Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty 7 Black Ops


tekken90

Recommended Posts

S CoD to jde od 10 k 5. BBC2 mě nějak nechytlo, takže zůstávám u MW (PC) a MW 2 (PS3). WaW jenom na ty zombíky, k ničemu jinému to dobré není. Ale asi pořídím medal of honor, které vypadá celkem nadějně.

EDIT: Treyarch vezmou předchozí díl od infinity ward, nastrkají tam plno nesmyslů a myslí si, že jsou dobří...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 184
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

S CoD to jde od 10 k 5. BBC2 mě nějak nechytlo, takže zůstávám u MW (PC) a MW 2 (PS3). WaW jenom na ty zombíky, k ničemu jinému to dobré není. Ale asi pořídím medal of honor, které vypadá celkem nadějně.

S tím WaW souhlasim, nad vodou to drželi jen zombíci, MW2 drží Spec Ops, řekl bych

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CoD uz od 2 je to same jako Quake 3 Arena(kterej je podle porad nejlepsi v tomhle smeru)...chodis a strilis....v BBC2 to aspon neni takovy maso ze hned pres spawnem chcipnes a diky Class je to taky o taktice

Black Ops je zase to same jako Cod4....snad zase ten samej engine atd...nejaky novy efekt/script/zbran....jediny na co se tesim je pribeh....ten je uz od 4 dobrej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lord: To sice ne, ale v BC2 sem ještě nepotkal nikoho, kdo by kempil nad spawnem, v ruce granátomet, perk aby nebyl vidět na mapě, nebo snipera, který by mířil jen na spawn. V CoD skoro pořád. Na BC2 je lepší, že každej hráč má jiný postup. V CoD je totožný. Prostě novej level, nová zbraň nebo perk. Nic jiného. Black Ops bude něco jako kříženec WaW a MW2. Grafikou a lameřinou MW2, prostředím a časem WaW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lord: To sice ne, ale v BC2 sem ještě nepotkal nikoho, kdo by kempil nad spawnem, v ruce granátomet, perk aby nebyl vidět na mapě, nebo snipera, který by mířil jen na spawn. V CoD skoro pořád. Na BC2 je lepší, že každej hráč má jiný postup. V CoD je totožný. Prostě novej level, nová zbraň nebo perk. Nic jiného. Black Ops bude něco jako kříženec WaW a MW2. Grafikou a lameřinou MW2, prostředím a časem WaW.

jo asi tak...a hlavne....nevim proc...ale v COD MW 1/2 mam pocit ze kdyz strilim do nepratel tak je to jako strilet do textury nebo do zdi...proste takovy zvlastni....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho se spekulovalo, že populární survival režim se zombíky ze hry Call of Duty: World at War bude dostupný i v nejnovějším pokračování této válečné série s podtitulem Black Ops. Vývojáři tyto spekulace nekomentovali, ale dnes návrat zombie módu konečně oficiálně potvrdili, přičemž ti, co si koupí Hardened a Prestige edici hry, dostanou do tohoto režimu hned čtyři exkluzivní mapy, které jsou převzaty z předchozí hry Call of Duty: World at War. Více toho už bohužel z Treyarchu nevypadlo. Počkat si tak musíme na vydání.

:) ............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mňa CoD4 bavil na promode a MW2 ma baví akurát tak ClanBase a ESL .. Keď tuto urobia promod , tak to bude fajn ;)

Jestli se můžu zeptat v jakým si klanu ?

Pokud v nějakým seš :)

Jinak CoD4 mně hodně bavila na LVLy získavání barev atd.. ,potom sem přešel na PROMOD taky na ESL a Clanbase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
mám otázku, běží to doufám ve full HD?

Seš blázen . stavě ný je to v 720p ale v konzoli lze nastavit aby to upscalovala na Full HD ale to konzole přepočítáivá a ne že by ta hra byla primarně utvořena ... to ti nestačí že to běží na 60fps , jedna z mála her v roce 2010 pro konzole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co,včera to vyšlo a nikdo nic ? TO všichni paří nebo na to házej bobek ? Mě hra dost chystla,singl supr a multák ještě lepší jen je tam obrovský množství možností že nevím co dřív :D Jediný co mě trochu mrzí je že hra jede v celkem malým rozlišení..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vždyť cod 6 mw2 běží ve full hd, na krabičce má jasně uvedeno 1080p, 1080i, 720p, tak mě zajímá jestli je taky Cod7 1080p nebo pouze 720p.

Preco by nebezalo aj na 1080p, ked to konzoly upscaluju :D: Tu mas skutocne rozlisenie hry Call of Duty: Modern Warfare 2 = 1024x600 (2xAA) na PS3, na X360 to same. http://forum.beyond3d.com/showthread.php?t=46241

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč ale mě příjde Black Ops jako kopie pětky..... byl sem na to natěšenej jako prase... hnedka sme to předobjednal včera mě to došlo a vývojáři ( Treyarch) mě velmi zklamali.... Zvuky zbraní jsou jako dětský hračky... MP5k zabíjí přes celou mapu... nevymakané spawny....o tom PS3 rozlišení ani nemluvě....Ten vrtulník za 7streak střílí jako kdyby měl tlumič.... Jediný čím mě trochu potěšili,je zlepšená kvalita Headset voice chatu a Gabling COD mody.... jestli máte někdo podobnej názor jako já tak pište...chci si ověřit jestli mám tenhle názor jen já

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Singl je paráda, nebojím se říct srovnatelný s MW. Vážně hodně dobrý. Trochu mě zlobí mulťák. MW2 jsem hrál po netu fakt hodně a teď si nějak nemůžu zvyknout na nový zbraně a mapy, docela mi to dost připomíná WaW a to není úplně dobrý. A poslední hřebíčkem jsou lagy, přijde mi že když někoho zastřelím tak pauzička než padne je patrnější než u MW2 : / Jaký jsou vaše postřehy?

Ještě poznámka k nazizombies, zdá se jenom mě, nebo je tenhle mod ted o dost těžší než byl v minulém díle (WaW). Plus jak se upgradují zbraně, přes to, že mám peníze a držím čtvereček, tak si u stěny se zbraní zase jenom koupím náboje :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu