Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty 7 Black Ops


tekken90

Recommended Posts

Tak tedka sme s kamošema hrály zombie mod a docela masakr,max 13 kolo a hraly sjme ve čtyřech.

Zbraně upgraduješ až zapneš elektriku tak na začátku aktivuješ teleport a tam jak jsi zapinal elektriku vlezeš do teleportu a to tě hodí do místnosti kde si to upgraduješ.

BTW tak vtomhle to jede Call of Duty: Black Ops = 960x544 (2xAA) :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 184
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

BTW tak vtomhle to jede Call of Duty: Black Ops = 960x544 (2xAA) :D:D:D

....o malicko je na tom lepsie X360, ale to je zanedbatelne :D

Takze vsetky hry (drviva vacsina) sa v konzolach iba upscaluju na 1080p, resp. aj na 720p. Na skutocne fullHD rozlisenie si hraci musia pockat v dalsej generacii konzol.

Hrate niekto aj tu arcadovku v Black Ops - Dead Ops Arcade?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si to zahrál a musím říct, že ta hra má opravdu hodně failu. Zajímalo by mě kde v roce 1961 vzali M16 s M203 a ještě k tomu s kolimcem, nebo MP5 (jak jinak s kolimcem) v roce 1963,a takových podobných failů tam je dost... Přijde mi to jako nějaky datadisk k CoD WaW, místo Stg 44 dali textury ak 47 a myslí si, že jim to zežereme... Příběh jako takový je dost slušný, mulťák sem ještě nehrál, ale tato hra mě celkem zklamala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak SP bych hodnotil hodně kladně, zombie mod taky ale MP. No to je kapitola sama pro sebe. Tak čekal jsem že to trochu od MW2 předělají ale po pár hodinách hraní mě to přijde že to je prostě MP z MW2 jen na nových mapách s jiným menu, bohužel oproti MW2 ty mapy jsou strašný - většina map je strašně velká že by se tam dalo hrát 12 na 12 a taky jsou strašně přeplácaný hlavně tím že je všude 10 přístupových cest, takže v každé hře se najde impotent s maratonem a light weight co nedělá nic jiného než že obchází lidi a řeže je do zad. Mohl bych tu rozepsat ještě spousty věcí co mě tam hodně štvou ale bude to lepší ukončit tím že hra už je vystavená na aukru a těším až to prodám a nikdy to už neuvidím.

Ps: první příspěvek na fóru, zdravím všechny :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no snad jste nečekali že to bude něco převratnýho ? :D

a jak je to se zombie modem ? na juťub jsem viděl že je to zas proti nazi zombies se zbraněma z druhé světové... dyť je to hra ze současnosti a z vietnamu tak co tam zas dělá druhá světová ? :) a kolik je tam map pro ty zombíky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak aktivuju prestige level ? mám 50 rank ale nevím kde to aktivovat...

V zombie modu vím o dvou mapách,první je otevřená,to je to kino a druhá mapa je v pentagonu která se otevře po dohrání hry,jaký jsou ty další a jak je získám ? Včera sme se ve třech dostaly do 23 levelu v zombíkách :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli je tam 7 map tak je to dobrý.. ve WaW jsem měl jen jednu a byly to hodiny a hodiny zábavy.. právě Black ops bych si chtěl za čas z bazáče pořídit jen kvůli těm zombí :) jenže mě sere že je to zas z 2sv. :( chtěl bych je kropit Sawem nebo M4kou :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Canava : První mapa je z druhý světový ale zbraně tam máš všechny,i jednu martanskou :) A druhá mapa je z pentagonu a tam sou už modernější zbraně a zombící. ale pochybuju že tam je 7 nebo 4 mapy, 4 budou ty v hardered edici,v normal jsou jen ty dvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já viděl na juťub ten pentagon a byly tam právě starý zbraně :) springfield to myslím byl a pak stará upilovaná brokna ;) a jestli tam budou jen 2 ubohý mapy tak COD v žádným připadě nekupuju protože kampaň bude sice dobrá ale kvůli čtyřem hodinám zábavy mi to za to nestojí... pořídím si jí až bude mít cenu tak 300kč :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu