnou hru.

Cena bude 79,99 euro

Prestige Edition - Balení bude obsahovat hru, sběratelskou medaili, nové mapy pro kooperativní režim, exkluzivní skin pro Avatara na Xboxu 360 a speciální SteelBook krabičku na samotnou hru. Největší hodnota tohoto balení bude ale na dálku ovladatelné vozidlo RC-XD Transmitter, které budete moci ovládat až na 200m, přičemž bude mít na sobě umístěnou kamerku. Dálkové ovládání navíc bude obsahovat 2“ TFT barevný displej s rozlišením 220x176, kde uvidíte to, co kamerka na autě zachytí.

Cena bude 149,99 euro

codbo_360_pe_spread.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edice hezký, ale když jsem viděl tu větu "legendrání multiplayerová zkušenost z CoD",nebo tak nějak, dostal sem záchvat smíchu. Tuhle hru si nekoupím ani kdyby byla za 5 stovek. Proboha, to nemá s MP z CoD2, CoD1, CoD4 nic společného, je to jen pro lamy a zelenáče, TreyArchu sem celkem věřil, ale oni to takhle zkurví! Black Ops je největším zklamáním pro mě. A jejich kecy, že je to nejobejdnávanější hra v historii CoD, ty jim fakt žrát nebudu. Moje peníze neuvidí. Nemám zapotřebí se nechat masakrovat kempou, co si dá za sebe kameru, bude házet autíčka a střílet vybuchující šípy. Díky, ale nasrat.

Omlouvám se za vulgarizmy, ale naivita TreyArchu a jejich troufalost říkat tomu Call of Duty mě neskutečně nasírá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Negto: Jestli šáhnout po simulaci tak mě snad napadá jenom první flashpoint a ARMY (na PS 3 bohužel ani jedno)... Od konzolových her simulaci v žádném případě nečekám, a BBC 2 má do simulace daleko..

K tomu novému CoD, ještě uvidím, ale rozhodně si to nekoupím hned po vydání za takové peníze. Vidím to tak, že počkám +- rok a koupím někde použitou. Není nad MW, a spíš jsem zvědavý, jestli infinity ward budou dělat na nějakém dalším díle a jak to dopadne, když plno lidí od nich odešlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chci simulaci apod, tak určitě sáhnu po BBC2, ale minimálně bych to na odreágování zkusit chtěl, já to odsuzovat nebudu, když jsem to ještě nehrál. Ale snad to nebude tak hrozné, jak to odsuzujete. Já jsem za každé prvky rád, ikdyž ...

Ja jsem taky rad za nove veci, ale ne za ty, ktere kurvi hratelnost.

TreyArch jenom pridava do her pycoviny a odrazuju hardcore hry, a pritahuje arcade hrace, zelenace v CoD, a veterani jako ja (CoD1, UO, 2, 4, WaW, MW2) breci a prechazi k Dice, tedy Battlefield a Medal of Honor. Kdo souhlasi, muze dat Thanks :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu