Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 2010


Mike55

Recommended Posts

  • Odpovědi 186
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Čaute, Nhl mám asi 2 týdny a vypadá to že sem koupil dobře, nic jiného ted nehraju. Ale trápí mě jeden problém a to golmani. Hraju třetinu na 8 minut a goly moc nepadají a to i když sem si pohrál s nastavením střel i golmanů. Průměr golů tak 3 na zápas - celkově. Kolik jich dáváte vy?

zalezi na nalade cpu a taky jak to obcas das... mam zapasy kdy me cpu vubec nestiha a sem schopnej vyhrat 6:1 ale mam taky dny .. (cca poslednich 14 dni ..) kdy proste moji nehrajou a nejsou schopny se dostat do sanci .. a sem rad kdyz uhraju remizu nebo vetsinou prohraju 2:1 atp. (debilni goly dycky dostanu :D ) nebo jestli je to mnou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ča lidi měl bych dotaz jestli jste to někdo řešil nebo máte podobnej problém : mám NAT 2 kámoš má NAT 2, stejnýho lokálního providera internetu, ale prostě si spolu nezahrajem ať založim hru já nebo on ten kdo se připojí tomu to za chvilku hodí hlášku že relace není k dispozici, todle sem řešil na xku ale vždy to byl probém kůli NAT3 u 2jky sem se stim nesetkal někdo nějaký podněty ? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute lidi nhl mam asi 14dnu a celkem jsem do neho zahucel,zahral bych si nejakou ligu (on-line),vim ze to tu nekde na foru bylo,no nemuzu to najit.Tak jestli by nekdo chtel a mel volne misto v tymu tak bych se i pridal.Staci kdyz ne kdo napise nick a ja uz se ozvu! Nebo primo na muj nick: Yzerman19-5178

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau, hraju na vychozi...coz je asi nejtezsi, ale nejkomplexnejsi. Pokud se s tim nezjizes doporucuji nastaveni "klasicke" kde je strelba na kolecku, nahravka krizek atd.

Jinak mam take dotaz. Je tam ovladani VLASTNI ale nejak jsem nepochopil jestli se da konfigurovat nebo k cemu je to vlastne dobre ? Mivam problem pri strelbe, prece jen ne vzdy tu packu dam dozadu-dopredu tak jak bych chtel, nehlede na to jak dostava zbrat ovladac...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau, hraju na vychozi...coz je asi nejtezsi, ale nejkomplexnejsi. Pokud se s tim nezjizes doporucuji nastaveni "klasicke" kde je strelba na kolecku, nahravka krizek atd.

Jinak mam take dotaz. Je tam ovladani VLASTNI ale nejak jsem nepochopil jestli se da konfigurovat nebo k cemu je to vlastne dobre ? Mivam problem pri strelbe, prece jen ne vzdy tu packu dam dozadu-dopredu tak jak bych chtel, nehlede na to jak dostava zbrat ovladac...

No výchozí a classic je stejné akorát je to jinak rozdělené ty tlačítka. Hraju classic a může dělat všechny věci a triky jako u výchozího

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu