Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty 7 Black Ops


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 184
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tahle hra je naprosto parádní, když si vezmete kolik herního obsahu dostanete, tak bych všechny ty chytrý hošínky co melou dokola "krátká kampaň za ty prachy" kopnul do zadního nárazníku. Tohle je balík her zabalený v pozlátku CoD a co už může být lepší. Zombie, Mulťák, Singl a ještě Dead Ops, který by se dal běžně samostatně prodávat na PSN. Kdo váhá, klidně za to ty prachy dejte, fakt litovat nebude v tomhle jsou fakt hodiny a hodiny zábavy, pokud teda máte alespoň trochu rádi CoD. Konec agitačky, ale štvalo mě, že se většinou dočítám samou špínu na tuhle hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovou otázku.xbox mám dlouho a teď sem koupil novej abych mohl hrát live.Takže stim nemam moc zkušeností.Chci se zeptat jestli si de nějak vybrat server na kterym se hraje.Nebo je to prostě jen tak že si veberete jakej druh hchcete hrát a čekáte kde vás to připojí.Jestli třeba sou i nějaký kde hrajou víc češi.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DOA můžeš hrát když vstaneš z křesla (v hlavnim menu mačkaš R2 a L2) a deš k počítači napíšeš tam DOA po dohrání hry se ti otevře mapa "FIVE"

A pokud někdo chce hrát zombíky nebo pomoct s trofejema (mám platinu) tak mi napište velmi rád pomůžu PSN : iXtreme_ctefka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je na tom hra graficky? Hral sem pouze demo CoD: WaW a demo CoD: MW2. Grafika ve WaW mi prisla jako naprosto bez vyhlazovani a docela dost zubata (vubec se mi to nelibilo), ale u MW2 mi to prislo uz OK a zadny zuby. Takze jak si v tomhle vede Black Ops? diky za odpoved ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je na tom hra graficky? Hral sem pouze demo CoD: WaW a demo CoD: MW2. Grafika ve WaW mi prisla jako naprosto bez vyhlazovani a docela dost zubata (vubec se mi to nelibilo), ale u MW2 mi to prislo uz OK a zadny zuby. Takze jak si v tomhle vede Black Ops? diky za odpoved ;)

Vyborne.............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu